ARA

Beğendiklerim

Sepetim

Satın Al

İndirim : 0 ₺

Toplam : 0 ₺

Teknik Servis

Ersa Saat Casio, Bulova, Pierre Cardin, Timberland, Swiss Military, Reebok, Superdry markalarının Türkiye distribütörlüğünü üstlenmektedir ve aynı zamanda bu markaların teknik servis hizmetinide Ersa Saat vermektedir.

Teknik Servisimize hızlıca iletişime geçmek için bizlere öncelikle 444 37 72 nolu telefon numaramızdan veya WhatsApp üzerinden yazarak ulaşmanızı rica ederiz.

Mesai Saatlerimiz Hafta İçi : 08:15 - 17:30

Önemli Bilgiler
  • Kayış / kordon harici parçaların (pil değişimi de dahil) değişiminin, kesinlikle yetkili servis tarafından işleme alınması gerekmektedir. Kapak açılarak yapılması gereken tüm işlemlerin, su testi ile neticelendirilmesi siz müşterilerimiz için son derece önemlidir.
  • Garanti süresi devam eden saatinizi, teknik servis ile anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ile ücretsiz gönderebilirsiniz.
  • Teknik servise ürün gönderisi yapılırken, beraberinde iletişim bilgilerinizi ve şikâyet / talep / problem bilgilendirmenizi kargo içerisinde not olarak göndermeniz son derece önemlidir.
  • Ürün tamiri süreci, fiyat bilgilendirme onay ve ödeme işlemleri SMS ile bilgilendirilmekte olup, ürün gönderilinizle birlikte belirtilmesi talep edilen iletişim/cep telefonu bilginizin doğruluğu önemlidir.

Teknik Servis'e Gitmek İçin Tıklayın

Sıkça Sorulan Sorular

Ana Sayfa

Menü

Sepetim

Profilim