ARA

Beğendiklerim

Sepetim

Satın Al

İndirim : 0 ₺

Toplam : 0 ₺

Persol Güneş Gözlüğü Modelleri Ve Fiyatları

Koleksiyon
Fiyat Aralığı
Cam Rengi
Filtreler

Persol

Türkçe "güneş için" tabirine karşılık olarak İtalyanca "per il sole" ifadesinden türetilen Persol, İtalya’nın güneş gözlüğü sektörünün gelişmesinde en etkili markalarının başında gelir. 1917 yılından beri yüksek koruyuculuk, stil ve konfor açısından kullanıcılarını memnun eden Persol gözlük modelleri günümüzde yenilikçi tarzlarıyla popülerliğini korur. Yarış arabası sürücülerinin ve motosikletçilerin parlaklık azaltıcı özellikleri nedeniyle tercih ettikleri Persol güneş gözlükleri, esnek köprüleri, asetat çerçeveleri ve kristal cam özellikleri ile öne çıkar. Tasarım açısından da kullanıcılarını tatmin eden marka, İtalyan işçiliğini ve kalitesini her fırsatta yansıtır. Siz de kaliteli, şık ve köklü Persol markasının güneş gözlüklerine göz atabilir, stilinize en uygun ürünleri koleksiyonunuza ekleyebilirsiniz.

Persol Markası Hakkında Genel Bilgi

Usta tasarımcı ve deneyimli gözlükçü Giuseppe Ratti tarafından kurulan ve yaklaşık 100 yıllık mirası bulunan Persol markasının geçmişi 1917 yılına dayanır. 1917'den beri İtalyan zanaatkarlığının simgesi olan marka, minimalist tasarımlarının mükemmelliği ve zarafetiyle öne çıkar. Steve McQueen gibi ünlüler tarafından tercih edilen marka, Hollywood camiasındaki filmlerde ve televizyonda görüldükçe Persol'un kültürel önemi artmıştır. Persol, ilk olarak Meflecto teknolojisini piyasaya sürerek kendisini yenilikçi bir marka olarak kanıtlamıştır.

Meflecto sistemi, gözlüklerin şeklini herhangi bir kullanıcının kafasına göre ayarlamasını sağlayarak basıncı azaltır ve konforu artırır. Ayrıca marka, dünyanın ilk katlanabilir güneş gözlüğü teknolojilerine sahiptir. Persol’un geliştirdiği bir diğer teknoloji ise güneş gözlüğü köprüsünün bir dizi esnek çentik kullanarak herkesin yüz şekline uymasına yardımcı olan Victor Flex sistemidir. Persol güneş gözlüklerinin teknik özelliklerini merak ediyorsanız aşağıdaki listede detayları bulabilirsiniz:

  • Persol üretim sürecinin pek çok aşamasında elle üretime devam eder; bu da muhteşem kalitede gözlük üreten teknolojik çözümler ile zengin işçiliğin benzersiz kombinasyonunu ortaya çıkarır.
  • Persol gözlük koleksiyonunda asetat kaplamalı çeşitli tonlarda, birçok farklı desen ve malzeme kombinasyonuna sahip güneş gözlükleri sunar.
  • Persol güneş gözlük koleksiyonu ile pilotlardan ve yarış arabası sürücülerine birinci sınıf dağcılara ve motorculara kadar tüm sporcuların ihtiyaçlarına hitap edebilir.
  • Gözlüklerin sapları ince ve uzun asetat uçludur, esnek menteşe ise maksimum tutuş sağlamak için Persol okuyla zenginleştirilir.
  • Persol çoğu gözlükte mümkün olan en iyi korumayı ve olağanüstü görsel netliği sağlayan, doğal ve en iyi optik malzemelerden yapılmış kristal lensler kullanır.

Persol Güneş Gözlükleri Koleksiyonu

1917 yılından günümüze kadar sayısız büyük filmde başrollerin tercihi olan, müzisyenler, sporcular ve yıldızlar tarafından tercih edilen Persol gözlükler günümüzde de kalite ve stil peşinde koşanların tercihidir. Güneş gözlüklerinin sofistike, eşsiz tasarımı ve yüksek kalitesi üstün teknolojilerle buluşarak her sezon yenilikçi ürünlere dönüşür. Yenilikçi teknolojilerin gelişmesi ve üretimde kullanılmasıyla gelişen Persol koleksiyonu hem ikonik hem de çağdaş tasarımlarla son derece popülerdir. Koleksiyonerlerin gözdesi olan Persol katlanır gözlük modellerinden ikonik asetat tasarımlara kadar pek çok stile yer verir. Siz de Persol koleksiyonunun en havalı ve efsane modellerini keşfederek seçiminizi yapabilirsiniz.

Persol PO0649 Güneş Gözlüğü

Persol güneş gözlüğü koleksiyonu söz konusu olunca akla ilk gelen ve efsaneleşmiş modellerin başında PO0649 gelir. Bu ikonik Persol modeli, koyu yeşil mineral camlı klasik bir havana çerçevesine sahiptir. 1961'de İtalyan aktör Marcelo Mastroianni'nin klasik film "Divorzio all'italiana" filminde kullanılmasıyla popülerleşen gözlük, markanın tüm dünyada tanınmasını sağlayan modellerin başında yer alır. Daha sonrasında onlarca farklı çerçeve ve lens kombinasyonu ile sunulan 649 modeli, hâlâ Persol erkek gözlük koleksiyonlarının çok satanlar listesindedir.

