ARA

Beğendiklerim

Sepetim

Satın Al

İndirim : 0 ₺

Toplam : 0 ₺

Akıllı Saat Modelleri ve Fiyatları

Koleksiyon
Fiyat Aralığı
Cinsiyet
Kordon Cinsi
Kordon Rengi
Kasa Cinsi
Makine Tipi
Kasa Şekli
Kadran rengi
Özellikler
Kasa Çapı
Filtreler

Akıllı Saatler

Teknoloji ilerledikçe ve bilgisayarlar küçüldükçe, elektronik cihazlar bir saate sığacak kadar küçük bir hale geldi. Akıllı saatler ise bu teknolojinin en önemli örnekleri arasında bulunur. Akıllı saat genel anlamda bir dijital saat olarak nitelendirilebilir. Kendi işletim sisteminde çalışan küçük bir bilgisayar içerir. Sahip olduğu işletim sistemi sayesinde telefon ile yapılabilen bazı işlemlerin yapılmasına ve telefon bağlantısı kurulmasına yardımcı olur. Birçok akıllı saat kullanıcıya gelen aramaları, e-posta mesajlarını ve uygulamalardan gelenleri bildirmesi ile kullanıcıların günlük hayatına büyük bir kolaylık katar. Teknolojik anlamda donanımlı olan akıllı saatler, farklı işlevlere sahip olması ile kullanıcılarına büyük bir dünya sunar. Ersa Saat'te kameralı, aramalı, GPS’li, kulaklıklı, dokunmatik, akıllı saat gibi birbirinden farklı onlarca model olduğunu görebilirsiniz. Ersa Saat'te saatte bulunan uygun ve kaliteli akıllı saat modelleri içinden ihtiyaçlarınızı karşılayacak ürüne kısa süre içinde ulaşabilirsiniz.

Akıllı Saat Özellikleri

Bluetooth üzerinden cep telefonuna bağlantı sağlayan bilgisayar tabanlı akıllı saatler, ilk çıktığı 2011 yılından beri piyasayı alt üst etmeyi başarır. Telefonunuzu çıkarmadan işlem yapmanıza imkân tanıyan saatler, içerdiği özellikler sayesinde yoğun günlerde hızlı aksiyonlar alınmasını sağlar. Arama ve konuşma özellikli, sesli görüşmeli akıllı saat modelleri telefonun işlevlerini yerine getirerek tek bir hareketle pek çok farklı işlemi gerçekleştirmenizi mümkün kılar. Aynı zamanda kalp atışı ya da nabız ölçer akıllı saat modeller, spor yapan kişilerin verilerini değerlendirmesini ve spordan aldıkları verimi artırmalarına yardımcı olur. Akıllı saat çeşitleri kendi içinde suya dayanıklı, bluetooth kulaklıklı, ekg ölçen, kalori ölçer, navigasyonlu akıllı saat gibi çeşitli özellikler bakımından ayrılır. Akıllı saat kullanıcıları cihazlarını bir telefona bağlayarak kolay bir şekilde müzik açabilirler. Müziği değiştirme, sesini açma ya da durdurma gibi özelliklere sahip olan modeller, telefonu çıkarıp işlem yapmayı gereksiz kılar. Aynı zamanda bazı akıllı saatler telefon bağlantısına ihtiyaç duymadan bile müzik çalma özelliği içerir. Hücresel ya da Wi-Fi bağlantısıyla, kullanıcılar artık bir akıllı telefona ihtiyaç duymadan akıllı saate müzik indirebilir ve dilediği ortamda çalabilir. Nasıl bir ürün istediğinize karar verdikten sonra Ersa Saat'teki akıllı saat kampanyası sayesinde uygun fiyatlardan günlük hayatınıza pratiklik katabilirsiniz.

Akıllı Saat Modelleri

Birbirinden farklı onlarca marka akıllı saat sektöründe aktif olarak yer alır. Akıllı saat önerisi arayışı içindeyseniz ilk önce alacağınız üründe hangi özelliklerin olmasını istediğinize karar vermeli ve sonrasında markaların arasında araştırma yapmaya başlamanız önerilir. Genel anlamda sim kartlı, sim kartsız akıllı saat olarak iki farklı tipte olan modeller arasından kişisel zevklerinize göre bir tercihte bulunabilirsiniz. Su geçirmez akıllı saat modelleri yağışlı havalarda ve tatil yerlerinde kullanışlı olması ile öne çıkar. Navigasyon içeren modeller ise gezinirken yol tariflerini kontrol etmek için oldukça pratiktir. Bisiklet, araba ya da motosiklet kullanırken telefonla gezinmek sürücünün dikkatini böler ve kazaların gerçekleşmesine neden olur. Akıllı saatler, dikkat dağınıklığına sebep olmadan yol tarifini almanıza yardımcı olur. Bazı modeller sağa ya da sola dönüleceğini gösteren farklı titreşimler ile yön verir. Böylece yol tarifi için ekranı incelemeyi gereksiz kılar. Farklı gereksinimleri karşılayacak şekilde kendi içinde çeşitlendirilen akıllı saatler arasından aradığınız özellikleri barındıran bir ürünü kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Ersa Saat'te yer alan uygun akıllı saat fiyatları ile teknolojiye bütçe zorlamayan alternatifler ile sahip olabilirsiniz.

