ARA

Beğendiklerim

Sepetim

Satın Al

İndirim : 0 ₺

Toplam : 0 ₺

Casio G-Shock Modelleri ve Fiyatları

Koleksiyon
Fiyat Aralığı
Cinsiyet
Kordon Cinsi
Kordon Rengi
Kasa Cinsi
Makine Tipi
Kasa Şekli
Kadran rengi
Özellikler
Kasa Çapı
Filtreler

G-Shock Saat

Casio G Shock saatler, ani titreşimlere veya mekanik darbelere dayanacak şekilde üretilmiştir. G-shock kamuflaj, şeffaf desenlerde kordona sahiptir ve askeri, spor ve adrenalin içeren açık hava etkinlikleri için uygundurlar. Bu Casio G Shock renkli saatler, 1981 yılında, 10 metre düşmeye karşı şok direnci, su direnci ve 10 yıllık pil ömrü üretme vizyonuyla başlamıştır.  Kronograf, suya dayanıklılık ve daha fazlasını içeren işlevselliğinin yanı sıra tamamen darbeye dayanıklı olacak şekilde yapılmıştır. Ayrıca Bluetooth, GPS, pusulalar, altimetreler, barometreler, termometreler, dünya saati ,işlevleri gibi birçok özelliğe sahiptir. Önde gelen bir elektronik holdingi olarak Casio, tüm saat bileşenlerini kendi bünyesinde geliştirip üretir. Kasalarının çoğunu, karbon fiber takviyeli sentetik reçineden inşa ederler. Koleksiyonda ayrıca paslanmaz çelik, titanyum ve altın kullanılır. Çoğu G Shock dijital saat modeli LCD ekrana sahipken, bazılarında ibreler ve indeksler ile klasik analog ekran bulunur. 

Gelişmiş Teknolojiye Sahip  G Shock Türkiye Saat Modelleri

MRGG2000HT-1A G Shock akıllı saat, koleksiyonun estetik ve teknolojik yönden öne çıkan modellerinden birisidir. Titiz bir şekilde dekore edilmiş kasaya ve her türlü gelişmiş teknolojiye sahiptir. Analog bir zaman göstergesi bulunur ve Bluetooth aracılığıyla akıllı telefonunuza bağlanabilir. Bu da bir düğmeye basarak iki cihaz arasında veri aktarmanıza olanak tanır. Entegre GPS alıcısı sayesinde saat, bulunduğunuz konuma göre zamanı otomatik olarak ayarlar. Diğer özellikler arasında dünya saati işlevi, çalar saat ve otomatik el düzeltme bulunur. Bu G Shock MR-G, 200 m'ye kadar suya dayanıklıdır ve yaklaşık 50 mm çapındadır.

En Zorlu Şartlara Karşı Dayanıklı 

G-shock Mudmaster özellikle kire ve çamura dayanıklıdır. Pille çalışan bu saatler her türlü renk kombinasyonunda mevcuttur.  GGB100-1B Mudmaster saat, aşırı sıcaklıklara ve sarsıntılara dayanabilen karbon fiber takviyeli reçine kasaya sahiptir. Ayrıca kasa tamamen kapatılarak tüm kiri ve tozu dışarıda tutar. İbreler ve rakamlar ile bir analog ekran, saati gösterir. Ayrıca saat 6'nın hemen üzerinde gün ve tarih için dijital bir göstergeye sahiptir. Bluetooth teknolojisi, pusula, veri kaydına sahip bir altimetre, bir adım izleyici ve bir çalar saat içerir. Bu model 200 m su geçirmezliği sayesinde dalışlarda da size eşlik edebilir. Pim tokalı siyah reçine kayış, saati bilekte güvenli bir şekilde tutar. Bu özel Mudmaster saatler, G Shock kullananlar için en zorlu koşullara dayanabilir.  

Zarif Casio G-Shock Saat Modelleri 

G-Shock koleksiyonu ayrıca GMWB5000D-1 gibi birkaç zarif model içerir.  Çoğu G-Shock'un aksine, bu versiyon paslanmaz çelik kasa ve bileziğe sahiptir. Şekli ve tasarımı reçineden yapılmış klasik kare modellere benzer. Bununla birlikte, paslanmaz çelik kullanımı bu saate daha şık bir görünüm kazandırır. Güneş enerjisiyle çalışan bu saat, Bluetooth teknolojisi, radyo alıcısı, dünya saati işlevi ve beş bağımsız alarm gibi bazı etkileyici özelliklere sahiptir. Ayrıca, akıllı telefonunuzu bulmak için bir telefon bulma düğmesi ile birlikte gelir.

G Shock Kadın Saat Özellikleri

Kadınlar için G Shock beyaz, kırmızı, siyah, sarı, turuncu renklerde saatlere ev sahipliği yapmaktadır. Çoğu model yuvarlak olsa da, bazıları G-Shock'un klasik kare şekline sahiptir. Bu saatlerin çoğu dijital LCD ekranlara sahiptir.  Bu saatler, zamanı göstermek için geleneksel ibreler ve indeksler kullanır ve diğer işlevler için daha küçük dijital göstergelere sahiptir. Saat ve tarih göstergelerine ek olarak, bir dünya saati işlevi, beş bağımsız alarm ve kronometre bulunur. Ayrıca klasik bir görünüm tercih edenler için G-MS serisi yer alır. 

Casio G Shock Saat İndirim ve Kampanyaları

G-Shock saatlerin fiyatları, koleksiyonun kendisi kadar çeşitlidir. Kare kasası, bileziği ve vidaları 18 ayar som altından yapılmıştır. G-Shock kataloğu gerçekten geniştir ve yedi ayrı koleksiyona ayrılmıştır. Saatler, deri, plastik, reçine, silikon, sentetik ve kauçuk gibi kayışlar için kullanılan çeşitli malzemelerle gelir. Arama şekilleri söz konusu olduğunda da seçenekler var. Kadranlar çağdaş, yuvarlak ve dikdörtgen gibi farklı şekillerde mevcuttur. Büyük kadranlardan, deri veya kauçuk kayışlardan, birinci sınıf, suya dayanıklı ve kronograftan her stili kolaylıkla bulabilirsiniz.  Tüm bu gelişmiş özelliklerdeki saatleri, Ersa saat online alışveriş sitesinde Casio G Shock satın al butonuna tıklayarak kolayca sahip olabilirsiniz.

Ana Sayfa

Menü

Sepetim

Profilim