- Anasayfa >
- Saat >
- Swiss Military Hanowa Saat >
- Swiss Military Hanowa Erkek Saat >
- Swiss Military Hanowa SMWGH0006605 Kol Saati
Ersa Saat, Swiss Military Hanowa markasının Türkiye yetkili satıcısıdır.
Swiss Military Hanowa SMWGH0006605 Kol Saati
Ersa Saat, Swiss Military Hanowa markasının Türkiye yetkili satıcısıdır.
Ek Hizmetler
Saatini Kişiselleştir
Lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. Saatinizin metal arka kapağına gravür tekniği ile formda belirtmiş olduğunuz şekilde işlenecektir.
Kişiselleştirilmiş ürünlerin teslim süresi gravür işleme sebebi ile 1-2 iş günü uzamaktadır. Gravür İşlemi tamamlandıktan sonra siparişiniz kargoya verilecektir. Kişiselleştirilmiş ürünlerde iade ve değişim yapılamaz.
Swiss Military Hanowa SMWGH0006605 Kol Saati
Swiss Military Hanowa SMWGH0006605 Kol Saati Özellikleri
Güçlü ve sportif tasarımıyla öne çıkan Swiss Military Hanowa Tidalwave SMWGH0006605, dayanıklılığı ve işlevselliği bir araya getiren dikkat çekici bir erkek kol saatidir. Paslanmaz çelik kasa ve gümüş tonlu çelik bilezik, modele sağlam ve modern bir görünüm kazandırırken günlük kullanımda konforlu bir deneyim sunar.
Kolay okunabilir yeşil kadran, sade ve dengeli tasarımıyla dikkat çekerken tarih göstergesi günlük kullanımda pratik bir referans sağlar. Kadranı koruyan çizilmeye dayanıklı safir cam, saatin uzun süre netliğini ve estetik görünümünü korumasına yardımcı olur. Ayrıca vidalı tepe detayı, saatin sağlam yapısını ve suya karşı dayanıklılığını destekleyen önemli bir unsurdur.
Saatin kalbinde yer alan İsviçre üretimi Ronda 515 quartz mekanizma, yüksek hassasiyet ve güvenilir zaman ölçümü sunar. 200 metreye kadar su geçirmezlik özelliği sayesinde model; yüzme ve rekreasyonel dalış gibi su aktivitelerinde güvenle kullanılabilir.
Dayanıklı yapısı ve sportif görünümüyle Swiss Military Hanowa Tidalwave, çelik bilezikli erkek spor saat, İsviçre mekanizmalı dalış tarzı saat ve 200 metre su geçirmez erkek kol saati arayanlar için güçlü bir alternatif sunar.
Tüm Swiss Military Hanowa saatlerimiz Swiss Made olup, yüksek kalite ve güvenilirliği garanti eder. Saatlerimiz, İsviçre'nin ünlü saatçilik geleneğinin izlerini taşır ve her biri 3+2 yıl garanti ile birlikte sunulur. Swiss Military Hanowa, stil ve dayanıklılığı bir araya getirir.
Swiss Military Hanowa Kol Saati modelleri, Swiss Military Hanowa markasının Türkiye'deki tek yetkili distribütörü olan Ersa Saat garantisiyle satışa sunulmaktadır. Tüm ürünlerimiz orijinal kutusu ve online garanti belgesi koduyla birlikte gönderilmektedir. Sitemizde incelediğiniz 2.500 TL ve üzeri tüm kol saati modelleri, ücretsiz kargo ile 3 iş günü içinde adresinize gönderilmektedir.
Ölçü Rehberi20 Bar Su Geçirmezlik
Günlük Kullanıma Uygun
İnce Tasarım
Takvim
Genel Özellikler
| Marka / Koleksiyon | Swiss Military Hanowa |
|---|---|
| Cam Tipi | Safir |
| Cinsiyet | Erkek |
| Makine Tipi | Analog |
| Su Geçirmezlik | 200 mt |
| Tarz | Spor&Klasik Saat |
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Yeşil |
|---|---|
| Kasa Cinsi | Çelik |
| Kasa Çapı | 40 mm |
| Kasa Kalınlığı | 12 mm |
| Kasa Rengi | Gri-Siyah |
| Kasa Şekli | Köşeli |
| Kasa Yüksekliği | 40 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Gri |
| Kayış Kordon Tipi | Çelik |
Diğer Özellikler
| Makine Adı | Swiss Made Ronda 515 |
|---|
Kargo ve Sipariş
- Sipariş gönderimi 3 iş günü içerisinde yapılmaktadır. Resmi bayram ve hafta sonu verilen siparişler tatil bitiminde kargoya verilir.
- İnternet mağazamızdan yapacağınız tüm alışverişlerde Türkiye'nin her yerine ile 2.500₺ ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz gönderim sağlanmaktadır.
İade
- Kargonuz elinize ulaştığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.
Önerilen Ürünler


