- Anasayfa >
- Saat >
- Erkek Saat >
- Erkek Outdoor Saat >
- Casio PRG-340ANS-3DR Kol Saati
Ersa Saat, CASIO markasının Türkiye yetkili satıcısıdır.
Casio PRG-340ANS-3DR Kol Saati
Ersa Saat, CASIO markasının Türkiye yetkili satıcısıdır.
Ek Hizmetler
Saatini Kişiselleştir
Lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. Saatinizin metal arka kapağına gravür tekniği ile formda belirtmiş olduğunuz şekilde işlenecektir.
Kişiselleştirilmiş ürünlerin teslim süresi gravür işleme sebebi ile 1-2 iş günü uzamaktadır. Gravür İşlemi tamamlandıktan sonra siparişiniz kargoya verilecektir. Kişiselleştirilmiş ürünlerde iade ve değişim yapılamaz.
Casio PRG-340ANS-3DR Kol Saati
CASIO PRO-TREK PRG-340ANS-3DR Kol Saati Özellikleri
Doğaya değer verenler için tasarlanan, çevre dostu malzemelerle üretilen ve güneş enerjisiyle çalışan PRO TREK ile açık havanın tadını özgürce çıkarın. Outdoor tutkunlarına özel geliştirilen PRO TREK serisi, bilekte konfor sağlayan ve çevreci biyokütle plastik* kullanan PRG-340ANS-3DR modeliyle karşınızda. Gövde ve üretan kordon Hint yağından, kayış ise mısır bitkisinden elde edilen biyokütle plastikten üretilerek daha sürdürülebilir bir yapı sunar.
Geniş çift LCD ekran; pusula grafikleri ve temel saat işlevlerinin birbirinden ayrıldığı katmanlı yapısıyla hem yüksek okunabilirlik sağlar hem de açık arazide daha kolay bir yön bulma deneyimi sunar. Döner çerçeve pusula ölçümlerini takip etmeyi pratikleştirirken Tough Solar teknolojisi, hareket hâlindeyken bile sürekli ve güvenilir güç sağlar.
Daha çevreci bir adım atarak doğaya çıkın, keşfetmenin heyecanını PRO TREK ile yaşayın!
*Biyokütle plastik, bitkisel veya diğer yenilenebilir organik maddelerin kimyasal/biyolojik senteziyle üretilen bir polimer türüdür. Çevresel etkiyi azaltmaya katkı sağladığı ve döngüsel ekonomiye geçişi desteklediği düşünülmektedir.
CASIO PRO-TREK Kol Saati modelleri, CASIO markasının Türkiye'deki tek yetkili distribütörü olan Ersa Saat garantisiyle satışa sunulmaktadır. Tüm ürünlerimiz orijinal kutusu ve online garanti belgesi koduyla birlikte gönderilmektedir. Sitemizde incelediğiniz 2.500 TL ve üzeri tüm kol saati modelleri, ücretsiz kargo ile 3 iş günü içinde adresinize gönderilmektedir.
Ölçü Rehberi10 Bar Su Geçirmezlik
Alarm
Altımetre
Aydınlatma
Barometrik Basınç
Dünya Saatleri
Gün Doğum Batımı
Güneş Enerjisi
Günlük Kullanıma Uygun
Kronometre
Pil Seviye Göstergesi
Pusula
Rakım Ölçum
Sessizlik Fonksiyonu
Sınırlı Üretim
Süper Led
Takvim
Termometre
Yurtdışı Seyahat Uygun
Genel Özellikler
| Marka / Koleksiyon | PRO-TREK |
|---|---|
| Ağırlık | 62 gr |
| Cam Tipi | Mineral |
| Cinsiyet | Erkek |
| Makine Tipi | Digital |
| Su Geçirmezlik | 100 mt |
| Tarz | Outdoor Saat |
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Gri |
|---|---|
| Kasa Cinsi | Plastik |
| Kasa Çapı | 51,7 mm |
| Kasa Kalınlığı | 15,1 mm |
| Kasa Rengi | Siyah-Yeşil |
| Kasa Şekli | Oval |
| Kasa Yüksekliği | 55 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Yeşil |
| Kayış Kordon Tipi | Silikon |
Kargo ve Sipariş
- Sipariş gönderimi 3 iş günü içerisinde yapılmaktadır. Resmi bayram ve hafta sonu verilen siparişler tatil bitiminde kargoya verilir.
- İnternet mağazamızdan yapacağınız tüm alışverişlerde Türkiye'nin her yerine ile 2.500₺ ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz gönderim sağlanmaktadır.
İade
- Kargonuz elinize ulaştığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.
Önerilen Ürünler


