ARA

Beğendiklerim

Sepetim

Satın Al

İndirim : 0 ₺

Toplam : 0 ₺

  • Anasayfa
  • Blog
  • Sevgililer Günü İçin Hediyelik Saat Önerileri
Yayınlanma Tarihi 24.02.2019 Saat Modelleri

Sevgililer Günü İçin Hediyelik Saat Önerileri

“Sevgililer Günü yaklaşıyor, ne hediye alacağım?” sorusu hediyeyi bir gelenek haline getirmiş tüm çiftlerin aklını kurcalıyor. Aklıma bir şeyler geliyor ama anlamlı da bir hediye olsun istiyorum diyorsanız sevgililer günü saat hediyesi için harika bir fırsat. Sevgilinizin her an kolunda taşıyacağı, bir eşi sizde olan, zamanı uzun yıllar aynı kadrandan birlikte izleyeceğiniz değerli bir hediye.

sevgiliye saat

Birlikte geçireceğiniz yıllar kadar uzun ömürlü bir saat almak istiyorsanız sevgililer günü için hediyelik saat önerileri arasından bizim seçeceğimiz marka Casio saat olacak. Dayanıklılığıyla ünlü G-Shock saat ve Baby-G saat modellerinden biri sevgilinizin aldığı en iyi hediye olabilir. G Shock Saat Nedir? yazımızda da anlattığımız gibi 10 metreden düşüşe bile dayanıklı, 10 bar basıncına kadar su geçirmez ve 10 yıl batarya ömrü olan G-Shock ve Baby-G, sevgililer günü saat hediyesi arayanlar için etkileyici bir çözüm olabilir :)

Anlamlı bir sevgililer günü saat hediyesi: Takım saatler

Sevgililer günü hediyeleri saat önerileri arıyorsanız bir eşi sizde, bir eşi sevgilinizin bileğinde olacak çift saatleri anlamlı ve romantik bir tercih olacak! Casio LOV-17B-1ADR modeli en az sizin kadar uyumlu bir çift :) 200 atm su geçirmezlik özelliğine sahip bu lacivert takım yakışıklı bir G-Shock ile dayanıklı olduğu kadar zarif olan bir Baby-G’den oluşuyor.

Benim bu kadar bütçem yok diyorsanız Casio LOV-11B-1BDR modeli de yine takım olarak alabileceğiniz kol saatlerinden. Sevgilinizin doğum gününü veya onu sabah uyandırmayı unutmanıza imkan vermeyecek alarm, kronometre ve takvim gibi özellikleri bulunuyor.

Beyaz tutkunlarının bayılacağı üç farklı takım kol saatinden bahsedeceğiz şimdi de size. Almışken iyi bir şey alayım ikimiz de uzun yıllar takalım diyorsanız Casio GA-110DDR-7ADR ve Casio BA-110DDR-7ADR harika bir ikili. Beyaz kayışı ve kadranı içindeki kırmızı detaylar özellikle sevgililer günü saat hediyesi arayan erkekler için çok prim yapacak bir hediye!

Takım olarak alabileceğiniz Casio LOV-16A-7ADR modeli de lacivert detaylarıyla, spor saat seven kadınların alabileceği yine iyi bir alternatif. Ancak bembeyaz bir saat istiyorsanız, sevgiliniz normalde tercih etmeyecek olsa bile Casio LOV-17A-7ADR alıp kendisini şaşırtın, erkek için de kadın için de o kadar şık ki emin olun bayılacak!

Kombin de yapabilirsiniz!

Birebir aynı saatleri takmak istemiyor veya önce ona alayım, kendiminkini sonra da alırım diyorsanız kombin saatleri tercih edebilirsiniz. Erkek için bakıyorsanız hem daha uygun fiyatlı bir alternatif arayan hem de daha ince yapılı saatleri sevenlerin edenlerin bayıldığı G-Shock DW-5600BB’ye bakın.

Kadın için bir hediye arıyorsanız bu saati Baby-G BLX-560 ile kombinleyebilirsiniz. Sevgilisinin seveceği rengi bulmakta zorlanan erkekler için Baby-G BLX-560 modelinin beyaz, su yeşili, mavi ve siyah olmak üzere 4 farklı renk seçeneği de bulunuyor.

Ana Sayfa

Menü

Sepetim

Profilim