- Anasayfa >
- Saat >
- Erkek Saat >
- Erkek Outdoor Saat >
- Casio PRJ-B001B-1DR Kol Saati
Ersa Saat, CASIO markasının Türkiye yetkili satıcısıdır.
Casio PRJ-B001B-1DR Kol Saati
Ersa Saat, CASIO markasının Türkiye yetkili satıcısıdır.
Ek Hizmetler
Saatini Kişiselleştir
Lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. Saatinizin metal arka kapağına gravür tekniği ile formda belirtmiş olduğunuz şekilde işlenecektir.
Kişiselleştirilmiş ürünlerin teslim süresi gravür işleme sebebi ile 1-2 iş günü uzamaktadır. Gravür İşlemi tamamlandıktan sonra siparişiniz kargoya verilecektir. Kişiselleştirilmiş ürünlerde iade ve değişim yapılamaz.
Casio PRJ-B001B-1DR Kol Saati
CASIO PRO-TREK PRJ-B001B-1DR Kol Saati Özellikleri
Uzun yürüyüşler, doğa keşifleri ve zorlu parkurlar için tasarlanan PRO TREK PRJ-B001B-1DR, şimdiye kadarki en hafif PRO TREK modeli olarak sınırları zorlamanızı ve yeni maceralara adım atmanızı sağlıyor. Döner koruma çerçevesi, kullanıcı deneyimini bir üst seviyeye taşıyor; çerçeveyi günlük kullanım konumuna getirdiğinizde düğmeler kapanıyor ve yürüyüş ya da şehir içi hareketler sırasında yanlışlıkla basılmaları önleniyor. Çerçeveyi 45 derece döndürdüğünüzde ise daha yuvarlak bir tasarım elde edebilir ve yürüyüş veya antrenman sırasında düğmelere kolayca erişebilirsiniz. Yeni kordon tasarımı, dış mekan ekipmanlarından ilham alınarak geliştirilen elastik kumaş kayış ile geliyor. Nefes alabilir yapısı ve esnek halkalı sistemi sayesinde saat, çıplak bileğe veya kalın giysilerin üzerine kolayca takılabiliyor. Kasa, kordon ve diğer parçalarda kullanılan temel silikon bileşenler ise çevre dostu biyo-tabanlı malzemeden üretilmiş, sürdürülebilirliği ön plana çıkarıyor. PRO TREK PRJ-B001B-1DR yalnızca konfor ve dayanıklık sunmakla kalmıyor; Tough Solar şarj teknolojisi ve Bluetooth® bağlantısı gibi ileri düzey özellikleriyle de fark yaratıyor. Bir düğmeye uzun süre bastığınızda, saatiniz geçerli tarih, saat ve konum bilgilerini uygulamadaki haritaya kaydediyor; böylece yürüyüş veya keşif sırasında önemli noktaları kolayca işaretleyebiliyor ve etkinliklerinizi takip edebiliyorsunuz. Ultra hafif yapısı, konforlu kordonu, dayanıklı kasası ve akıllı özellikleriyle PRO TREK PRJ-B001B-1DR, her adımda size eşlik eden ideal bir doğa ve şehir arkadaşı olarak tasarlanmış.
CASIO PRO-TREK Kol Saati modelleri, CASIO markasının Türkiye'deki tek yetkili distribütörü olan Ersa Saat garantisiyle satışa sunulmaktadır. Tüm ürünlerimiz orijinal kutusu ve online garanti belgesi koduyla birlikte gönderilmektedir. Sitemizde incelediğiniz 2.500 TL ve üzeri tüm kol saati modelleri, ücretsiz kargo ile 3 iş günü içinde adresinize gönderilmektedir.
Ölçü Rehberi10 Bar Su Geçirmezlik
Akıllı Telefon Bağlantısı
Alarm
Aydınlatma
Bluetooth
Dünya Saatleri
Güneş Enerjisi
Günlük Kullanıma Uygun
Kronometre
Pil Seviye Göstergesi
Sessizlik Fonksiyonu
Süper Led
Takvim
Uygulama
Yurtdışı Seyahat Uygun
Genel Özellikler
| Marka / Koleksiyon | PRO-TREK |
|---|---|
| Ağırlık | 37 gr |
| Cam Tipi | Mineral |
| Cinsiyet | Erkek |
| Makine Tipi | Analog / Digital |
| Su Geçirmezlik | 100 mt |
| Tarz | Outdoor Saat |
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Siyah |
|---|---|
| Kasa Cinsi | Plastik |
| Kasa Çapı | 46 mm |
| Kasa Kalınlığı | 13,6 mm |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Kasa Şekli | Oval |
| Kasa Yüksekliği | 50 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Siyah |
| Kayış Kordon Tipi | Kumaş |
Kargo ve Sipariş
- Sipariş gönderimi 3 iş günü içerisinde yapılmaktadır. Resmi bayram ve hafta sonu verilen siparişler tatil bitiminde kargoya verilir.
- İnternet mağazamızdan yapacağınız tüm alışverişlerde Türkiye'nin her yerine ile 2.500₺ ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz gönderim sağlanmaktadır.
İade
- Kargonuz elinize ulaştığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.
Önerilen Ürünler