Akıllı Saat Kullanmanın Avantajları

Dokunmatik ekrana sahip olan akıllı saatler, kullanıcılarına pek çok farklı avantaj sunması ile de öne çıkar. Bluetooth ya da Wi-Fi üzerinden telefona bağlanmasının dışında bağlantı kurmadan da pek çok işlemi yerine getiren modelleri bulunan akıllı saatler, günlük hayattaki işlerin daha pratik ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesini mümkün kılar. Tipik kol saatleri gibi akıllı saatler de zamanı söylese de sahip olduğu özellikler sayesinde bir telefona benzeyen daha fazla işlev sunar. Örneğin, akıllı saatler gün boyunca kullanıcının attığı adım sayısını ek özellikler ile donatılır. Her an bileğinizde olduğu için adımlarınızı doğru bir şekilde ölçen cihazlar sayesinde günboyu yapmış olduğunuz hareketleri kolay bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Aynı zamanda akıllı saatler kullanıcıların aldığı uyku kalitesini ve miktarını izlemek için uyku monitörleri, EKG monitörleri ve kadın basıncı monitörleri dahil olmak üzere diğer fitness ve sağlık araçlarını da sağlar. Böylece uyku kalitenizi yakından takip ederek yükseltebilmenize imkân tanır. Bazı modellerde bulunan akıllı telefonunuzu bulmanıza yardımcı olan özellik sayesinde telefonunuzu kaybettiğinizde kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Uygulamayı başlattığınızda telefonunuzun yüksek sesle çalmasını sağlayan özellik, özellikle etrafta telefonunuzu aramanıza yardımcı olacak biri olmadığında kullanışlı hale gelir. Aynı zamanda anahtarınıza özel bir anahtar bulucu takarak da akıllı saat vasıtası ile kaybolan anahtarlarınızı da bulabilirsiniz. Ersa Saat'te bulunan akıllı saat markaları içinden dilediğiniz modele anında ulaşabilirsiniz.

Farklı Renk ve Materyalden Akıllı Saat Modelleri

Akıllı saatler işlevsel olarak sahip olduğu çeşitlilikle beraber tasarımsal özellikleri ile de kullanıcılara pek çok farklı seçenek sunar. Pembe, beyaz, siyah, mavi, kırmızı, mor, turuncu, yeşil akıllı saat gibi birbirinden farklı onlarca renk seçeneği arasından istediğiniz modeli kısa sürede bulabilirsiniz. Günlük hayatta tercih ettiğiniz kıyafetler ile uyumlu olan bir renk seçiminde bulunarak kıyafetlerinize farklı bir hava katabilirsiniz. Renk çeşitliliğinin dışında akıllı saatler farklı formlarda olması ile de dikkatleri üzerinde toplar. Yuvarlak, kare, dikdörtgen akıllı saat modellerinin her biri kendi içinde zarif ve asil bir görünüme sahiptir. Renk ve şekil ile birlikte akıllı saatler kordon materyali ve görünümü bakımından da kendi içinde pek çok farklı seçeneğe sahiptir. Deri kordon, hasır kordon, çelik kordon, metal kordonlu akıllı saat modelleri en çok tercih edilen tasarımlar arasında yer alır. Ersa Saat üzerinden birbirinden farklı sayısız markanın uygun fiyatlı akıllı saat modellerine kısa süre içinde erişebilir, kişisel zevklerinize uygun bir model satın alabilirsiniz.

Akıllı Saat Fiyatları

Akıllı saatler renk, materyal, kordon tasarımı, içerdiği özellikler, marka ve boyut bakımından kendi içinde pek çok farklı modele sahiptir. Kordon kalınlığını belirten ince ve kalın olarak isimlendirilen modeller, görünüm bakımından çeşitlilik gösterir. Örneğin, ince olan akıllı saatler daha zarif bir görünüm sunarken kalın modeller daha sportif bir havaya sahiptir. Sahip olduğu çeşitlilik sayesinde akıllı saat fiyatları büyük bir aralıkta dağılma özelliği gösterir. Her bütçeye hitap eden seçenekleri bulunan akıllı saatler, herkes tarafından ulaşılabilir olması ile de geniş bir kitleye hitap eder. Marka ve içerdiği özellikler bakımından fiyat farklılıkları bulunan modeller, bütçe zorlamayan seçenekleri ile sizleri bekler. Akıllı saat modelleri arasında gezindiğinizde istediğiniz özellikleri barındıran uygun fiyatlı bir modele rastlayabilirsiniz. Akıllı saat kullanımı kolay ve pratik olduğu için herkesin zorlanmadan değerlendirebileceği bir ürün haline gelir. Ufak bir alışma süresinin ardından teknolojinin keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz. Ersa Saat'te bulunan en uygun akıllı saat modellerini inceleyebilir, kolay kullanıma sahip olan bu saatler ile günlük hayatınızda pek çok farklı işlemi gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz.

Ana Sayfa

Menü

Sepetim

Profilim