ARA

Beğendiklerim

Sepetim

Satın Al

İndirim : 0 ₺

Toplam : 0 ₺

Masa Saati Modelleri ve Fiyatları

Koleksiyon
Fiyat Aralığı
Kasa Cinsi
Makine Tipi
Kasa Şekli
Kadran rengi
Özellikler
Kasa Çapı
Filtreler

Hoş ve Zarif Masa Saati Modelleri

Masa saatleri kattıkları hoş ve zarif görüntü ile pek çok kişi tarafından günlük hayatta tercih edilir. Masa saati iş yerlerinden çalışma odalarına kadar pek çok farklı yerde kullanılır. Ürünlere göz attığınızda klasik tarzda tasarlanmış modeller ile karşılaşabileceğiniz gibi minimalist çizgilerle donatılmış çağdaş masa üstü saat çeşitleri de olduğunu görebilirsiniz. Işıklı masa saati hoş görüntüsü ile pek çok kişi tarafından tercih edilir. Aynı zamanda loş ortamlarda kullanışlı hale gelen fosforlu masa saati çeşitleri ile masalarınızın aynı anda hem şık hem de kullanışlı hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Ürünlere göz attığınızda küçük ya da büyük masa saati çeşitleri ile karşılaşabilirsiniz. Masanızın ölçülerini göz önünde bulundurarak pek çok farklı ebat seçeneği bulunan modeller arasında bir tercihte bulunabilir, çalışma alanlarınızı daha kullanışlı hale getirebilirsiniz. Masa saati Ersa Saat bünyesinde pek çok farklı seçenek ile karşınıza çıkar. Ürünleri inceleyerek ihtiyaçlarınızı anında karşılamaya başlayabilirsiniz.

Masa Saatleri ile Zaman Yönetimi

Saatin her an göz önünde bulunmasına imkân tanıyan masa saati modelleri, zaman yönetimini yapmak için kullanışlı parçalar arasında bulunur. Saate telefon gibi araçlarla bakıldığında kimi zaman dikkat dağılabilir ve masa başında yapılan işin kalitesi azalabilir. Masa üstü saat modelleri zaman yönetiminin sağlanmasına yardımcı olmasının yanı sıra dikkat dağınıklıklarını önleyerek yapılan işe tam anlamıyla adapte olunmasına yardımcı olur. Alarmlı masa saati çeşitleri ders çalışırken zaman kısıtlaması yapmak isteyen öğrenciler için ideal özellikler barındırır. Aynı zamanda önemli ve özel bir işiniz varsa, masa çalar saat çeşitleri ile kendinize özel uyarıcılar kurabilirsiniz. Kronometreli masa saati ise öğrencilerin test ya da deneme çözerken sıklıkla kullandığı modeller arasında yer alır. Telefona duyulan ihtiyacı ortadan kaldırmasıyla oluşabilecek adaptasyon problemlerini ortadan kaldıran kronometreli modeller, ders çalışmayı ve yapılan testi çözmeye odaklanmayı daha kolay hale getirir. Kullanışlı ve şık bir masa saati arayışı içindeyseniz Ersa Saat'te bulunan modellere göz atabilir, arayışınıza kısa süre içinde son verebilirsiniz.

