- Anasayfa >
- Saat >
- Swiss Military Hanowa Saat >
- Swiss Military Hanowa Erkek Saat >
- Swiss Military Hanowa SMWGI0007701 Kol Saati
Ersa Saat, Swiss Military Hanowa markasının Türkiye yetkili satıcısıdır.
Swiss Military Hanowa SMWGI0007701 Kol Saati
Ersa Saat, Swiss Military Hanowa markasının Türkiye yetkili satıcısıdır.
Ek Hizmetler
Saatini Kişiselleştir
Lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. Saatinizin metal arka kapağına gravür tekniği ile formda belirtmiş olduğunuz şekilde işlenecektir.
Kişiselleştirilmiş ürünlerin teslim süresi gravür işleme sebebi ile 1-2 iş günü uzamaktadır. Gravür İşlemi tamamlandıktan sonra siparişiniz kargoya verilecektir. Kişiselleştirilmiş ürünlerde iade ve değişim yapılamaz.
Swiss Military Hanowa SMWGI0007701 Kol Saati
Swiss Military Hanowa SMWGI0007701 Kol Saati Özellikleri
Sportif tasarımı çelik şıklığıyla bir araya getiren Swiss Military Hanowa Spitfire Chronograph SMWGI0007701, güçlü ve maskülen bir stil sunan dikkat çekici bir erkek kol saatidir. Gümüş tonlu paslanmaz çelik kasa ve bilezik, siyah kadranla kontrast oluşturarak modele modern ve net bir görünüm kazandırır.
Siyah kadran üzerinde yer alan kronograf alt kadranları, kısa süreli zaman ölçümlerini pratik bir şekilde yapabilmenizi sağlar. Dengeli ve okunaklı tasarım, günlük kullanımda rahat bir zaman takibi sunarken kadranı koruyan çizilmeye dayanıklı safir cam uzun süreli dayanıklılık sağlar.
Saatin kalbinde bulunan İsviçre üretimi Ronda Z50 quartz mekanizma, yüksek hassasiyet ve güvenilir performans sunar. Kronograf fonksiyonunun yanı sıra saat, dakika ve saniye göstergeleriyle pratik bir kullanım sağlar.
100 metreye kadar su geçirmezlik özelliği sayesinde yüzme ve günlük su temasına karşı dayanıklılık sunan bu model, aktif yaşam tarzına uyum sağlar. Swiss Military Hanowa Spitfire Chronograph, çelik bilezikli kronograf erkek saat, İsviçre mekanizmalı spor saat ve 100 metre su geçirmez erkek kol saati arayanlar için şık ve güçlü bir alternatif sunar.
Tüm Swiss Military Hanowa saatlerimiz Swiss Made olup, yüksek kalite ve güvenilirliği garanti eder. Saatlerimiz, İsviçre'nin ünlü saatçilik geleneğinin izlerini taşır ve her biri 3+2 yıl garanti ile birlikte sunulur. Swiss Military Hanowa, stil ve dayanıklılığı bir araya getirir.
Swiss Military Hanowa Kol Saati modelleri, Swiss Military Hanowa markasının Türkiye'deki tek yetkili distribütörü olan Ersa Saat garantisiyle satışa sunulmaktadır. Tüm ürünlerimiz orijinal kutusu ve online garanti belgesi koduyla birlikte gönderilmektedir. Sitemizde incelediğiniz 2.500 TL ve üzeri tüm kol saati modelleri, ücretsiz kargo ile 3 iş günü içinde adresinize gönderilmektedir.
Ölçü Rehberi10 Bar Su Geçirmezlik
Günlük Kullanıma Uygun
İnce Tasarım
Takvim
Genel Özellikler
| Marka / Koleksiyon | Swiss Military Hanowa |
|---|---|
| Cam Tipi | Safir |
| Cinsiyet | Erkek |
| Makine Tipi | Analog |
| Su Geçirmezlik | 100 mt |
| Tarz | Spor&Klasik Saat |
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Siyah |
|---|---|
| Kasa Cinsi | Çelik |
| Kasa Çapı | 43 mm |
| Kasa Kalınlığı | 12 mm |
| Kasa Rengi | Gri-Siyah |
| Kasa Şekli | Oval |
| Kasa Yüksekliği | 43 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Gri |
| Kayış Kordon Tipi | Çelik |
Diğer Özellikler
| Makine Adı | Swiss Made Ronda Z50 |
|---|
Kargo ve Sipariş
- Sipariş gönderimi 3 iş günü içerisinde yapılmaktadır. Resmi bayram ve hafta sonu verilen siparişler tatil bitiminde kargoya verilir.
- İnternet mağazamızdan yapacağınız tüm alışverişlerde Türkiye'nin her yerine ile 2.500₺ ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz gönderim sağlanmaktadır.
İade
- Kargonuz elinize ulaştığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.
Önerilen Ürünler


