- Anasayfa >
- Saat >
- Swiss Military Hanowa Saat >
- Swiss Military Hanowa Erkek Saat >
- Swiss Military Hanowa SMWGH0008310 Kol Saati
Ersa Saat, Swiss Military Hanowa markasının Türkiye yetkili satıcısıdır.
Swiss Military Hanowa SMWGH0008310 Kol Saati
Ersa Saat, Swiss Military Hanowa markasının Türkiye yetkili satıcısıdır.
Ek Hizmetler
Saatini Kişiselleştir
Lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. Saatinizin metal arka kapağına gravür tekniği ile formda belirtmiş olduğunuz şekilde işlenecektir.
Kişiselleştirilmiş ürünlerin teslim süresi gravür işleme sebebi ile 1-2 iş günü uzamaktadır. Gravür İşlemi tamamlandıktan sonra siparişiniz kargoya verilecektir. Kişiselleştirilmiş ürünlerde iade ve değişim yapılamaz.
Swiss Military Hanowa SMWGH0008310 Kol Saati
Swiss Military Hanowa SMWGH0008310 Kol Saati Özellikleri
Şık ve güçlü tasarımıyla dikkat çeken Swiss Military Hanowa Flagship Tiger SMWGH0008310, zarif detaylarıyla öne çıkan bir erkek kol saatidir. Altın tonlu paslanmaz çelik kasası ve bileziği, modele sofistike ve dikkat çekici bir karakter kazandırırken 42 mm kasa çapı bilekte dengeli ve konforlu bir duruş sunar.
Hareketli kahverengi kadran, sade ve okunaklı tasarımıyla zaman takibini kolaylaştırırken tarih göstergesi günlük kullanımda pratik bir fonksiyon sağlar. Kadranı koruyan çizilmeye dayanıklı safir cam, saatin uzun süre ilk günkü berraklığını ve estetik görünümünü korumasına yardımcı olur.
Saatin kalbinde yer alan İsviçre üretimi Ronda 505 quartz mekanizma, hassas ve güvenilir zaman ölçümü sunarak stabil bir performans sağlar. 100 metreye kadar su geçirmezlik özelliği sayesinde model; yüzme ve yoğun su temasının olduğu aktivitelerde güvenle kullanılabilir, ancak profesyonel dalış için tasarlanmamıştır.
Altın tonlu çelik bilezikle tamamlanan bu model, hem klasik hem de modern stil arayanlar için şık bir seçenek sunar. Swiss Military Hanowa Flagship Tiger, altın renkli erkek kol saati, İsviçre mekanizmalı klasik saat ve şık tasarımlı çelik erkek saat arayanlar için dikkat çekici bir alternatif oluşturur.
Tüm Swiss Military Hanowa saatlerimiz Swiss Made olup, yüksek kalite ve güvenilirliği garanti eder. Saatlerimiz, İsviçre'nin ünlü saatçilik geleneğinin izlerini taşır ve her biri 3+2 yıl garanti ile birlikte sunulur. Swiss Military Hanowa, stil ve dayanıklılığı bir araya getirir.
Swiss Military Hanowa Kol Saati modelleri, Swiss Military Hanowa markasının Türkiye'deki tek yetkili distribütörü olan Ersa Saat garantisiyle satışa sunulmaktadır. Tüm ürünlerimiz orijinal kutusu ve online garanti belgesi koduyla birlikte gönderilmektedir. Sitemizde incelediğiniz 2.500 TL ve üzeri tüm kol saati modelleri, ücretsiz kargo ile 3 iş günü içinde adresinize gönderilmektedir.
Ölçü Rehberi10 Bar Su Geçirmezlik
Günlük Kullanıma Uygun
İnce Tasarım
Takvim
Genel Özellikler
| Marka / Koleksiyon | Swiss Military Hanowa |
|---|---|
| Cam Tipi | Safir |
| Cinsiyet | Erkek |
| Makine Tipi | Analog |
| Su Geçirmezlik | 100 mt |
| Tarz | Spor&Klasik Saat |
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Kahve |
|---|---|
| Kasa Cinsi | Çelik |
| Kasa Çapı | 42 mm |
| Kasa Kalınlığı | 11 mm |
| Kasa Rengi | Altın Sarısı |
| Kasa Şekli | Oval |
| Kasa Yüksekliği | 42 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Altın Sarısı |
| Kayış Kordon Tipi | Çelik |
Diğer Özellikler
| Makine Adı | Swiss Made Ronda 505 |
|---|
Kargo ve Sipariş
- Sipariş gönderimi 3 iş günü içerisinde yapılmaktadır. Resmi bayram ve hafta sonu verilen siparişler tatil bitiminde kargoya verilir.
- İnternet mağazamızdan yapacağınız tüm alışverişlerde Türkiye'nin her yerine ile 2.500₺ ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz gönderim sağlanmaktadır.
İade
- Kargonuz elinize ulaştığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.
Önerilen Ürünler


