ARA

Beğendiklerim

Sepetim

Satın Al

İndirim : 0 ₺

Toplam : 0 ₺

Swiss Military Erkek Saat Modelleri ve Fiyatları

Koleksiyon
Fiyat Aralığı
Kordon Cinsi
Kordon Rengi
Kasa Cinsi
Makine Tipi
Kasa Şekli
Kadran rengi
Özellikler
Kasa Çapı
Filtreler

Swiss Military Erkek Saat Modelleri

Chrono AG bünyesindeki markalardan biri olan Swiss Military, geleneksel İsviçre saat zanaatkarlığını modern ve sportif tasarımlarla bir araya getiriyor. 35 yılı aşkın süreden beri özel tasarım İsviçre saatleri üreten Chrono AG, 1994 yılında yarattığı Swiss Military markası sayesinde zamanın ruhunu yansıtan saatler tasarlıyor. Yenilikçi ve dinamik çizgilerin kullanıldığı Swiss Military erkek saat tasarımları, maceracı ruha sahip erkeklerin tarzlarını yansıtmalarına yardım ediyor.

Erkek Saatlerinde Premium Kalite

Swiss Military, alanında uzman zanaatkarlardan oluşan 50 kişilik bir ekiple eskiden saat okulu olarak kullanılan bir atölyede üretimini gerçekleştiriyor. Geleneksel İsviçre el yapımı saat işçiliğini üretimlerinde sürdüren Swiss Military, yenilikçi teknolojilerle saatlerinin işlevselliklerini arttırıyor. Yüksek kalite standartlarına bağlı kalınarak kadran baskısından arka kasa gravürlenmesine kadar üretimin her aşamasında el işçiliği kullanılan erkek saatleri, uzmanlarca kalite kontrolleri yapıldıktan sonra elle paketleniyor. Gerekli hassasiyeti sunmaları adına büyük özenle üretilen ve kontrolleri yapılan Swiss Military erkek kol saati modelleri, kaliteli malzeme seçimi ve özenli işçiliğin yanı sıra su geçirmez özellikleri sayesinde uzun yıllar keyifle kullanabileceğiniz aksesuarlar oluyor.

Swiss Military Erkek Saat Koleksiyonları

Swiss Military saat koleksiyonları, modern erkeğin günlük değişen ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda hazırlanıyor. Premium kalitede çelik ve deri gibi materyallerin kullanıldığı tasarımlar, safir cam gibi detayları sayesinde çizilmesi endişesi yaşamadan kullanabileceğiniz modellerden oluşuyor. Swiss Military by Chrono AG kuartz saatler, sahip oldukları yüksek hassasiyet sayesinde zamanı en yüksek doğrulukla takip etmenizi sağlıyor. Kuartz teknolojili kronografa sahip olan modeller, süreyi yüksek doğrulukta tutabilmenize yardımcı oluyor. Güneş enerjili, otomatik ya da GPS özellikli pek çok model de erkek saat koleksiyonlarında yer alıyor.
Swiss Military erkek kol saati çeşitleri, minimum 100 metreye kadar su geçirmez özellik taşıyor. Pek çok saat tasarımında takvim, termometre, alarm ve zamanlayıcı gibi işlevlere yer veriliyor. Doğa sporlarıyla ilgileniyor ya da dinamik bir yaşam stiliniz varsa hayatınıza konfor ve keyif katacak çok sayıda Swiss Military saat bulabilirsiniz.

Yeni Nesil Teknolojiler

Güneş enerjili Swiss Military erkek saatleri, Solar Power teknolojisi sayesinde doğal ya da yapay ışığı enerjiye çevirerek depoluyor. Işığı toplayıp altındaki pile yönlendiren özel bir kadranı bulunan modeller, tam olarak şarj edildiklerinden birkaç ay çalışabilme kapasitesine kavuşuyor. Gece karanlıkta çok fazla vakit geçiriyorsanız Trigalight teknolojili gece lambalarına sahip modellere göz atabilirsiniz. Harici bir ışık ya da enerji kaynağına ihtiyaç duymadan güçlü bir aydınlatma sunan modeller, kompakt tasarımları sayesinde kullanım konforu sunuyor.
Swiss Military, doğa sporlarıyla ilgilenen maceraperest erkekleri unutmuyor. RECCO işbirliğiyle üretilen modeller, kaya tırmanışı ya da kayak gibi aktivitelerle ilgilenirken kaybolmanız durumunda size yardımcı oluyor. Gelişmiş Kurtarma teknolojisine sahip olan modeller, doğada bir kaza geçirmeniz durumunda profesyonellerin en kısa sürede size ulaşmasını sağlıyor.

Swiss Military Erkek Saat Ersa Saat Güvencesiyle

Yüksek kalitede Swiss Made yönetmeliklerine uygun olarak üretilen Swiss Military kol saatleri, yalın ve yenilikçi tasarımlarının yanı sıra kaliteli malzeme seçimi, hassasiyetleri ve dayanıklılıkları sayesinde uzun kullanım ömrüne sahip oluyor. Beğenileriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda Swiss Military saat erkek modelleri arasından seçim yapabilir, hayatınıza konfor, keyif ve şıklık katan işlevsel bir aksesuara sahip olabilirsiniz.
Swiss Military Türkiye distribütörü olan Ersa Saat, 1986 yılından beri dünyaca ünlü saat markalarını Türk kullanıcılarla buluşturuyor. Yaşam tarzınızla bütünleşen ve stilinizi yansıtan Swiss Military saat erkek modellerini Ersa Saat güvencesiyle satın alabilir, ulaşılabilir fiyatların ve gelişmiş satış sonrası desteğin keyfini sürebilirsiniz.

Ana Sayfa

Menü

Sepetim

Profilim