449,00 ₺
199,00 ₺
FIRSAT
%55
449,00 ₺
199,00 ₺
FIRSAT
%55
449,00 ₺
199,00 ₺
FIRSAT
%55
449,00 ₺
199,00 ₺
FIRSAT
%55
449,00 ₺
199,00 ₺
FIRSAT
%55
449,00 ₺
199,00 ₺
FIRSAT
%55
449,00 ₺
199,00 ₺
FIRSAT
%55
449,00 ₺
199,00 ₺
FIRSAT
%55
449,00 ₺
199,00 ₺
FIRSAT
%55
449,00 ₺
199,00 ₺
FIRSAT
%55
449,00 ₺
199,00 ₺
FIRSAT
%55
449,00 ₺
199,00 ₺
FIRSAT
%55
449,00 ₺
199,00 ₺
FIRSAT
%55
449,00 ₺
199,00 ₺
FIRSAT
%55
TÜKENDİ
419,00 ₺
TÜKENDİ
419,00 ₺
TÜKENDİ
449,00 ₺
TÜKENDİ
419,00 ₺
TÜKENDİ
419,00 ₺
TÜKENDİ
499,00 ₺
TÜKENDİ
419,00 ₺
TÜKENDİ
419,00 ₺
TÜKENDİ
419,00 ₺
TÜKENDİ
449,00 ₺
TÜKENDİ
449,00 ₺


Superdry Saat

Alışılagelmişin dışındaki özgün çizgileri ile meraklı gözleri üzerinde toplayan Superdry saat, Ersa Saat güvencesi ile kullanıcılarla buluşuyor. Japon mangaları, Amerikan tarzı ve İngiliz stilinden esinlenilen saat modelleri, güncel şıklığından izler taşıyor. Kaliteli yapısı sayesinde kullanıcılara kendini özel ve ayrıcalıklı hissettiren Superdry saatler, çarpıcı ve şık tasarımları ile her tarza hitap ediyor. Hem estetik hem de teknolojik açıdan sürekli yenilenen modeller, markanın değerini günden güne yukarıya taşıyor. Superdry saat yorum ve puanlamalar da bu konuda büyük bir yardımcı oluyor.
 
Şık ve Estetik Superdry Saat Modelleri
 
Son teknoloji ve estetik farklılığı tasarımlarına yansıtan Superdry, ürettiği saatlerde kasa materyalinden kadran şekline kadar geniş bir çeşitlilik sunuyor. Birçok modelin ekran kısmında yazan “JPN SUPERDRY yazısı, saatlerin en belirgin ikonik özellikleri arasında yer alır. Saatin camını boylu boyunca saran bu yazı markanın imzası haline geliyor. Bununla birlikte silikon modellerin bazılarında ise “SUPERDRY” yazısı kordona işleniyor. Yazılar genellikle saatin rengi ile kontrast olacak şekilde tasarlanıyor. Metal tasarımlarda kordonlar klasik bir görünüme sahipken, silikon modellerin kordonlarında Japonca yazılar görülebiliyor. Spor saat çeşitlerinde performansı gösteren pek çok dijital özellik bulunuyor. Dijital saniye, mod, saniye göstergesi ve ışık ayarı bu modellerin en belirgin özellikleri arasında yer alıyor. Bununla birlikte 12/24h formatında ayar da yapılabiliyor. Tüm bu özellikler Superdry saat çeşitlerini zamanı gösterme işlevinin yanında aksesuar olma niteliğine sahip olmasını da sağlıyor. Superdry saat fiyatları, ürünün özelliklerine, kadran çapına ve malzemesine göre değişiklik gösteriyor.
 
İşlevsel Özellikleri ile Öne Çıkan Superdry Saat
 
Çeşitli renk alternatifleri ile hem klasik hem de modern saat modellerinin yer aldığı Superdry saat Türkiye’de her zevke uygun bir seçenekler bulunuyor. Genellikle quartz mekanizmasına sahip olan ürünler, dayanıklı yapıları ile öne çıkıyor.  Farklı model ve estetikle birlikte Superdry saat özellikleri de birbirinden değişiklik gösteriyor.Saatlerin büyük bir çoğunluğunda “Su geçirmez” ibaresi yer alıyor. Suya dayanıklılığı 3 ATM olan saatler su ve yağmur sıçramaları karşısında zarar görmeden kullanılabiliyor.5 ATM olan ürünler, yoğun su sporları, yüzme ve duş esnasında kullanılabilecek şekilde dizayn ediliyor.10 ATM özelliğine sahip olan Superdry saatler ise basit sığ dalışların aranan ürünü haline geliyor.Bazı modellerde kronometre ve tarih gibi ek göstergelere yer veriliyor.Uzun süreli dayanıklılık gösteren piller, kullanıcıları sürekli pil değiştirme zahmetinden kurtarıyor.Dayanıklı yapı ve net görüşün elde edilebilmesi için saatlerde mineral cam tercih ediliyor.
 