Persol PO0714 Güneş Gözlüğü

Persol markasının popülerliğinin arttığı bir dönemde ortaya çıkan bir diğer efsaneleşmiş model ise PO0714 güneş gözlüğüdür. PO0649 modelinden ilham alarak tasarlanan bu gözlük, ondan farklı olarak katlanabilir özelliklere sahiptir. 1960’lı yıllarda dünyanın ilk katlanır camı şeklinde lanse edilen güneş gözlüğü, zarif ve güneşten tam koruma sağlayan performansıyla son derece maskülen bir tarza sahiptir. Klasik kaplumbağa kabuğu tarzı çerçeveleri ve ikonik lensiyle efsaneleşen PO0714 güneş gözlüğü 60’lardan beri sporcular ve yıldızlar tarafından tercih edilen gözlüğün Steve McQueen varyasyonu da mevcuttur.

Persol PO03186S Güneş Gözlüğü

Günümüzde markanın modern zarafetini, konforunu ve kalitesini yansıtan Persol PO03186S modeli öne çıkar. Markanın çağdaş estetiğine sahip Persol gözlük erkek aksesuar koleksiyonuna yeni bir soluk kazandırır. Parlatılmış detaylara ve metal köprü kombinasyonuna sahip tasarım günlük kullanım için idealdir. Çerçeve ve lens için çeşitli renk alternatifleri bulunan Persol PO03186S güneş gözlüğü, Meflecto sistemi sayesinde son derece konforlu bir kullanıcı deneyimi vadeder. Modern lüksü temsil eden Persol PO03186S güneş gözlüğü modeli ile yeni bir güneş gözlüğü stiline sahip olabilirsiniz.

Persol PO2422SJ Güneş Gözlüğü

Persol PO2422SJ erkek güneş gözlüğü klasik ve modern arasındaki dengeyi koruyan detayları, yüksek teknolojili malzemeleri ve konforlu kullanıcı deneyimi ile öne çıkar. Kristal temperli camların yanı sıra hafif ve sağlam paslanmaz çelik detaylarına sahip gözlük, yuvarlak silüetiyle son derece havalı bir görünüm vadeder. Meflecto teknolojisiyle geliştirilen saplar sayesinde gün boyu rahat ve güvenilir bir deneyime sahip olan tasarım, her türlü yüz hattına tam uyum sağlar. Patentli teknolojileri, İtalyan zarafetini ve sağlamlığını yansıtan Persol PO2422SJ erkek güneş gözlüğü ile şık ve konforlu hissedebilirsiniz.

Persol Güneş Gözlükleri Kalitesi Nasıldır?

Persol, tüm dünyada kalitesi ve sofistike tasarım özellikleri ile popülerleşmiş en iyi güneş gözlüğü markalarının başında gelir. Persol’un tüm dünyada kalitesini kanıtlamasını sağlayan bazı önemli patentli teknolojileri mevcuttur. Bu teknolojilerin başında dünyanın ilk esnek sap teknolojisi olan Meflecto gelir. Kullanıcılarının yüz şekline göre şekillenmesini sağlayan bu teknolojinin yanı sıra marka, şekillendirilmeye müsait ve sağlam asetat plastiklerle öne çıkar. Köprünün istendiği gibi eğilmesine ve esnemesine izin vererek uyumu ve konforu artıran Victor Flex teknolojisi ise kalitenin bir diğer temsilidir. Son olarak kullanıcılarına kristal berraklığında netlik sunan lenslere sahip Persol, yüksek UV korumasıyla her şartta tam koruma sunar.

Persol Güneş Gözlükleri Nerede Satılır?

Persol güneş gözlükleri, Luxottica onaylı ve güvenilir fiziksel ve online platformlarda satılır. Persol gözlük fiyatları koleksiyon ve modellere göre değişebilir. Ersa Saat sezonun en kaliteli ve şık Persol gözlüklerini ayrıcalıklarla sunar. Siz de bütçenize uygun Persol güneş gözlüğü fiyatları ile tarzınıza en uygun modelleri Ersa Saat mağazalarından ve web sitesinden satın alabilirsiniz.

SSS

Persol Gözlüklerde Hangi Materyaller Kullanılıyor?

Persol gözlüklerde kristal cam, esnek asetat çerçeve ve üç çentikli metal köprü gibi yüksek teknolojili ve patentli malzemeler kullanılır.

Persol Gözlük Camlarının Kalitesi Nedir?

Persol, 100 yıldan fazla bir süredir gözlük üreten bir marka olarak yüksek kaliteli kristal lens gibi olağanüstü berraklığa ve dayanıklılığa sahip camlara sahiptir.

Persol Gözlüklerin Fiyat Aralığı Nedir?

Persol güneş gözlükleri genellikle orta lüks fiyat aralığına sahip ulaşılabilir lüks kategorisinde değerlendirilecek fiyatlara sahiptir.

Persol Gözlükler Hangi Yüz Şekilleri için Uygundur?

Kusursuz uyum sağlayan Persol güneş gözlükleri, farklı yüz şekillerini vurgulayan yuvarlak, kare, havacı ve köprü tarzı stillerden oluşur.

Ana Sayfa

Menü

Sepetim

Profilim