Ersa Saat Markaları


Casio, 1946 yılında, Tokyo'da bir teknoloji şirketi olarak kurulmuş olup, 74 yıldır saat sektöründe faaliyet gösteriyor. Japon teknolojisi ile üretim yapan firma, saat sektörünün öncü ve yenilikçi kuruluşları arasında yer alıyor. Casio Saat, 1983 yılında saat sektörüne kazandırdığı darbelere dayanıklı G-Shock model saatler, havacılıktan müziğe ve uç sporlara kadar pek çok farklı esintiyi modellerinde barındırıyor. Analog ve dijital tasarımlar, aynı zamanda klasik tarz ve spor tarzlar harmanlanarak tasarlanıyor. Edifice serisi Casio erkek saat modelleri ve Baby-G serisi Casio kadın saat modelleri ile kombinler oluşturabilirsiniz. Casio saat modelleri Ersa Saat garantisi ile sizleri bekliyor.
 
Modanın yenilikçi yüzü Pierre Cardin saat, iddialı tasarımlarıyla saatin basit bir tamamlayıcıdan çok daha fazla bir şey olduğunu vurguluyor. Pierre Cardin markasının üreticisi ve fikir babası Fransız modacı Pierre Cardin, dünya çapında en çok tanınan beş Fransızdan biri olarak biliniyor. Ürettiği her üründe yeniliklere ve farklılıklara açık bir çizgi izleyen Pierre Cardin, saatte de bu arayışı sürdürüyor. Pierre Cardin’in ilkelerine göre özel olarak tasarlanan Pierre Cardin saat, bir sanat eseri olarak uzun süren bir tasarım sürecinden sonra tüketiciye sunuluyor. Pierre Cardin saatin orijinal ürünlerine saat sektöründe güvenin adresi olan, Pierre Cardin'in resmi Türkiye distribütörü Ersa Saat güvencesiyle ulaşın.

 
İtalyan moda tasarımcısı Gianfranco Ferre’nin dünyaya kazandırdığı önemli markalardan biri olan Ferre Milano saat, İtalyan çizgilerini ve tecrübesini, İsviçre kalitesi ve gösterişiyle buluşturuyor. İncelikli ve göz kamaştıran tasarımlarıyla İtalyan çizgisini sürdüren Ferre Milano saat, kaliteli ve dayanıklı parçalarıyla İsviçre’de özel olarak üretiliyor. Böylece İtalyan modasını, tasarımını ve estetiğini, İsviçre’nin parlaklığı ve kalitesiyle buluşturuluyor. Her bir modeli özel olarak, uzun süren bir el işçiliği sürecinin ardından tasarlanan Ferre Milano saat; saatte parlaklık, gösteriş ve iddiadan vazgeçmeyen bir çizgiyi takip ediyor. Ferre Milano bayan saat modelleri ve Ferre Milano erkek saat modelleri ile her yaştan farklı zevklere sahip insanlara seslenmeyi başarıyor. Ferre Milano’nun saatlerine resmi Türkiye distribütörü Ersa Saat güvencesiyle ulaşın.

 
Amerika’nın dünyaca ünlü saat markası Bulova, 1875’ten beri sadece ve sadece saat üretiyor. Bulova saatin kurucusu Joseph Bulova’nın New York’ta küçük bir dükkânda üretmeye başladığı eşsiz saatler, bugün dünyanın her köşesinde talep görüyor. Bulova saat bugün klasik tasarımlı saatlerden modern görünümlü saatlere; elmas tasarımlı saatlerden askeri alanda kullanılan kusursuz saatlere kadar birçok farklı alanda saat üretimine devam ediyor. Farlı özelliklerde ve tasarımda Bulova erkek saat modelleri ve birbirinden güzel Bulova bayan saat modelleriyle geniş bir ürün yelpazesine sahip olan firma, çok farklı beğenileri olan kimseleri, saati sadece saat üreten Bulova’dan almaya çağırıyor. Siz de tarzınıza en uygun Bulova seçebilir, orijinal saatinizi Bulova saatin resmi Türkiye distribütörü Ersa Saat güvencesiyle gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz.
Amerikan kökenli Timberland şirketi, dünyanın en büyük moda firmalarından biri olarak öne çıkıyor. Modern kimliği ile dinamik bir ruha sahip marka, dikkat çekici giyim ve aksesuarları ile de ön plana çıkıyor. Timberland saat modelleri, aktiviteleriniz sırasında yaşadığınız hazzı, günlük giyim ile şık bir şekilde birleştiriyor. Günlük giyimle olduğu kadar spor giyim ile de rahatlıkla uyum sağlayacak bu saat modelleri rahat ve şık bir görünüm elde etmenizi amaçlıyor. Timberland saat modellerinin su geçirmez yapısı, aktiviteleriniz sırasında saatinizin zarar görmemesini ve rahatlıkla kullanıma devam edebilmenizi sağlıyor. Timberland erkek saat modelleri ile her yaştan farklı zevklere sahip insanlara seslenmeyi başarıyor. Timberland’in saatlerine resmi Türkiye distribütörü Ersa Saat güvencesiyle ulaşın.
Öyküsü 1926 kadar uzanan Swiss Military köklü bir geleneği simgeliyor. Saatçilik sektöründe kusursuz üretimin simgeleşen ülkesi İsviçre’nin dünyaya kazandırdığı önemli saat markalarından biri olan Swiss Military, zamanın önemini yaşayanların saat tercihleri arasında yer alıyor. Dayanıklı ve fonksiyonel Swiss Military saatler, aynı zamanda sportif anları da yaşadığınız dinamik bir hayatın güvenilir ve şık aksesuarlarıdır. Türkiye’yi birbirinden değerli marka saatlerle buluşturan ve Swiss Military Türkiye distribütörü olan Ersa Saat güvencesiyle satın alacağınız bir Swiss Military saatle sadece zamanı doğru ölçmekle kalmayacaksınız, markanın maceracı ve dinamik ruhuna da sahip olacaksınız.

 


1986 yılından bu yana saat sektöründe faaliyet gösteren Ersa Saat, dünyaca ünlü saat markalarının Türkiye temsilciliğini üstleniyor. Ersa Saat; Casio, Pierre Cardin, Bulova, Ferre Milano, Swiss Military ve Timberland saat markalarının Türkiye distribütörü olarak satış yapmaktadır. Ersa Saat, Casio saat markaları Türkiye distribütörü olarak Casio erkek saat ve Casio erkek saat satışı yapmaktadır. G-Shock saat, Edifice saat, Baby G saat markaları erkek, Protrek saat Casio'nun markalarıdır. Casio satış noktaları, Casio satan mağazalar ve Casio satın almak için Ersa Saat'e ulaşabilirsiniz. Casio teknik servis ve Casio teknik destek için de Ersa Saat ile iletişime geçebilirsiniz.