Teknolojiyi Kolunuza Taşıyan Superdry Saatler
 
Her kombininin vazgeçilmez aksesuarı olan saat, Superdry’ın yüksek teknolojisi ile birlikte farklı modeller ve çeşitli fonksiyonlarda üretiliyor. Dijital ekran ve suya karşı dayanıklı olmasıyla öne çıkan Superdry akıllı saat modelleri, Android ve iOS işletim sistemleri ile uyumlu bir şekilde çalışıyor. Bununla birlikte saatlerin 6 güne kadar süren pil ömürleri oldukça dikkat çekiyor. Marka tarafından son teknoloji ile geliştirilen akıllı saatler, güç içerisinde yakılan kalori miktarından ne kadar uyku uyuduğuna, mesajlaşmadan aramaya ve sağlık gibi birçok konuda da yardımcı oluyor. Tüm özellikler doğrultusunda kullanıcıların belirlediği günlük hedefleri akıllı telefonlarında takip edebilmeyi ve bunlara kolayca ulaşabilmelerini de sağlıyor. Uzunluk ve genişlik olarak oldukça ideal bir ürün olan saat modelleri, fonksiyonel özelliklerinin yanı sıra şık ve zarif görüntüsüyle de ön plana çıkıyor. Akıllı modeller kadar Superdry Sport saat çeşitleri de farklı tarzdaki renkleri ve kordonları ile oldukça ilgi çekiyor.
 
Her zevke göre tasarlanan Superdry indirimli kol saati çeşitlerini Ersa Saat sayesinde tek tıkla hemen satın alabilirsiniz.
 
Saatleri oluşturan renk, kasa ve kayış gibi işlevsel parçaların etkileyici görünümü ile bir saatten beklediğinizden çok daha fazlasına sahip olabilirsiniz. Dijital/analog ekran tercih edilen Casio saat modellerinin pratik kullanımları sayesinde gün içerisinde zamanı kolaylıkla takip edebilirsiniz. Casio sarı, siyah dijital saat modelleriyle ayrıcalıklı bir stil sunuyor. Saatlerin sunmuş olduğu fonksiyonel ve şık tasarım ile birleşen rahatlık kriteri, sizler için mükemmel bir aksesuarın tüm yönlerini barındırıyor. Özellikleri ve Detayları ile Casio Kol Saati 
 
Casio kol saati modelleri, tüm özellikleri ile günlük tarzınızı yansıtıyor ve yaşamı kolaylaştırıyor. Kadın dijital saat modellerinden erkek analog saat çeşitlerine varıncaya kadar her tasarımı ile sizin gereksinimlerinize cevap veriyor. Ersa Saat Casio dijital saat modelleri arasında yer alan unisex saatler aracılığıyla da sınır tanımayan beğeninizi  kapsıyor. 
 
Casio G Shock serisi ile üstün özelliklere sahip bir saate sahip olabilirsiniz. Yeni nesil Casio orijinal dijital saat modelleri kapsayan bu seri, akıllı telefonunuzdan sürdürdüğünüz bazı fonksiyonları size sunuyor. Öncelikle dayanıklılığı ile dikkatleri üzerine çeken seri, uzun ömürlü bir kullanım avantajı sağlıyor. Bunun yanı sıra Casio su geçirmez dijital saat, bu yönü ile de bir saatin fiziksel olarak sunabileceği en üstün özelliği içeriyor. 
 
Global saat markası Casio ile sahip olabileceğiniz saatlerin genel özellikleri şu şekilde sıralanabilir:Mineral cam kaplı yüzeye sahiptir. Dolayısıyla darbelere karşı dayanıklıdır.Oval kasa sayesinde hem sportif hem de klasik görünüm sağlar. Pratik kullanıma sahip alarm özelliği bulunur. Aydınlatma özelliğine sahiptir. Casio dijital saat altın, bronz, gümüş gibi profesyonel renk aralıklarıyla imal edilir.Casio metal dijital saat modelleri, dayanıklı yapısıyla uzun yıllar kullanım imkânı sağlar. Kronometre detayı ile günlük yaşamda veya suyun altında, zaman ölçüm imkânı sunar. Sessizlik fonksiyonu ile rahat kullanım fırsatı sağlar. Takvim özelliği bulunduğu için hem saati hem de tarifleri kolaylıkla takip olanağı bulunur.G Shock Premium serisi; güneş enerjisi ile çalışma, pusula, pil seviyesi göstergesi, altimetre, gün doğum batım göstergesi gibi birçok fonksiyonu içinde barındırır. Ersa Saat ile Casio Otomatik Saat Tasarımlarıyla Tanışın!
 
Casio klasik dijital saat ile zamanın en teknolojik ve pratik yönü ile tanışabilir veya tekrar deneyimleyebilirsiniz. Ersa Saat fiyat avantajlarıyla sahip olabileceğiniz birbirinden şık ve işlevsel saatler için Casio kol saati modellerine hemen göz atabilirsiniz. Casio yaratıcı tasarımları ve üstün işlevselliğe sahip saatleri ile tarzınızı yansıtabilir ve gittiğiniz her yerde zamanı yakalayabilirsiniz. Arkadaşlarınıza veya ailenize hediye olarak da tercih edebileceğiniz saat modellerine hemen göz atarak bütçeyi yormayan Casio fiyatları ile kalitenin ayrıcalığına Ersa Saat aracılığıyla sahip olabilirsiniz.