- Anasayfa >
- Saat >
- Swiss Military Hanowa Saat >
- Swiss Military Hanowa Erkek Saat >
- Swiss Military Hanowa SMWGI0007602 Kol Saati
Ersa Saat, Swiss Military Hanowa markasının Türkiye yetkili satıcısıdır.
Swiss Military Hanowa SMWGI0007602 Kol Saati
Ersa Saat, Swiss Military Hanowa markasının Türkiye yetkili satıcısıdır.
Ek Hizmetler
Saatini Kişiselleştir
Lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. Saatinizin metal arka kapağına gravür tekniği ile formda belirtmiş olduğunuz şekilde işlenecektir.
Kişiselleştirilmiş ürünlerin teslim süresi gravür işleme sebebi ile 1-2 iş günü uzamaktadır. Gravür İşlemi tamamlandıktan sonra siparişiniz kargoya verilecektir. Kişiselleştirilmiş ürünlerde iade ve değişim yapılamaz.
Swiss Military Hanowa SMWGI0007602 Kol Saati
Swiss Military Hanowa SMWGI0007602 Kol Saati Özellikleri
Klasik renk uyumu ve güçlü kronograf tasarımıyla öne çıkan Swiss Military Hanowa Flagship Heritage Chronograph SMWGC0007602, şıklık ve performansı bir araya getiren dikkat çekici bir erkek kol saatidir. Gümüş tonlu kasası ve kordonu, modele sofistike ve zamansız bir karakter kazandırırken hem günlük kullanımda hem de daha resmi ortamlarda stilinizi tamamlayan güçlü bir görünüm sunar.
Beyaz kadran üzerinde konumlandırılan kronograf alt kadranları ve tarih göstergesi, saatin fonksiyonelliğini artırırken dengeli ve okunaklı bir tasarım oluşturur. Kadranı koruyan çizilmeye dayanıklı safir cam, saatin uzun süre netliğini ve estetik görünümünü korumasına yardımcı olur.
Saatin kalbinde yer alan İsviçre üretimi Ronda 5030D quartz mekanizma, yüksek hassasiyetli zaman ölçümü ve güvenilir performans sunar. Kronograf fonksiyonu sayesinde geçen süre ölçümleri pratik bir şekilde yapılabilir.
100 metreye kadar su geçirmezlik özelliği ile yüzme ve günlük su temasına karşı dayanıklılık sağlayan bu model, aktif kullanım için de uygun bir yapı sunar. İsviçre saatçiliğinin kalite anlayışını yansıtan bu kronograf; gümüş kasalı erkek saat, gümüş kordonlu kronograf saat ve İsviçre mekanizmalı şık erkek kol saati arayanlar için güçlü bir alternatif oluşturur.
Tüm Swiss Military Hanowa saatlerimiz Swiss Made olup, yüksek kalite ve güvenilirliği garanti eder. Saatlerimiz, İsviçre'nin ünlü saatçilik geleneğinin izlerini taşır ve her biri 3+2 yıl garanti ile birlikte sunulur. Swiss Military Hanowa, stil ve dayanıklılığı bir araya getirir.
Swiss Military Hanowa Kol Saati modelleri, Swiss Military Hanowa markasının Türkiye'deki tek yetkili distribütörü olan Ersa Saat garantisiyle satışa sunulmaktadır. Tüm ürünlerimiz orijinal kutusu ve online garanti belgesi koduyla birlikte gönderilmektedir. Sitemizde incelediğiniz 2.500 TL ve üzeri tüm kol saati modelleri, ücretsiz kargo ile 3 iş günü içinde adresinize gönderilmektedir.
Ölçü Rehberi10 Bar Su Geçirmezlik
Günlük Kullanıma Uygun
İnce Tasarım
Kronometre
Takvim
Genel Özellikler
| Marka / Koleksiyon | Swiss Military Hanowa |
|---|---|
| Cam Tipi | Safir |
| Cinsiyet | Erkek |
| Makine Tipi | Analog |
| Su Geçirmezlik | 100 mt |
| Tarz | Spor&Klasik Saat |
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Gri |
|---|---|
| Kasa Cinsi | Çelik |
| Kasa Çapı | 42 mm |
| Kasa Kalınlığı | 11 mm |
| Kasa Rengi | Gri-Siyah |
| Kasa Şekli | Oval |
| Kasa Yüksekliği | 42 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Gri |
| Kayış Kordon Tipi | Çelik |
Diğer Özellikler
| Makine Adı | Swiss Made Ronda 5030D |
|---|
Kargo ve Sipariş
- Sipariş gönderimi 3 iş günü içerisinde yapılmaktadır. Resmi bayram ve hafta sonu verilen siparişler tatil bitiminde kargoya verilir.
- İnternet mağazamızdan yapacağınız tüm alışverişlerde Türkiye'nin her yerine ile 2.500₺ ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz gönderim sağlanmaktadır.
İade
- Kargonuz elinize ulaştığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.
Önerilen Ürünler


