ARA

Beğendiklerim

Sepetim

Satın Al

İndirim : 0 ₺

Toplam : 0 ₺

Erkek Klasik Saat modelleri ve Fiyatları

Koleksiyon
Fiyat Aralığı
Kordon Cinsi
Kordon Rengi
Kasa Cinsi
Makine Tipi
Özellikler
Kasa Çapı
Filtreler

Erkek Klasik Saat

Erkek giyim tarzının en önemli aksesuarları arasında saatler yer alır. Kol saati bir aksesuar olmanın ötesinde erkeğin karakteristik özelliklerini ve tarzını yansıtır. Geçmişten bu yana kombinlere karizmatik bir anlam katan kol saatleri kullanıcılar için farklı anlamlar taşıyabilir. Klasik erkek saat modelleri kimi zaman babadan oğula geçen manevi bir yadigar, kimi zaman bir evlilik hediyesi, kimi zaman da sevdiklerinize verdiğiniz bir armağan olarak karşınıza çıkmaktadır.

Klasik erkek saatler günlük hayatta, iş yaşamında, ofiste, toplantıda ve özel gün organizasyonlarında kullanıma uygundur. Klasik saatler, genelde zarif ve sade tasarımlara sahiptir. Özel bir organizasyonda takım elbisenize eşlik edecek klasik saatler, ayakkabı ve kemeriniz ile de uyum sağlar. Doğru bir kombin yapıldığında, tüm gece ihtişamlı bir görünüm sergileyebilirsiniz. Aksesuar olmanın ötesinde gün içerisinde zaman kontrolü yapmanıza da yardımcı olan kol saatleri ile stilinize küçük bir dokunuş yapabilirsiniz. Birbirinden farklı tasarımlara sahip erkek kol saatleri ürünlerine Ersa Saat aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Erkek Klasik Saat Modelleri

Klasik erkek kol saati modelleri birbirinden farklı tasarımlara sahiptir. Özel işçilik ile tasarlanan kol saatleri kasa cinsi, kayış rengi, cam tipi, makine tipi, kayış tipi, kadran rengi, kasa çapı, boyutu, şekli, ağırlığı gibi özellikleri ile çeşitlilik gösterir. Saatlerin analog ve dijital olmak üzere farklı çeşitleri bulunur. Klasik saatler genelde analog tasarımları ile bilinir. Analog saatler yelkovan ve akrebin yer aldığı kurmalı saatlerdir. Klasik erkek saatlerinde kronometre ve takvim özelliği bulunur. Saatlerin serisine bağlı olarak özellikler artış gösterebilir. Erkek klasik saatler seri olarak Edifice, PCB, PCI ve PC New Coll olarak karşınıza çıkar. Edifice saatleri arasında alarm, bluetooth, aydınlatma, dünya saatleri, sessizlik fonksiyonu, kronometre, takvim özelliklerinin tümünü içeren modeller de bulunur.

Geniş ürün yelpazesi ile satışa sunulan klasik erkek kol saatleri marka çeşitliliği ile de dikkat çeker. Erkek klasik saat markaları arasında Bulova, Casio, Swiss Military ve Pierre Cardin yer alır. Markalara ait farklı seriler de bulunur. İhtiyacınıza cevap veren seriyi satın alabilirsiniz. Mineral, safir ve kristal cam seçeneği bulunan erkek kol saatleri çeşitli kayış rengi ile farklı zevklere hitap eder. Beyaz, siyah, gümüş, rose gold, metalik gri, lacivert, yeşil, kahverengi, gri, kırmızı gibi seçenekleri bulunan saat kayışları arasından tarzınıza uygun bir seçim yapabilirsiniz. Saat seçimi yaparken saatin bileğinize uygun olması şıklık açısından önemli bir unsurdur. Bunun yanı sıra saatlerin uzun ömürlü olması da oldukça önemlidir.

Erkek Klasik Saat Fiyatları

Takvim, kronometre, aydınlatma ve diğer özellikleri ile farklı ihtiyaçları karşılayan klasik erkek kol saatleri farklı renk, model ve tasarımlarıyla kullanıcı karşısına çıkar. Farkı özelliklerin bir arada sunulması saat fiyatlarını etkileyen bir unsurdur. Klasik erkek kol saatleri fiyatları marka, seri, cam tipi, makine tipi, kayış tipi, işlevsel özellikleri gibi faktörlere bağlı olarak değişkenlik gösterir. Kristal, mineral ve safir gibi farklı materyallerden üretilen erkek kol saatlerinin fiyatları farklı olabilir. Çizilme karşıtı özelliği ile bilinen safir camlı saatler, sert ve oldukça dayanıklıdır. Bundan dolayı kristal ve mineral camlı saatler ile kıyaslandığında daha yüksek bir fiyatlandırmaya sahiptir. Ersa Saat, geniş bir fiyat aralığı sunarak her kesime hitap eder. Her bütçeye uygun olarak üretilen erkek kol saatleri arasından zevkinize ve ihtiyacınıza cevap veren modeli tercih edebilirsiniz. Kusursuz bir saat deneyimi yaşamak isterseniz klasik erkek kol saati ürünlerini Ersa Saat aracılığıyla satın alabilirsiniz.

Ana Sayfa

Menü

Sepetim

Profilim