Masa Saati Mekanizmaları

Masa saati modelleri kendi içinde farklı mekanizmalar barındırır. Quartz olarak da isimlendirilen dijital masa saati modelleri, pil ile çalışan mekanizmalar olarak karşınıza çıkar. Pili bitene kadar çalışmaya devam ettiği için herhangi bir ek kuruluma ihtiyaç duymaz. Ekstra bakım istememesi sayesinde de kullanışlı ve pratik bir model olma özelliği gösterir. Masa saati dijital olduğunda kolay bir kullanım ve dayanıklı bir yapı ile beraber gelir. Analog masa saati dijital olanlara göre çalışma esnasında dışarıya tık sesi verir. Rakamlar yerine analog saatlerde Roman rakamları bulunur. Görsel olarak estetik bir yapıya sahip oldukları için analog masa saati dekoratif amaçlarla da kullanılır. Mekanik masa saati çeşitleri ise mekanizmalar içinde en ilkel olanlarından biridir. Saatin çalışmayı sürdürmesi için belirli aralıklarla kurulması gerekir. Kurulmadığı takdirde bir süre sonra durabildiği için bu saatlere kurmalı masa saati de denir. Pil ile çalışmadığı için pil değişimi gibi ekstra işlemlere gerek duymaz. Mekanik masa saatleri şık ve estetik bir görüntüye sahip oldukları için de çoğu zaman kullanıcıların dikkatini çekmeyi başarır. İyi bir bakımla kurmalı masa saati çeşitlerini uzun yıllar boyunca kullanabilir, herhangi bir problemle karşılaşmazsınız. Akıllı masa saati ise hem şık hem de fonksiyonel olması ile dikkatleri üzerinde toplar. İstediğiniz mekanizmaya karar verdikten sonra Ersa Saat'te bulunan kurmalı, analog ya da dijital masaüstü saat çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Masa saati satın alarak odalarınıza farklı bir hava katabilirsiniz.

Masaları Hareketlendiren Saatler

Masa saatleri zaman yönetimini sağlamasının dışında aynı zamanda dekoratif olarak da günlük hayatta tercih edilen eşyalar arasında yer alır. Farklı renk, mekanizma, tasarım ve boyutlarda olan dekoratif masa saati çeşitleri ile değişik ve orijinal tasarımlar ortaya çıkarabilirsiniz. Birkaç renkten oluşan renkli masa saati modelleri hoş ve zarif bir duruş sergiler. Ürünlere göz attığınızda nostaljik çizgiler barındıran analog modellerden günümüz tasarımlarını içeren elektronik masa saati çeşitlerine kadar geniş bir ürün yelpazesi ile karşılaşabilirsiniz. Dijital saat masaüstü modellerde teknolojik ve hoş bir görüntü elde edilmesine yardımcı olur. Analog saatlerse mekanik görüntüleri ile hoş ve zarif bir tasarıma sahiptir. Masanızdaki alanı belirledikten sonra büyük ya da mini masa saati çeşitleri arasından bir tercihte bulunabilir, alanlarınızı iyi bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Işıklı masa saati ile masalarınıza eğlenceli ve hareketli bir hava katabilirsiniz. Ayaklı masa saati ise görsel olarak masalara orijinal bir görüntü katmayı başarır. Ersa Saat'te bulunan küçük, büyük masa saati çeşitlerini inceleyerek masalarınızın üzerindeki alanları iyi bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Sarı, siyah, beyaz masa saati çeşitleri ile odalarınızı istediğiniz şekilde dekore edebilirsiniz.

Masa Saati Fiyatları

Pek çok farklı modele sahip olduğu için masa saat fiyatları geniş bir aralıkta dağılma özelliği gösterir. Ürünlere göz attığınızda masaüstü dijital saat modelleri ile analog mekanizmalı olanların aynı fiyatlara sahip olmadığını görebilirsiniz. Mekanizmanın dışında masaüstü saatlerin içerdikleri özellikler de fiyatlar üzerinde etkili olabilir. Masa üstü çalar saat ile dijital kronometreli masa saati farklı etiketlerden satışa sunulabilir. İhtiyaçlarınızı ve saati hangi amaçlarla kullanacağınızı belirledikten sonra Ersa Saat'te bulunan masa saatleri içinden aradığınızı kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Mekanizma, boyut, tasarım, ebat ya da ek özellik gibi pek çok farklı kritere sahip olan masa saatleri ile masalarınızda kullanışlı ve estetik alanlar yaratabilirsiniz. Masaüstü saat ihtiyacınız varsa Ersa Saat'e göz atabilirsiniz. Kare, yuvarlak masa saati gibi farklı şekillerdeki modeller ile masalarınızı hareketlendirebilirsiniz.

Ana Sayfa

Menü

Sepetim

Profilim