ARA

Beğendiklerim

Sepetim

Satın Al

İndirim : 0 ₺

Toplam : 0 ₺

Reebok Erkek Saat Modelleri ve Fiyatları

Koleksiyon
Fiyat Aralığı
Kordon Cinsi
Kordon Rengi
Kasa Cinsi
Makine Tipi
Kasa Şekli
Kadran rengi
Özellikler
Kasa Çapı
Filtreler

Reebok, sportif giyim ve aksesuar sektörünün dünyada önde gelen isimleri arasında yer alır. Markanın Türkiye distribütörü olan Ersa Saat, dünya saat markalarının işlevsel ve birinci sınıf kaliteye sahip modellerini sizlere ulaştırır. Spor veya klasik tarz giyim için profesyonel bir şıklık sağlayan aksesuarlar ile fark edilen bir stil oluşturmayı kolaylaştırır. Bu aksesuarlar arasında bulunan Reebok erkek saat modelleri, dinamik ve sade tasarımları ile ön plana çıkmayı başarır. Farklı tercihlere uyum sağlayan ürün çeşitliliği ile tarzınızı yansıtacak Reebok erkek saatleri sizleri bekler.

Reebok Erkek Saat Modelleri

Saat, günlük parçalarla dahi çok daha cesur bir tarz oluşturabilen bir aksesuardır. Bu aksesuarı, global üne sahip Reebok ayrıcalığı ile deneyimleyerek hem stil hem de kalite açısından üstün nitelikli saat modellerine sahip olabilirsiniz. Marka, üst segment kalitede materyaller ile imal ettiği saatlerle kalite standardını korurken ince işçiliğe sahip saat tasarımlarıyla da gösterişli modeller sunar. Bu sayede Reebok erkek kol saatleri, dayanıklı yapısıyla uzun ömürlü bir kullanım imkânı vadeder ve detaylı tasarımlarıyla da asil bir tarz ortaya koyar.

Reebok erkek saat, çizilmeye ve kırılmaya karşı dirençli bir yapısı bulunan cam tipi ile minimal dizaynını korur. Güçlü kasa ve esnek kordon seçenekleri ile kullanıcıların, saatin kalitesine karşı olan beklentilerini kapsamlı bir şekilde karşılar. Su geçirmezlik fonksiyonu bulunan ve yüksek su geçirmezlik kapasitesine sahip olan Reebok erkek kol saati modelleri ile çok daha geniş kullanım olanakları sağlar. Saat tasarımlarını, hem güçlü hem de hafif bir donanım ile oluşturarak maksimum sürede konforlu bir kullanım deneyimine izin verir.

Reebok Erkek Saat Özellikleri

Reebok erkek kol saatleri, günlük olarak ve spor aktiviteleri sırasında kullanım için pek çok seçenek sunar. Casual tarzı çok daha çekici ve ışıltılı bir görünüm ile yansıtmayı sağlayan birbirinden estetik tasarımlar ortaya koyar. Bu modeller, tasarımıyla olduğu kadar pratik fonksiyonları ile de beğenileri üzerine toplar. Her biri farklı dizayna ve özelliğe sahip olan bu saatleri, genel hatları ile tanımak için özelliklerini inceleyebilirsiniz:

  • Oval ve köşeli kasa tasarımları ile bileği vurgulayan bir duruş sunar.
  • Dijital veya analog makine tipi sayesinde kolay saat görüntüleme imkânını sağlar.
  • Su geçirmezlik fonksiyonu ve seviyeleri ile günlük el yıkama seviyesinden su sporlarına varıncaya kadar rahat kullanım fırsatı vadeder.
  • Mineral cam tercih edilen saat modelleri, kırılmaya karşı maksimum dirençlidir.
  • Silikon kayışlı modeller ile oldukça hafif ve dayanıklı bir dizaynı yansıtır.
  • Saat donanımları, hafif olduğu için gün boyu kullanımlarda rahatsızlık hissi uyandırmaz.
  • Kronometre detaylı saatler, birçok spor dalı için tasarıma işlevsel bir özellik kazandırır.
  • Alarm ve aydınlatma fonksiyonu ile günlük yaşamı kolaylaştıran teknolojilere sahiptir.
  • Takvim ve dünya saati gibi zamana dair detaylı bilgiler sunarak açık alanda güvenilir kullanım ayrıcalığı sağlar.

Reebok erkek spor saat, tüm bu özelliklere sahip olan modellerin yanı sıra çok daha basit tasarımlı modellerle de tercih edilir. Casual kullanım için yalnızca saat, saat ve takvim gibi normal işlevleri yerine getiren saatlere de sahip olabilirsiniz.

Reebok Erkek Saat Fiyatları

Saat modelleri, birçok farklı tasarım ve donanım ile birbirinden ayrılır. Su geçirmezlik seviyesi yüksek veya bir alt seviyede olan modeller, ayrı fiyatlar ile satılmaktadır. Kayış, kasa ve kadran tasarımlarında çalışılan detaylar da saatlerin ortalama değerini etkilemektedir. Reebok erkek saat fiyatları, dolayısıyla kendine özgü fonksiyonları ve stili ile farklı fiyat basamaklarında yer almaktadır.

Ana Sayfa

Menü

Sepetim

Profilim