ARA

Beğendiklerim

Sepetim

Satın Al

İndirim : 0 ₺

Toplam : 0 ₺

Pierre Cardin Kadın Saat Modelleri ve Fiyatları

Koleksiyon
Fiyat Aralığı
Kordon Cinsi
Kasa Cinsi
Makine Tipi
Kasa Şekli
Kadran rengi
Özellikler
Kasa Çapı
Filtreler

Pierre Cardin Bayan Saat Modelleri

Modern ve şık kadınların yıllardır tercihi olan, moda dâhileri arasında yer alan Pierre Cardin tarafından ortaya konulan Pierre Cardin markasının iddialı saatleri uzun zamandır saat tutkunlarına birbirinden farklı modeller sunuyor. Fransa’nın önde gelen markalarından birisi olan Pierre Cardin yalnızca kıyafet modasının değil aynı zamanda saat modasının da nabzını tutuyor. Pierre Cardin saat denildiğinde akıllara şıklık, zarafet ve doğru modeller geliyor.
Pierre Cardin bayan saat kategorisinde de iddiasını oldukça uzun yıllardır korumakta. Bunun sebebi ise her yıl ürün yelpazesine eklediği yepyeni modeller. Yıllara göre değişen renkler, kayış ve kadranda farklı özellikler ve sahip olduğu ergonomik tasarım ile birlikte Pierre Cardin bayan kol saati, özellikle smart-casual giyinmeyi seven, tarzını her zaman bir saat ile bütünleyen kadınlara hitap ediyor.
Pierre Cardin bayan kol saati modelleri hangileri diye incelediğinizde karşınıza altın, rose, siyah, gümüş tonları çıkıyor. Çelik kayışların ön planda olduğu ancak zarafetten hiçbir şekilde ödün vermeyen, kullanışlılık konusunda ise pek çok saat arasında iddiasını koruması da gözlerden kaçmıyor. Küçük, orta ya da büyük kasa çapları ile her tarza uygun bir model sunarken kalitenin yanınızda taşınabilir bir özellik olduğunu da ortaya koymuş oluyor. Çünkü Fransız moda markalarının her zaman öne çıkan moda iddiasını tamamıyla taşımış oluyor.
Peki Pierre Cardin bayan saat fiyatları hangi aralıktadır? Diğer saat modellerinde olduğu gibi Pierre Cardin kadın saat modellerinde de fiyat aralığı modeline göre değişkenlik gösteriyor. Yeni sezon ürünlerin satış fiyatı eski sezonlara göre daha yüksek olabiliyorken Ersa Saat’in Pierre Cardin’in Türkiye distribütörü olması Pierre Cardin saatlere her zaman en uygun fiyatla ulaşmanızı sağlıyor.
Ersa Saat’in websitesi olan ersasaat.com.tr’den alacağınız Pierre Cardin saatler orijinallik garantisi, ücretsiz kargo ve %70’e varan indirimleri ile sizleri bekliyor.

Ana Sayfa

Menü

Sepetim

Profilim