- Anasayfa >
- Casio Saat >
- Casio Kadın Saat >
- Casio Baby-G Kadın Saat >
- Casio BA-110PD-2ADR Kol Saati
Ersa Saat, CASIO markasının Türkiye yetkili satıcısıdır.
Casio BA-110PD-2ADR Kol Saati
Saatini Kişiselleştir
Lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. Saatinizin metal arka kapağına gravür tekniği ile formda belirtmiş olduğunuz şekilde işlenecektir.
Kişiselleştirilmiş ürünlerin teslim süresi gravür işleme sebebi ile 1-2 iş günü uzamaktadır. Gravür İşlemi tamamlandıktan sonra siparişiniz kargoya verilecektir. Kişiselleştirilmiş ürünlerde iade ve değişim yapılamaz.
CASIO BABY-G BA-110PD-2ADR Kol Saati Özellikleri
İster günlük kullanımda ister özel anlarda rahatlıkla tercih edebileceğiniz BABY-G saatler, yumuşak pastel tonlarıyla stilinize ferah ve enerjik bir hava katıyor. Tasarımın temelinde, dikkat çekici detaylarıyla bilinen BA-110 modeli yer alıyor. Mavi tonların hakim olduğu kadran, göstergeler ve diğer parçalar; farklı renklerin uyumuyla zenginleştirilerek dinamik bir görünüm sunuyor. Saatin çerçevesinden kordonuna kadar uygulanan özel kaplama, ışığı farklı açılardan yansıtarak zarif ve hafif ışıltılı bir etki oluşturuyor. Saat 3 yönündeki kalp formundaki metal detay ise tasarıma şık bir dokunuş ekliyor. Estetik görünümünün yanı sıra dayanıklılığıyla da öne çıkan BA-110PD-2ADR modeli; darbelere karşı korumalı yapısı ve 100 metreye kadar su geçirmezlik özelliği ile günlük hayatın her anına uyum sağlar. Spor yaparken, dinlenirken ya da dışarıda vakit geçirirken güvenle kullanabilirsiniz.
CASIO BABY-G Kol Saati modelleri, CASIO markasının Türkiye'deki tek yetkili distribütörü olan Ersa Saat garantisiyle satışa sunulmaktadır. Tüm ürünlerimiz orijinal kutusu ve online garanti belgesi koduyla birlikte gönderilmektedir. Sitemizde incelediğiniz 2.500 TL ve üzeri tüm kol saati modelleri, ücretsiz kargo ile 3 iş günü içinde adresinize gönderilmektedir.
Ölçü Rehberi10 Bar Su Geçirmezlik
Alarm
Aydınlatma
Darbelere Dayanıklılık
Dünya Saatleri
Günlük Kullanıma Uygun
Kronometre
Sessizlik Fonksiyonu
Takvim
Yurtdışı Seyahat Uygun
Genel Özellikler
| Marka / Koleksiyon | BABY-G |
|---|---|
| Ağırlık | 45 gr |
| Cam Tipi | Mineral |
| Cinsiyet | Kadın |
| Makine Tipi | Analog / Digital |
| Pil Ömrü | 2 Yıl |
| Su Geçirmezlik | 100 mt |
| Tarz | Spor Saat |
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Mavi |
|---|---|
| Kasa Cinsi | Plastik |
| Kasa Çapı | 43,4 mm |
| Kasa Kalınlığı | 15,8 mm |
| Kasa Rengi | Beyaz |
| Kasa Şekli | Oval |
| Kasa Yüksekliği | 46 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Mavi |
| Kayış Kordon Tipi | Silikon |
Kargo ve Sipariş
- Sipariş gönderimi 3 iş günü içerisinde yapılmaktadır. Resmi bayram ve hafta sonu verilen siparişler tatil bitiminde kargoya verilir.
- İnternet mağazamızdan yapacağınız tüm alışverişlerde Türkiye'nin her yerine ile 2.500₺ ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz gönderim sağlanmaktadır.
İade
- Kargonuz elinize ulaştığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.
Önerilen Ürünler