- Anasayfa >
- Casio Saat >
- G-Shock Saat >
- G-Shock Iconic Saat >
- Casio GA-100TU-1A3DR Kol Saati
Ersa Saat, G-SHOCK markasının Türkiye yetkili satıcısıdır.
Casio GA-100TU-1A3DR Kol Saati
Ürün stoğu tükendi !
Saatini Kişiselleştir
Lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. Saatinizin metal arka kapağına gravür tekniği ile formda belirtmiş olduğunuz şekilde işlenecektir.
Kişiselleştirilmiş ürünlerin teslim süresi gravür işleme sebebi ile 1-2 iş günü uzamaktadır. Gravür İşlemi tamamlandıktan sonra siparişiniz kargoya verilecektir. Kişiselleştirilmiş ürünlerde iade ve değişim yapılamaz.
9.879,00 ₺
Stok geldiğinde bildir
G-SHOCK ICONIC GA-100TU-1A3DR Kol Saati Özellikleri
Pratik kullanım ve şık tasarımın mükemmel birleşimini keşfedin: G-SHOCK GA-100TU-1A3DR, üstün dayanıklılığı ve fonksiyonelliğiyle dikkat çekiyor.
Siyah saat kadranı ile kahverengi kayışın uyum sağladığı bu iki tonlu model, hem işlevsellik hem de estetik açıdan etkileyici bir seçenek sunuyor.
Darbeye dayanıklı yapısı sayesinde zorlu koşullara karşı güvenilir koruma sunan G-SHOCK, 200 metreye kadar su geçirmez özelliği ile her durumda yanınızda. Karanlıkta bile kolayca okunabilen kadranı, gece ya da gündüz, zamanı rahatlıkla takip etmenizi sağlar.
G-SHOCK ICONIC Kol Saati modelleri, G-SHOCK markasının Türkiye'deki tek yetkili distribütörü olan Ersa Saat garantisiyle satışa sunulmaktadır. Tüm ürünlerimiz orijinal kutusu ve online garanti belgesi koduyla birlikte gönderilmektedir. Sitemizde incelediğiniz 2.500 TL ve üzeri tüm kol saati modelleri, ücretsiz kargo ile 3 iş günü içinde adresinize gönderilmektedir.
Ölçü Rehberi20 Bar Su Geçirmezlik
Alarm
Aydınlatma
Darbelere Dayanıklılık
Dünya Saatleri
Günlük Kullanıma Uygun
Kronometre
Takvim
Yurtdışı Seyahat Uygun
Genel Özellikler
| Marka / Koleksiyon | ICONIC |
|---|---|
| Ağırlık | 72 gr |
| Alarm | 5 |
| Cam Tipi | Mineral |
| Cinsiyet | Erkek |
| Makine Tipi | Analog / Digital |
| Pil Ömrü | 2 Yıl |
| Su Geçirmezlik | 200 mt |
| Tarz | Spor Saat |
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Gri |
|---|---|
| Kasa Cinsi | Plastik |
| Kasa Çapı | 51,2 mm |
| Kasa Kalınlığı | 16,9 mm |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Kasa Şekli | Oval |
| Kasa Yüksekliği | 55 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Kahve |
| Kayış Kordon Tipi | Silikon |
Kargo ve Sipariş
- Sipariş gönderimi 3 iş günü içerisinde yapılmaktadır. Resmi bayram ve hafta sonu verilen siparişler tatil bitiminde kargoya verilir.
- İnternet mağazamızdan yapacağınız tüm alışverişlerde Türkiye'nin her yerine ile 2.500₺ ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz gönderim sağlanmaktadır.
İade
- Kargonuz elinize ulaştığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.
Önerilen Ürünler