ARA

Beğendiklerim

Sepetim

Satın Al

İndirim : 0 ₺

Toplam : 0 ₺

Duvar Saati Modelleri ve Fiyatları

Koleksiyon
Fiyat Aralığı
Kasa Cinsi
Makine Tipi
Kasa Şekli
Kadran rengi
Özellikler
Kasa Çapı
Filtreler

Duvar Saati Modelleri

Evimizin olmazsa olmazları, her ne kadar kolumuzda ya da cebimizde sürekli zamanı öğrenebileceğimiz araçlar olsa da vazgeçemediğimiz parçalardan bir tanesi de duvar saatleridir. Bazen dekoratif bir obje olarak yerini alıyor olsa da duvar saati aslında evin en önemli parçalarından da bir tanesidir.
Bazen salonda, bazen yatak odasında bazen de mutfakta karşılaştığımız, bize zamanı tek bir bakışta gösteren ve evden çıkarken dahi doğru zamanlama ile hareket etmemize yardımcı olan duvar saatleri de tıpkı kol saatlerinde olduğu gibi farklı tasarımlara ve özelliklere sahip oluyor. Bu konuda tabii ki gözler Casio duvar saati modellerine dönüyor. Casio, saat teknolojisi konusunda iddiasını yalnızca kol saatlerinde değil duvar saatlerinde de göstermeye devam ediyor.
Odanızın duvarında kullanabileceğiniz, dijital ya da analog duvar saatlerinde Casio’nun fazlasıyla fonksiyonel ve tasarımsal olarak iddialı olduğunu söyleyebiliriz. Farklı renk seçenekleri ile birlikte dekoratif bir eşya olarak da kullanabileceğiniz gibi başınızı her kaldırdığınızda uzun yıllar boyunca sizlere saati doğru gösterebilmesi de oldukça önemli.
Casio duvar saatleri hangi özelliklere sahip diye yakından bakıldığında ise gün ve ay yani takvim özelliğinin yanı sıra termometre olması da odanının ısısını size göstermede yardımcı oluyor. Köşeli ya da yuvarlak şekilde karşımıza çıkan Casio saatler bu sebeple uzun yıllar boyunca evinizin ayrılmaz bir parçası haline geliyor.
Ersa Saat, Casio markasının Türkiye distribütörü olarak duvar saatleri konusunda da doğru fiyatı, orijinal ürün, ücretsiz kargo fırsatları ile sunabiliyor. Yalnızca kolunuz için değil eviniz için de doğru saati arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Ana Sayfa

Menü

Sepetim

Profilim