ARA

Beğendiklerim

Sepetim

Satın Al

İndirim : 0 ₺

Toplam : 0 ₺

Saat Markaları

Casio Marka Resmi
Casio Marka Logosu

Casio, 1946 yılında, Tokyo'da bir teknoloji şirketi olarak kurulmuş olup, 74 yıldır saat sektöründe faaliyet gösteriyor. Japon teknolojisi ile üretim yapan firma, saat sektörünün öncü ve yenilikçi kuruluşları arasında yer alıyor. Casio Saat, 1983 yılında saat sektörüne kazandırdığı darbelere dayanıklı G-Shock model saatler, havacılıktan müziğe ve uç sporlara kadar pek çok farklı esintiyi modellerinde barındırıyor. Analog ve dijital tasarımlar, aynı zamanda klasik tarz ve spor tarzlar harmanlanarak tasarlanıyor. Edifice serisi Casio erkek saat modelleri ve Baby-G serisi Casio kadın saat modelleri ile kombinler oluşturabilirsiniz. Casio saat modelleri Ersa Saat garantisi ile sizleri bekliyor.

Pierre Cardin Marka Resmi
Pierre Cardin Marka Logosu

Modanın yenilikçi yüzü Pierre Cardin saat, iddialı tasarımlarıyla saatin basit bir tamamlayıcıdan çok daha fazla bir şey olduğunu vurguluyor. Pierre Cardin markasının üreticisi ve fikir babası Fransız modacı Pierre Cardin, dünya çapında en çok tanınan beş Fransızdan biri olarak biliniyor. Ürettiği her üründe yeniliklere ve farklılıklara açık bir çizgi izleyen Pierre Cardin, saatte de bu arayışı sürdürüyor. Pierre Cardin’in ilkelerine göre özel olarak tasarlanan Pierre Cardin saat, bir sanat eseri olarak uzun süren bir tasarım sürecinden sonra tüketiciye sunuluyor. Pierre Cardin saatin orijinal ürünlerine saat sektöründe güvenin adresi olan, Pierre Cardin'in resmi Türkiye distribütörü Ersa Saat güvencesiyle ulaşın.

Reebok Marka Resmi
Reebok Marka Logosu

Reebok, merkezi Boston Amerika’da olan spor saat, ayakkabı, giyim ve ekipmanların dünyanın önde gelen tasarımcısı, pazarlamacısı ve lider distribütörüdür. Amerika’dan ilham alan küresel marka Reebok, markanın zengin ve güçlü fitness mirasıyla spor malzemeleri endüstrisinde bir öncüdür. Koşu, yürüyüş, dans, yoga, aerobic ve fitness ile ilgilenenlere özel özgün tasarımları ile dikkat çeken Reebok, Adidas’ın bir yan kuruluşudur. Reebok markasının ruhunu ve mirasını yansıtan saat tasarımları, sağlamlığını sportif bir tasarımla birleştirir. Marka kimliği ve geniş renk seçenekleri ile fitness’ın gücünü yansıtan Reebok saatleri aktif yaşamı olan birisi için mükemmel bir aksesuar. 30'dan fazla ülkede bulunan ve büyüyen Reebok saat koleksiyonu, ABD, Güney Amerika, Orta Doğu, Asya ve Avrupa'daki büyük perakende mağazalarında, tekstil modası konseptli mağazalarında, spor mağazalarında ve saat perakende mağazalarında satılmaktadır.

Bulova Marka Resmi
Bulova Marka Logosu

Amerika’nın dünyaca ünlü saat markası Bulova, 1875’ten beri sadece ve sadece saat üretiyor. Bulova saatin kurucusu Joseph Bulova’nın New York’ta küçük bir dükkânda üretmeye başladığı eşsiz saatler, bugün dünyanın her köşesinde talep görüyor. Bulova saat bugün klasik tasarımlı saatlerden modern görünümlü saatlere; elmas tasarımlı saatlerden askeri alanda kullanılan kusursuz saatlere kadar birçok farklı alanda saat üretimine devam ediyor. Farklı özelliklerde ve tasarımda Bulova erkek saat modelleri ve birbirinden güzel Bulova bayan saat modelleriyle geniş bir ürün yelpazesine sahip olan firma, çok farklı beğenileri olan kimseleri, saati sadece saat üreten Bulova’dan almaya çağırıyor. Siz de tarzınıza en uygun Bulova seçebilir, orijinal saatinizi Bulova saatin resmi Türkiye distribütörü Ersa Saat güvencesiyle gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz.

Timberland Marka Resmi
Timberland Marka Logosu

Amerikan kökenli Timberland şirketi, dünyanın en büyük moda firmalarından biri olarak öne çıkıyor. Modern kimliği ile dinamik bir ruha sahip marka, dikkat çekici giyim ve aksesuarları ile de ön plana çıkıyor. Timberland saat modelleri, aktiviteleriniz sırasında yaşadığınız hazzı, günlük giyim ile şık bir şekilde birleştiriyor. Günlük giyimle olduğu kadar spor giyim ile de rahatlıkla uyum sağlayacak bu saat modelleri rahat ve şık bir görünüm elde etmenizi amaçlıyor. Timberland saat modellerinin su geçirmez yapısı, aktiviteleriniz sırasında saatinizin zarar görmemesini ve rahatlıkla kullanıma devam edebilmenizi sağlıyor. Timberland erkek saat modelleri ile her yaştan farklı zevklere sahip insanlara seslenmeyi başarıyor. Timberland’in saatlerine resmi Türkiye distribütörü Ersa Saat güvencesiyle ulaşın.

Siwis Military Marka Resmi
Siwis Military Marka Logosu

Öyküsü 1926 kadar uzanan Swiss Military Hanowa köklü bir geleneği simgeliyor. Saatçilik sektöründe kusursuz üretimin simgeleşen ülkesi İsviçre’nin dünyaya kazandırdığı önemli saat markalarından biri olan Swiss Military Hanowa, zamanın önemini yaşayanların saat tercihleri arasında yer alıyor. Dayanıklı ve fonksiyonel Swiss Military Hanowa saatler, aynı zamanda sportif anları da yaşadığınız dinamik bir hayatın güvenilir ve şık aksesuarlarıdır. Türkiye’yi birbirinden değerli marka saatlerle buluşturan ve Swiss Military Hanowa Türkiye distribütörü olan Ersa Saat güvencesiyle satın alacağınız bir Swiss Military Hanowa saatle sadece zamanı doğru ölçmekle kalmayacaksınız, markanın maceracı ve dinamik ruhuna da sahip olacaksınız.

Ersa Saatin Distribütörlüğünü Yaptığı Saat Markaları


1986 yılından bu yana saat sektöründe faaliyet gösteren Ersa Saat, dünyaca ünlü saat markalarının Türkiye temsilciliğini üstleniyor. Ersa Saat; Casio, Pierre Cardin, Bulova, Reebok, Swiss Military Hanowa ve Timberland saat markalarının Türkiye distribütörü olarak satış yapmaktadır. Ersa Saat, Erkek saat ve Kadın Saat modellerinin satışını yapmaktadır. G-Shock saat, Edifice saat, Baby G saat, Protrek saat, Casio'nun markalarıdır. Casio satış noktaları, Casio satan mağazalar ve Casio satın almak için Ersa Saat'e ulaşabilirsiniz. Casio teknik servis ve Casio teknik destek için de Ersa Saat ile iletişime geçebilirsiniz.

Ana Sayfa

Menü

Sepetim

Profilim