ARA

Beğendiklerim

Sepetim

Satın Al

İndirim : 0 ₺

Toplam : 0 ₺

  • Anasayfa
  • Blog
  • Outdoor Saatlerin Vazgeçilmezi: Casio G-Shock
Yayınlanma Tarihi 12.03.2019 Saat Markaları

Outdoor Saatlerin Vazgeçilmezi: Casio G-Shock

Outdoor denildiği zaman akla zorlayıcı, iddialı ve gözü pek faaliyetler gelir. Outdoor saatlerin vazgeçilmezi Casio G-Shock tam da bu faaliyetler için kusursuz bir şekilde tasarlanmıştır. Casio G-Shock konusunda sizlerle daha önce G-Shock Saat Nedir? ve Casio Saat Seçenekleri içeriklerinde pek çok bilgi paylaşmıştık. Ancak bu kez Casio saatlere başka bir açıdan daha bakacağız. Özellikle Casio’nun G-Shock serisi bildiğiniz üzere en vazgeçilmez saatler arasındadır çünkü Casio’nun gücünü, dayanıklılığını ve kullanışlılığını en çok hissettiren seri G-Shock serisidir.

outdoor saatler

Mükemmel Outdor Saat Casio G-Shock

Casio G-Shock serisinin GPW modelleri bir outdoor tutkununun mutlaka sahip olması gereken model olarak adlandırılabilir. Her zamanki gibi G-Shock’un iddialı tarzını yanstıdan Casio GPW-2000-3ADR ve Casio GPW-2000-1A2DR modellerinde alarm, aydınlatma, bluetooth, dünya saatleri, GPS, güneş enerjisi, kronometre, takvim ve uygulama özellikleri mevcut.

Analog makine tipine sahip olan, safir camı ile dayanıklılığı bir üst seviyeye çıkaran ve 200 ATM’ye kadar su geçirmezliğe sahip olan bu modellerde tasarım da arka planda bırakılmıyor tabii ki. 57,1 mm kasa çapı ile bileğinizde iddialı bir şekilde dururken siyah lacivert, gri siyah kasa rengi ile modadan da geri kalmıyor. Kayışta da farklı renk seçenekleri bulabileceğiniz modellerin en temel özelliklerinden bir tanesi de silikon kayışa sahip olması. Böylece dayanıklılık konusunda bir kez daha kendini kanıtlamış oluyor.

Outdoor saatlerin vazgeçilmezi Casio G-Shock outdoor spor tutkunları için ihtiyaç olan her şeyi tek bir saatte toplamayı başarıyor.

gshock outdoor saat

Gücü Hissettiren Outdoor Saat Casio Pro Trek

Casio’nun Pro Trek serisi ile karşılaştığınızda gerçek bir saat ile karşılaştığınızı da bilirsiniz. Özellikle Casio WSD-F20 modeli bir outdoor saatte ihtiyacınız olan pek çok şeyi bir araya getirir. Çünkü harika görünümü yalnızca öne çıkan özelliği değildir. Bunların yanı WSD-F20 modelinde sırası ile şu özellikleri bulabilirsiniz:

Alarm, altimetre, ay durum göstergesi, aydınlatma, barometrik basınç, bluetooth, çift saat, darbelere dayanıklılık, dünya saatleri, gel git göstergesi, GPS, gün doğum batım, güneş enerjisi, kronometre, pil seviye göstergesi, pusula, takvim, titreşim ve uygulama.

Peki bu kadar çok özellik aslında ne demek?

Bu özellikleri outdoor sporlara uygun olarak tasarlanmış bir saatte olması gereken özellikler olarak adlandırabiliriz. Ay durum göstergesi ve gel git göstergesi özellikle denize açılan, dalış yapan sporcular için oldukça uygun. Dünya saatleri, GPS ve uygulama dünyanın farklı yerlerinde zamana daha hızlı uyum sağlamak isteyen sporculara hitap ediyor. Gün doğum ve batım göstergesi ise özellikle kamp ve çadır tutkunları için önemli bir hale geliyor. Barometrik basınç yine tahmin edebileceğiniz üzere dalış sporu için vazgeçilmez ve çok dikkat edilmesi gereken bir özellik.

Outdoor saat denildiğinde artık neden akıllara Casio geldiğini biliyorsunuz. Size şimdiden dayanıklı ve mükemmel tasarlanmış saatinizle mutluluklar diliyoruz. Eğer bir Casio saat almaya hazırsanız ersasaat.com.tr adresinden alabilirsiniz. Türkiye’nin tek Casio saat distribütörü olan Ersa Saat vade farksız taksit, ücretsiz kargo ve güvenli alışveriş seçenekleri ile sizleri bekliyor.

Ana Sayfa

Menü

Sepetim

Profilim