ARA

Beğendiklerim

Sepetim

Satın Al

İndirim : 0 ₺

Toplam : 0 ₺

Superdry Saat Modelleri ve Fiyatları

Koleksiyon
Fiyat Aralığı
Cinsiyet
Kordon Cinsi
Kordon Rengi
Kasa Cinsi
Makine Tipi
Kasa Şekli
Kadran rengi
Özellikler
Kasa Çapı
Filtreler

Superdry, saatleri ile kitlesini her geçen gün daha fazla genişletmeyi başarır. Superdry’ın kişiliğine ve farklı tarzına uygun olacak şekilde değişik tasarımlara sahip olan saatleri, sayısız kullanıcının günlük hayatta kullanmaktan keyif aldığı modellerden oluşur. Benzersiz desenleri kendine has bir şekilde bir araya getirerek sade olduğu kadar hareketli tasarımlar ortaya çıkarmayı başaran marka, yıllar boyunca hem yurt içinde hem de yurt dışında çok fazla kişi tarafından tercih edilir. Sportif kauçuk kayış, Japon kuvars hareketine ev sahipliği yapan plastik kasa, 50 metreye kadar dayanıklı su geçirmeme özelliği ve birbirinden farklı onlarca renk seçeneğine sahip olan saatleri ile Superdry, kullanıcılarına büyük bir dünya sunar. Sportif parçalardan klasik tasarımlara kadar aradığınız her tarzdaki ürünü Superdry’da rahat bir şekilde bulabilir, tarzınıza ayrı bir hava katabilirsiniz. Ersa Saat'te bulunan Superdry saat modellerini hemen inceleyebilirsiniz.

Karizmatik ve Zarif Superdry Saat Tasarımları

Feminen ve maskülen çizgileri kendine has bir şekilde ele alarak saatlerini daha çarpıcı ve dikkat çekici hale getirir. Her türlü zevke hitap edecek şekilde çeşitlendirdiği ürünleri ile genç ya da yetişkin fark etmeksizin her yaş grubundan kullanıcıya hitap eder. Estetik görünüme sahip olan modelleri ile saat severlerin de dikkatini çekmeyi başarır. Parlak renkli modellerden sade ve mat tonlara kadar bir dizi farklı renk kombinasyonları ile tasarlanan saatler, sunduğu geniş renk paleti ile de kullanıcılarını mutlu eder. Herkesin kendisinden bir parça bulabileceği modelleri içeren saatler, geniş bir kitleye hitap eder. Aynı zamanda tasarımsal özellikleri sayesinde her türlü ortama adapte olabilecek şekilde tasarlanan modeller, günlük hayatta kullanıcılara pek çok farklı kombin alternatifi sunar. Böylece aynı saati özel bir organizasyonda ya da günlük işlerinizi hallederken takabilir, kullanım alanını genişletebilirsiniz. Fosforlu sarıdan mat siyaha kadar istediğiniz her renkteki modele Ersa Saat üzerinden ulaşabilirsiniz.

Superdry Akıllı Saat ve Klasik Saat Modelleri

Superdry, görsel açıdan sunduğu üstün performansı, söz konusu donanım olduğunda da sürdürmeye devam eder. Superdry akıllı saat modelleri kullanışlı olması ve telefonlar ile kolay bir şekilde etkileşim kurabilmesi ile en çok tercih edilen modeller arasında yer alır. Telefondaki bazı işlemlerin yapılmasını mümkün kılması ile günlük hayata pratiklik katan akıllı saat modeli, estetik görünümü ile de dikkatleri üzerinde toplar. Aynı zamanda su geçirmezlik, takvim ya da alarm gibi ek özelliklere sahip olan saatler, günlük hayatta gereksinim duyulabilecek özellikleri de çatısı altında toplar. Farklı ihtiyaçları karşılayacak şekilde ek özelliklere sahip olan saatler ile günlük işlerinizi daha kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Örneğin, adım sayma ya da kalp atışı ölçme özellikleri sayesinde spor esnasında performansınızı değerlendirebilir, yaptığınız egzersizin verimliliğini verilere dayanarak ölçebilirsiniz. GPS gibi özellikler sayesinde yönünüzü kolay bir şekilde belirleyebilir, saat vasıtası ile nereye gideceğinizi kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

Superdry Saat Fiyatları

Kaliteyi uygun fiyatlar ile bir araya getiren Superdry, bu sayede her geçen gün kitlesini büyütmeye devam eder. Superdry saat yorum ve değerlendirmeleri ile kullanıcıların iyi geri dönüşler almayı başarır. Herkes tarafından ulaşılabilir bir marka olmayı amaçlayan Superdry, her bütçeye hitap eden fiyat seçenekleri sunmaya devam eder. Superdry saat Türkiye piyasasından Avrupa pazarına kadar geniş bir bölgede çok sayıda kullanıcının kullanmaktan keyif aldığı saatlere imza atar. Ersa Saat’teki indirimli kol saatleri çeşitlerini inceleyerek, siz de hemen hayalinizdeki Superdry marka saate uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Ana Sayfa

Menü

Sepetim

Profilim