ARA

Beğendiklerim

Sepetim

Satın Al

İndirim : 0 ₺

Toplam : 0 ₺

Fırsat Ürünleri, İndirimli ve Kampanyalı Modeller

Koleksiyon
Fiyat Aralığı
Cinsiyet
Kordon Cinsi
Kordon Rengi
Kasa Cinsi
Makine Tipi
Kadran rengi
Özellikler
Kasa Çapı
Filtreler

Fırsat İndirimli Kol Saatleri Modelleri Ve Fiyatları

İndirimli saat satın almak istiyorsanız, bütçenizi aşmadan kolayca yepyeni bir saat sahibi olmak istiyorsanız en ucuz saati nereden bulacağınızı bilmeniz gerekir. Ancak bu aşamada saat satın alırken yalnızca saatin ucuz olmasına değil aynı zamanda orijinal olmasına da dikkat etmelisiniz.
Bu nedenle indirimli saat alırken yani fırsat saati sahibi olurken saat konusudna güvenebileceğiniz bir firmadan alışveriş yapmanız önemlidir. Ersa Saat; Casio, Bulova, Timberland gibi pek çok önemli markanın Türkiye’deki resmi distribütörü olarak yalnızca orijinal ürünler sunmaz aynı zamanda bu ürünleri en doğru ve ideal fiyata almanıza da yardımcı olur.
Saatte fırsat zamanı denildiğinde indirim oranları raflarda %20, %30 olarak gösterilebilmektedir. Fakat stoklarla sınırlı olan indirimli bayan kol saati ya da indirimli erkek kol saati satın almak aslında hayal değildir. Doğru indirim oranları bu saatlerde %50 - %60 oranında değişebilmekte ve hatta %70 oranına kadar yükselebilmektedir. Böylece hem bütçenizi sarsmamış hem de uzun zamandır sahip olmak istediğiniz o saate de sahip olmuş olursunuz.
Ersa Saat, kurulduğu günden bu yana her zaman en doğru ürünleri en uygun fiyata müşterilerine sunma politikası ile çalışmakta ve bu çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir. Teknik servis gibi ayrıcalıklı özellikleri sayesinde saatiniz için uzun süreli bir destek sağlar. Dilerseniz deri kordonlu dilerseniz çelik kordonlu bir saat seçin ya da tarzınızı tamamen yansıtacak bir dijital saati tercih edin, Ersa Saat’in yetkili servisleri her zaman sorunu çözebilmeniz adına yanınızda olacaktır.

Ana Sayfa

Menü

Sepetim

Profilim