ARA

Beğendiklerim

Sepetim

Satın Al

İndirim : 0 ₺

Toplam : 0 ₺

Yayınlanma Tarihi 16.01.2019 Saat Markaları

Casio Saat Seçenekleri

Casio saat seçenekleri konusunda iddialı olduğunu çok iyi biliyoruz. Casio G-Shock da, bu iddiayı bir üst seviyeye çıkaran en önemli seri! Genel olarak G-Shock saatlerde, onu diğer tüm benzerlerinden ayıran en temel özelliklerinin başında, darbelere karşı dayanıklılık geliyor!

Bunun yanı sıra maskülen duruşu ve kullanım kolaylığı ile özellikle spor yapmaktan hoşlananların ya da tarzını sportif olarak tanımlayanların sevgisini ve ilgisini toplayan bir koleksiyon. Her zaman daha fazlasını yapmak için çalışan Casio’nun amiral gemilerinden bir tanesinin G-SHOCK olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu nedenle G-SHOCK, her zaman daha iyi olmak için tasarlanır, geliştirilir ve üretilir.

casio saat seçenekleri

Tüm Gözler Bu Seride: Casio G-Shock GBD-800

Dayanıklılık söz konusu olduğunda G-Shock serisinin üzerine tanınmaz ancak G-Shock GBD-800 serisi bu üne seviye atlattırabilecek noktada bir saat. Giyilebilir teknoloji konusunda da ileri görüşlülüğünü sunan Casio saat seçenekleri için hibrid bir saat yaratmak oldukça kolay olmuş. Klasik bir fitness takipçisinden ya da akıllı saatinden ileri noktada hem klasik saat özelliğini taşıması hem de pek çok ihtiyaca karşılık vermesi nedeniyle iddialı bir duruşa sahip. Rahat bir kayış ile bileğinize yerleştireceğiniz G-Shock GBD-800 serisindeki herhangi bir saati rahatsız olmadan çok uzun süre boyunca takabilirsiniz.

En zor koşullarda dahi çalışmayı sürdürmesi ile bilinen bu saatle 200 metreye kadar dalabilirsiniz. Tıpkı diğer G-Shock’larda olduğu gibi G-Shock GBD-800’ün yüzeyleri korunaklıdır. Çünkü çizilmeye ve darbeye dayanıklı yapısı ile saatinizi ilk günkü gibi tertemiz kullanmanız mümkün olacak.

Bırakın Adımlarınızı G-Shock Ölçsün

GBD-800 serisinin öne çıkan özelliklerinden bir tanesi de adımsayar özelliğine sahip olması. Bu sayede hangi sporu yaparsanız yapın, nereden nereye yürürseniz yürüyün kolunuzda G-Shock GBD-800 olduğunda adımlarınızı sayabilecek. G-Shock Connected uygulaması ile bağladığınız saatiniz size attığınız adımları söyleyecek. Ancak bunlarla sınırlı kalmayacak, yaktığınız kalori, hedefiniz, hedefe ulaşma oranınız, egzersiz yoğunluğunuz ve adım grafiğinizi de sizlere sunacak.

Aynı zamanda bluetooth özelliği ile saatiniz tüm dünya ile her zaman senkronize olacak. Günde 4 kez senkronizasyon yapan saat 300 farklı şehrin saatlerini güncelleyecek ve her zaman en doğru saati gösterecek. Casio G-Shock GBD 800

casio saat fiyatları

Casio Saat Seçenekleri Fiyatları

Casio saat seçenekleri G-Shock serisindeki diğer saatlerde olduğu gibi görünüm ve doku itibariyle iddiasını koruyan GBD-800 serisi öne çıkan renkler ve dikkat çeken detaylarla birlikte saat severlerin karşısına çıkıyor.

Özellikle turuncu ve mavi renk seçeneklerinin sporcular tarafından tercih edildiği bu modelde siyah renk içine kırmızı ve yeşil detayların bulunduğu tasarımları ise günlük hayatında da Casio G-Shock GBD-800 takmak isteyenlerin imdadına yetişiyor. Kendi tarzınıza yeni bir dokunuş yapmak istiyorsanız tam olarak doğru saate bakıyorsunuz. Şimdiden keyifli günlerde kullanmanızı dileriz.  

Ana Sayfa

Menü

Sepetim

Profilim