ARA

Beğendiklerim

Sepetim

Satın Al

İndirim : 0 ₺

Toplam : 0 ₺

Vogue Güneş Gözlüğü Modelleri Ve Fiyatları

Koleksiyon
Fiyat Aralığı
Cinsiyet
Filtreler

Yazın Trendlerine Uygun Vogue Gözlük Modelleri Ersa Saat’te!

Gözlük çeşitleri hem zararlı güneş ışınlarından korunmak için hem de şık görünmek amacıyla kullanılan aksesuarlardan biridir. Bazen kombinlerin tamamlayıcı parçaları arasında bazen de yıldız parçaları arasında yer alır. Bundan dolayı da sektörde pek çok farklı gözlük markası bulunur. Vogue ise önde gelen markalar arasında yer alır. Vogue gözlük olarak birçok farklı model sunar. Bu modeller arasından tarzınıza hitap eden çeşitleri kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Marka, özellikle de kadınlar için oldukça fazla seçenek sunar. Bu seçenekler çerçeve şekillerinden desenlerine, cam renklerinden çerçeve renklerine kadar pek çok özelliğe göre değişkenlik gösterir. İster feminen tarzınız olsun ister de spor tarzınız farketmeksizin kendiniz için uygun olan Vogue güneş gözlüğü çeşitlerini satın alarak kolay bir şekilde kombinleyebilirsiniz. Markanın kadınlar için sunduğu pek çok ürün modeli arasından oldukça şık modeller satın alabilir, stilleri en iyi şekilde tamamlayan bir aksesuara sahip olabilirsiniz.

Vogue Gözlük Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Vogue gözlük hakkında bilinmesi gerekenler arasında ilk sırada marka portföyü yer alır. Marka portföyü, dünyaca ünlü olan güneş gözlüğü markalarını da bünyesinde bulunduran Luxoticca grubuna aittir. Marka, başta Gigi Hadid Koleksiyonu olmak üzere pek çok farklı koleksiyona sahiptir. Bu koleksiyonlarda birbirinden şık gözlük modelleri yer alır. Eğer güneş gözlüğü koleksiyonu yapmak istiyorsanız markanın sunmuş olduğu koleksiyonları incelebilirsiniz. Vogue erkek gözlük modellerinden kadınlar için olan modellere kadar pek çok çeşidi Ersa Saat’te bulabilirsiniz. Bu ürünleri hem kendiniz için hem de sevdikleriniz için satın alabilirsiniz.

Vogue Gözlüklerin Özellikleri

Kadın ve erkekler için ayrı gruplara ayrılan Vogue gözlük modelleri arasında unisex olarak üretilen çeşitler de yer alır. Unisex olan modeller arasında damla çerçeve şekline sahip olan çeşitler sıkça tercih edilir. Marka, çerçeve şekli olarak çekik çerçeve şeklinden damla çerçeve şekillerine kadar pek çok çerçeve şekli sunar. Göz ve yüz yapınız ile tarzınıza göre dilediğiniz modelleri seçebilirsiniz.

Vogue, ürün rengi olarak ise açık ve koyu tonlarda tek renge sahip olan çeşitlerden birden fazla rengin bir arada kullanıldığı modellere kadar pek çok seçenek sunar. Bu ürünleri tarzınıza göre oldukça kolay bir şekilde kombinleyebilirsiniz. Diğer aksesuarlarınızla uyumlu bir şekilde farklı kombinlerde kullanabilirsiniz.

Ürünlerin çerçeve rengi, cam rengi ve çerçeve şekilleri dışında gözlük camı materyali de değişkenlik gösterir. Tercihinize göre bu ürünleri organik veya plastik gibi cam çeşitlerine göre satın alabilir, şık kombinlerde kullanabilirsiniz.

Vogue gözlük çerçevesi şekillerinden ürün materyallerine ve renklerine göre pek çok model sunar. Bu modeller farklı tarzlara sahip olan kişilerin beğenebileceği farklı tasarımlara sahiptir. Bu gözlüklerin farklı pek çok özelliği de bulunur. Vogue güneş gözlüğü özellikleri:

 • UV ışınlarına karşı koruma sağlar.
 • Farklı modeller ile şık bir görünüm elde etmeye yardımcıdır.
 • Geniş model yelpazesi ile her tarza hitap eder.
 • Keskin görüş ve kontrast yükseltme özelliği ile görüşünüzü iyileştirir.
 • Organik cam, metal çerçeve gibi kaliteli üretim materyalleri kullanılarak üretilir.

Vogue Gözlük Modelleri ve Stilleri

Marka, oldukça fazla gözlük modeli ve stili sunar. Bu modeller çoğunlukla ürünlerin çerçeve şekillerine göre farklılık gösterir. Vogue cat eye gözlük modelleri ise sıkça tercih edilen modeller arasında yer alır. Bunun dışında damla çerçeveli olan modeller de sıkça tercih edilir. Gözlük çerçevelerinin şekilleri sadece bunlarla sınırlı kalmaz tarzınıza göre kare, oval, yuvarlak ve dikdörtgen gibi pek çok farklı çerçeve modeli bulabilirsiniz. Bu çerçeve şekline sahip olan modeller farklı renk seçenekleri de sunar. Yani hem kare açık renkli hem de kare çerçeveli koyu renkli modelleri kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Birçok farklı modele ve stile sahip olan ürünleri Ersa Saat aracılığıyla satın alabilirsiniz.

