ARA

Beğendiklerim

Sepetim

Satın Al

İndirim : 0 ₺

Toplam : 0 ₺

Bulova Saat Modelleri ve Fiyatları

Koleksiyon
Fiyat Aralığı
Cinsiyet
Kordon Cinsi
Kordon Rengi
Kasa Cinsi
Makine Tipi
Kasa Şekli
Kadran rengi
Özellikler
Kasa Çapı
Filtreler

Bulova Saat

1875 yılından beri piyasada olan Bulova markası, kurulduğu ilk günden beri kalitesi ve estetik tasarımları ile öne çıkar. İlk kol saatini 1912 yılında piyasaya çıkaran marka, zamanla tasarımlarını mücevherler ile donatarak tasarımsal yönü ile öne çıkmaya başlar. Uzun yıllardır piyasada olması sayesinde belirli bir seviyenin üzerinde tecrübeye sahip olan Bulova markası, herkesin kendinden bir parça bulabileceği tasarımlara imza atar. Hem kadın hem de erkekler için üretim yapmasından dolayı saatlere her açıdan yaklaşmayı başararak ürünlerini daha çarpıcı hale getirir. Feminen ve maskülen çizgileri etkileyici bir şekilde kullanan marka, her yaş grubundan kullanıcıya hitap eden modelleri ile geniş bir kullanıcı kitlesine seslenir. Farklı ve orijinal bir parça arayışı içindeyseniz Bulova saat modellerini inceleyebilir, aradığınız tasarımı kısa süre içinde bulabilirsiniz.

Hoş ve Zarif Kadın Saatleri Bulova'dan

İnce detaylar ve hoş dokunuşlar ile süslediği modelleri ile feminen bir zarafete sahip olan marka, kaliteyi klas görünüşünden taviz vermeden modellerinde kullanma konusunda oldukça başarılı. ABD saat endüstrisindeki en uzun soluklu markalar arasında bulunan Bulova, farklı zevklere yönelik tasarımları ile herkese hitap etmeyi başarır. Kendini doğru ve etkileyici saatler üretmeye adayan marka, tasarımları ile piyasada kalıcı bir iz bırakır. Farklı renkleri eşsiz bir şekilde tasarımlarında bir araya getiren marka, kadın kullanıcılar arasında oldukça popülerdir. Ürünleri incelediğinizde gündelik modellerden özel günler için incelikli bir şekilde tasarlanan saatlere kadar geniş bir ürün yelpazesi ile karşılaşabilirsiniz. Kıyafetlerinizi iyi bir şekilde tamamlamak ve bütün dikkatlerin üzerinizde toplanmasını istiyorsanız markanın ürünlerini göz atabilir, tarzınızı yeni baştan yaratmaya başlayabilirsiniz.

Bulova'dan Erkekler İçin Karizmatik Modeller

Bulova'nın saatleri ile karizmatik ve çekici bir görünüm kazanabilirsiniz. Kadın saatlerindeki başarısını söz konusu erkek saatleri olduğunda da sürdürmeye devam eden marka, tarz parçaları ile pek çok kişinin günlük hayatta değerlendirdiği saatlere imza atar. Kullanıcı kitlesini tanıyan ve ona uygun tasarımlar çıkarmaya özen gösteren marka, istediğiniz tarzdaki saati bulabileceğiniz iyi bir alternatiftir. Kaliteli malzemeleri başarılı bir işçilik ile bir araya getiren marka, erkeklerin günlük hayatında kurtarıcı modellere imza atar. Farklı renk seçenekleri ve kasa materyali alternatifleri ile geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Bulova ile tarzınızı iyi bir şekilde yansıtabilirsiniz. Günlük hayatın her alanına adapte olan saatler üreten marka, stil sahibi kullanıcılara hitap eder. Markanın saatlerini isterseniz düğün gibi özel bir organizasyona katılırken isterseniz de arkadaşlarınızla dışarı kahve içmeye çıkarken kullanabilirsiniz. Sunduğu çok yönlü kullanım sayesinde günlük hayata pratiklik katan Bulova saat Ersa Saat bünyesinde pek çok farklı alternatifle sizi bekler.

Farklı Mekanizmalar ile Bulova Saat Modelleri

Bulova saat modelleri erkek ve kadınlar için sunduğu tasarımsal özelliklerin dışında aynı zamanda farklı mekanizmalarla karşınıza çıkar. Bulova otomatik saat ya da quartz gibi farklı mekanizmalar ile donattığı ürünlerinde kullanıcılarına üst düzey bir deneyim sunar. El yardımıyla çalıştırılan mekanik saatler enerjilerini mekanik kuvvetten alır. Otomatik saatler ise uzun ömürlü olmalarının dışında ekstra bakıma çok fazla ihtiyaç duymamalarıyla günlük hayata konfor katar. Günümüzde en çok kullanılan mekanizmalar içinde bulunan otomatik saatler, Bulova kalitesi ile farklı bir tarzda ele alınır. Malzeme kalitesi yüksek ve sağlam mekanizmalı olan ürünleri ile uzun yıllar boyunca herhangi bir deformasyonla karşılaşmadan kullanılan saatlere imza atan Bulova, şık ve dayanıklı saatleri ile ilgi çekici tasarımlara sahiptir. Ürünlere göz atarak kaliteyi günlük hayatınıza dahil edebilirsiniz.

Kaliteli ve Tarz Bulova Saatleri

Güncel piyasanın koşullarını yakından takip ederek sürekli kendini yenileyen marka, böylece her zaman güncel kalmayı başarır. Piyasayı takip etmektense piyasayı yönlendirmeyi başaran marka, orijinal çizgisi ile sektör içinde önemli bir yerde konumlanır. Benzersiz ve etkileyici tasarımları ile kalburüstü zevke sahip olan kullanıcılara hitap eder. Kenardan kenara kavisli olan modelleri metal kristal ile asimetrik bir forma kavuşur. Paslanmaz çelik kasa ve kordona sahip olan modeller aynı zamanda suya karşı da dirençli bir yapıya sahiptir. Bulova markası yüksek doğruluk, stil ve dayanıklılığa sahip saatler üretme konusunda sektör içinde üne sahiptir. Kalite konusunda tescilli olan marka, geniş ürün yelpazesi ile her tip modeli bünyesinde barındırır. İsviçre'de üretilen modelleri de bulunan marka, saat meraklıları arasında oldukça popülerdir. Bulova Türkiye distribütörü olan Ercan Saat ile istediğiniz modele dilediğiniz fiyatlardan ulaşabilirsiniz.

Bulova Saat Fiyatları

Bulova erkek saat ve kadın saatleri ile piyasa içinde önemli bir yerde bulunur. Cam tipi, kasa materyali, mekanizma, kordon rengi ve malzemesi gibi farklı özelliklere sahip olan modelleri ile geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Çelik ve iyon kaplama gibi kasalarında farklı malzemeler kullanan marka, üst seviye bir performans gösterir. Aynı zamanda kumaş, çelik, deri ya da silikon gibi farklı kayış tipleri ile herkesin istediği saati üretmeyi başarır. Sunduğu çeşitlilikten dolayı Bulova saat fiyatları geniş bir aralıkta dağılır. Fırsatları takip ederek markanın ürünlerine uygun fiyatlardan sahip olabilirsiniz.

Ana Sayfa

Menü

Sepetim

Profilim