ARA

Beğendiklerim

Sepetim

Satın Al

İndirim : 0 ₺

Toplam : 0 ₺

Kadın Spor Saat modelleri ve Fiyatları

Koleksiyon
Fiyat Aralığı
Kordon Cinsi
Kordon Rengi
Kasa Cinsi
Makine Tipi
Kasa Şekli
Kadran rengi
Özellikler
Kasa Çapı
Filtreler

Kadın Spor Saat

Ersa Saat, fonksiyonel ve premium tasarımlı saat modelleri ile dünya modasının ulaşılır olmasını sağlar. Dünyanın bir numaralı saat markalarının kadın spor saat modelleri ile casual giyim tarzını ve ofis kombinlerini tamamlayıcı ürünler sunar. Lüks bir donanıma sahip bayan spor saat seçenekleri ile daha şık ve dikkat çekici bir görünüme kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Bayan Spor Saat Modelleri

Bayan saat modelleri, dünyaca ünlü markaların G-Shock, Baby-G, RB gibi nitelikli tasarımları ile dopdolu bir aksesuar koleksiyonu sunar. Saatler; sahip olduğu renk, materyal, donanım ve dizayn özellikleri ile göz alıcı bir stil vurgular. Günlük parçalar ile tamamlanan kombinlerin ışıltılı bir havaya bürünmesini sağlar. Günlük egzersizler, yürüyüş, koşu ve fitness gibi aktivitelerde profesyonel bir deneyim yaşatırken tüm bunların yanı sıra açık hava aktiviteleri ve ekstrem sporlar için de eşsiz özelliklere sahiptir.

Kadın spor saat donanımlarını oluşturan metal, silikon ve deri kordonlar sayesinde kol saatleri üstün bir dayanıklılık sunar. Metalin kendine özgü parıltısı, silikonun esnek kullanım fırsatları sağlaması ve deri kordonun üstün kaliteyi yansıtan dokusu ile spor kadın saatleri, bambaşka bir aksesuara dönüşür. Elegant duruşu ve teknolojisi ile bu modeller, kalbinizi kolaylıkla kazanır. Dünya saat markalarının aksesuar modasına yön veren tasarımları ile bu modaya ihtişamlı görünüm ile ayak uydurmanın ayrıcalığını keşfedebilirsiniz.

Bayan spor saat modelleri; oval, köşeli kasa tasarımlarının yanı sıra çizilmelere karşı dayanıklı cam yapısı ile uzun yıllar boyunca şık bir aksesuara sahip olmayı mümkün kılar. Su geçirmezlik fonksiyonu, alarm seçenekleri, adım sayacı, aydınlatma gibi çeşitli fonksiyonel özellikleri bulunan modellerle de kullanıcı deneyimini konforlu kılan detaylar vadeder. Ayrıca LED ışık, dünya saatleri, güneş enerjisi, hassas kronometre, geri sayım sayacı entegre edilen seçeneklerle de birçok alanda kullanım için avantaj sunar.

Bayan spor saat markaları, bu özellikleri içeren spor saat tasarımları ile fonksiyonel bir kullanım deneyimi vadeder. Manyetik direnç ve güçlü yapısı sayesinde yere düşse dahi zarar görmeyen donanımlarıyla her şartta kullanımı güvenli olan bir aksesuar sunar. Spor şık bayan saat modelleri, sade ve ihtişamlı tasarımları ile her ortama uyum sağlayan bir estetiğe sahiptir. Kronometre, alarm gibi fonksiyonel özellikli ve aynı zamanda hem dayanıklı hem de şık dizaynlı bayan spor saat modellerine hemen ulaşabilirsiniz.

Bayan Spor Saat Fiyatları

Saat modelleri içerisinde yüksek su geçirmezlik kapasitesi bulunanlar, bir alt seviyedeki su geçirmezliğe sahip olan saate oranla farklı basamakta fiyatlandırılır. Aynı şekilde dizayn, deri veya silikon kordon gibi detaylarıyla da ayrı fiyatları yansıtabilir. Bayan spor saat fiyatları, bu sebeple özelliklerine göre değişmektedir. Lüks ve şık aksesuarlar olan bayan spor saat çeşitleri, yalnızca tasarımı ile değil; iç donanımıyla da birbirlerinden ayrılır. Genel özellikleri itibarıyla güneş enerjisi ile çalışan modeller olduğu gibi yalnızca standart pil ile çalışmayı sürdüren sürdüren seçenekler bulunur.

Bayan spor saat çeşitleri; manyetik direnç, aydınlatma, takvim gibi özelliklere de sahip olan modelleri ile de farklı seçenekler sunar. Günlük yaşamı kolaylaştıran alarm, adım sayacı şeklinde fonksiyonel detaylar ile çok yönlü kullanıma imkân veren modelleri de içerir. Ayrıca mineral cam gibi darbelere dayanıklı cam tipine sahip saat modelleri, uzun ömürlü bir kullanım vadeder. Dolayısıyla saat modellerinin her biri kendi fonksiyonu, tasarımı ile ayrı ayrı fiyatlara sahiptir. Gereksinim duyduğunuz özelliklere sahip olan saati seçerek bu modele, özel fiyatlar ile sahip olabilirsiniz.

Ana Sayfa

Menü

Sepetim

Profilim