Vogue Gözlüklerin Bakımı ve Temizliği

Vogue gözlüklerin bakımı ve temizliğinde dikkat edilmesi gereken pek çok nokta bulunur. Bu ürünlerin bakım ve temizliği sırasında yapmanız ve uymanız gereken hususlar şu şekildedir:

 • Bu ürünler gözlük temizleme spreyi ile kolay bir şekilde temizlenebilir. Fakat satın aldığınız gözlük temizleme spreyinin kaliteli olması gerekir.
 • Bu spreyleri satın almadan önce içeriğindeki maddeleri inceleyerek satın alabilirsiniz.
 • İçerik bakımından zayıf olan çeşitleri tercih etmemelisiniz.
 • Gözlüklerinizi, yüzeyi yumuşak olan veya yumuşak gözüken herhangi bir kumaş parçası ile temizlemeyin. Silme işlemi için özel olarak üretilen temizleme bezlerini kullanın. Ayrıca gözlüklerinizi spreyler dışında su ile de temizleyebilirsiniz.
 • Gözlükleri ortasından tutarak her yerini suyun altında biraz ıslattıktan sonra su tutma özelliğine sahip olan bir gözlük bezi yardımıyla kurulayarak temizleyebilirsiniz.
 • Gözlük camlarının çizilmesini engellemek amacıyla bu ürünleri çanta gibi dar alanlarda taşırken mutlaka kutusunda bulundurmalısınız.
 • Ürünlerin seri numaralarının bulunup bulunmadığına da dikkat etmeniz gereklidir.
 • Vogue gözlük kadın ve erkekler için pek çok farklı modeli inceleyebilir, beğenilerek kullanılan çeşitleri uygun fiyat seçenekleriyle satın alabilirsiniz.

Vogue gözlük seçimi nasıl yapılır?

Bir gözlük satın alacaksanız, satın aldığınız ürünün kaliteli ve orjinal olduğunu anlayabilmeniz için pek çok farklı noktaya dikkat ederek seçim yapmanız gerekir. Güneş gözlüğü seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken noktalar ise:

 • Gözlük seçiminde dikkat etmeniz gereken ilk noktalardan biri, bu ürünleri yüz hatlarınıza göre seçmektir.
 • Işık emilim oranının uygun olup olmadığını kontrol edin.
 • Satın alacağınız ürün zararlı güneş ışınlarını geçirmeyecek şekilde tasarlanmalıdır. Yani polarize olmalı ya da UV tabakalı olmalıdır.
 • Satın alacağınız ürünün orjinal olduğuna dikkat edin.
 • Satın alacağınız gözlük üzerinde markanın logosunun olmasına özen gösterin.
 • Vogue gözlük orjinallik sorgulamak için ürünün CE belgesinin mutlaka olması gerekir. Bu belge satışa sunulan veya satın aldığınız ürün üzerinde CE şeklinde küçük bir boyutta yer alır. Belgeyi mutlaka kontrol etmeniz gerekir.

Vogue gözlüklerin fiyat aralığı nedir?

Vogue gözlük fiyatları pek çok etken ile belirlenir. Bu etkenlerin başında ise ürünlerin üretildiği materyaller yer alır. Ürün materyalleri ürünlerin kalitesini direkt olarak belirlediği için bu ürünlerde kaliteli olan malzemeler kullanılır. Bu malzemeler cam ve çerçeve materyalleri olmak üzere ikiye ayrılır. Benzer veya farklı modellerin fiyatları arasında fiyat farkı olabilir. Yani organik cam materyaline sahip olan iki üründen birinin çerçevesi plastik diğeri ise asetat kullanılarak üretilmiş olabilir. Bu durum da aynı cam materyaline ve farklı çerçeve materyaline sahip olan modeller arasında fiyat farklılığına neden olabilir. Ürünlerin fiyatı farklı etkenlere göre belirlense de oldukça uygundur ve her bütçeye kolaylıkla hitap eder.

Vogue gözlüklerin iade veya değişim politikaları nasıldır?

Markanın sunduğu gözlüklerin iade veya değişim politikaları, ürünleri satan bayilere göre değişkenlik gösterse de ortak politikalar da mevcuttur. Bu politikaların başında ise üretim kaynaklı olan sorunlar yer alır. Satın aldığınız ürün hatalı model veya farklı materyal ile gönderilmişse bu ürünleri değiştirebilirsiniz.

Siz de Vogue gözlük çerçevesi fiyatları için Ersa Saat’e göz atabilirsiniz. Hem tarz olarak hem de fiyat olarak kendinize uygun olan modelleri satın alabilirsiniz.

Ana Sayfa

Menü

Sepetim

Profilim