- Anasayfa >
- Saat >
- Erkek Saat >
- Erkek Outdoor Saat >
- Casio PRW-B1000-1DR Kol Saati
Ersa Saat, CASIO markasının Türkiye yetkili satıcısıdır.
Casio PRW-B1000-1DR Kol Saati
Ersa Saat, CASIO markasının Türkiye yetkili satıcısıdır.
Ek Hizmetler
Saatini Kişiselleştir
Lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. Saatinizin metal arka kapağına gravür tekniği ile formda belirtmiş olduğunuz şekilde işlenecektir.
Kişiselleştirilmiş ürünlerin teslim süresi gravür işleme sebebi ile 1-2 iş günü uzamaktadır. Gravür İşlemi tamamlandıktan sonra siparişiniz kargoya verilecektir. Kişiselleştirilmiş ürünlerde iade ve değişim yapılamaz.
Casio PRW-B1000-1DR Kol Saati
CASIO PRO-TREK PRW-B1000-1DR Kol Saati Özellikleri
PRO TREK PRW-B1000-1DR, zorlu açık hava maceralarına hazır tasarımıyla dikkat çekiyor. Yosemite’deki efsanevi El Capitan’dan ilham alan paslanmaz çelik kare çerçevesi ve saat 9’daki iç kadran göstergesi, macera ruhunu ve doğaya olan saygıyı ön plana çıkarıyor. Tough Solar teknolojisi, düşük ışık koşullarında bile güvenilir enerji sağlarken, radyo kontrollü kalibrasyon ve LED aydınlatma ile uzun yürüyüşlerde ve çok günlük gezilerde doğru zamanı garanti ediyor. Üçlü sensörleri sayesinde yön, barometrik basınç, yükseklik ve sıcaklık verilerini anında takip edebilirsiniz. Bluetooth ve Multiband 6 desteği, dünyanın farklı bölgelerinde zamanı hassas şekilde kalibre etmenizi sağlıyor. Tam otomatik çift LED ışık ve büyük düğmeler, eller doluyken veya görüşün kısıtlı olduğu koşullarda bile kullanım kolaylığı sunuyor. Konum Göstergesi ve Zaman & Yer işlevleri sayesinde etkinliklerinizi kaydedebilir ve geri dönmek istediğiniz noktaları işaretleyebilirsiniz. Gövdesinde biyo-tabanlı silikon ve kordonda hafif selüloz nanofiber (CNF) kullanılan PRW-B1000-1DR, 100 metreye kadar su geçirmezliği ile kamp, trekking veya dağ tırmanışları dahil her türlü maceraya hazır, dayanıklı ve çevre dostu bir saat deneyimi sunuyor.
CASIO PRO-TREK Kol Saati modelleri, CASIO markasının Türkiye'deki tek yetkili distribütörü olan Ersa Saat garantisiyle satışa sunulmaktadır. Tüm ürünlerimiz orijinal kutusu ve online garanti belgesi koduyla birlikte gönderilmektedir. Sitemizde incelediğiniz 2.500 TL ve üzeri tüm kol saati modelleri, ücretsiz kargo ile 3 iş günü içinde adresinize gönderilmektedir.
Ölçü Rehberi10 Bar Su Geçirmezlik
Alarm
Altımetre
Aydınlatma
Barometrik Basınç
Bluetooth
Dünya Saatleri
Gün Doğum Batımı
Güneş Enerjisi
Günlük Kullanıma Uygun
Kronometre
Pil Seviye Göstergesi
Pusula
Rakım Ölçum
Sessizlik Fonksiyonu
Sınırlı Üretim
Süper Led
Takvim
Termometre
Uygulama
Yurtdışı Seyahat Uygun
Genel Özellikler
| Marka / Koleksiyon | PRO-TREK |
|---|---|
| Ağırlık | 79 gr |
| Cam Tipi | Safir |
| Cinsiyet | Erkek |
| Makine Tipi | Analog / Digital |
| Su Geçirmezlik | 100 mt |
| Tarz | Outdoor Saat |
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Siyah |
|---|---|
| Kasa Cinsi | Plastik |
| Kasa Çapı | 45,8 mm |
| Kasa Kalınlığı | 14,9 mm |
| Kasa Rengi | Gri |
| Kasa Şekli | Köşeli |
| Kasa Yüksekliği | 51 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Siyah |
| Kayış Kordon Tipi | Silikon |
Kargo ve Sipariş
- Sipariş gönderimi 3 iş günü içerisinde yapılmaktadır. Resmi bayram ve hafta sonu verilen siparişler tatil bitiminde kargoya verilir.
- İnternet mağazamızdan yapacağınız tüm alışverişlerde Türkiye'nin her yerine ile 2.500₺ ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz gönderim sağlanmaktadır.
İade
- Kargonuz elinize ulaştığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.
Önerilen Ürünler


