- Anasayfa >
- Casio Saat >
- G-Shock Saat >
- G-Shock Iconic Saat >
- Casio GA-100MF-1ADR Kol Saati
Ersa Saat, G-SHOCK markasının Türkiye yetkili satıcısıdır.
Casio GA-100MF-1ADR Kol Saati
Ersa Saat, G-SHOCK markasının Türkiye yetkili satıcısıdır.
Ek Hizmetler
Saatini Kişiselleştir
Lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. Saatinizin metal arka kapağına gravür tekniği ile formda belirtmiş olduğunuz şekilde işlenecektir.
Kişiselleştirilmiş ürünlerin teslim süresi gravür işleme sebebi ile 1-2 iş günü uzamaktadır. Gravür İşlemi tamamlandıktan sonra siparişiniz kargoya verilecektir. Kişiselleştirilmiş ürünlerde iade ve değişim yapılamaz.
Casio GA-100MF-1ADR Kol Saati
G-SHOCK ICONIC GA-100MF-1ADR Kol Saati Özellikleri
Floresan vurgulara sahip bu dayanıklı G-SHOCK GA-100MF-1ADR saat, göz alıcı siyah ve canlı renklerin mükemmel bir kombinasyonunu sunuyor.
Mat siyah çerçeve ve kordon, ibrelerde, saat işaretlerinde ve kadranda bulunan canlı mavi, pembe ve sarı dokunuşlarla şık bir kontrast oluşturur, sizi adeta sanal bir dünyaya taşır.
Eğlenceli ve dikkat çekici tasarımı, her moda sahnesinde öne çıkar.
Bu özel tasarım, hem görüntüsünün kusursuzluğuyla hem de işlevselliğiyle ön plana çıkıyor.
20 bara kadar su geçirmezlik özelliği, günlük kullanım ve su sporlarıyla ilgilenenler için ideal bir tercih yapar.
Ayrıca, kadranın karanlıkta kolayca okunabilirliği sayesinde bu özel saat her anınıza eşlik eder.
G-SHOCK ICONIC Kol Saati modelleri, G-SHOCK markasının Türkiye'deki tek yetkili distribütörü olan Ersa Saat garantisiyle satışa sunulmaktadır. Tüm ürünlerimiz orijinal kutusu ve online garanti belgesi koduyla birlikte gönderilmektedir. Sitemizde incelediğiniz 2.500 TL ve üzeri tüm kol saati modelleri, ücretsiz kargo ile 3 iş günü içinde adresinize gönderilmektedir.
Ölçü Rehberi20 Bar Su Geçirmezlik
Alarm
Aydınlatma
Darbelere Dayanıklılık
Dünya Saatleri
Günlük Kullanıma Uygun
Kronometre
Takvim
Yurtdışı Seyahat Uygun
Genel Özellikler
| Marka / Koleksiyon | ICONIC |
|---|---|
| Ağırlık | 72 gr |
| Alarm | 5 |
| Cam Tipi | Mineral |
| Cinsiyet | Erkek |
| Makine Tipi | Analog / Digital |
| Pil Ömrü | 2 Yıl |
| Su Geçirmezlik | 200 mt |
| Tarz | Spor Saat |
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Siyah |
|---|---|
| Kasa Cinsi | Plastik |
| Kasa Çapı | 51,2 mm |
| Kasa Kalınlığı | 16,9 mm |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Kasa Şekli | Oval |
| Kasa Yüksekliği | 55 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Siyah |
| Kayış Kordon Tipi | Silikon |
Kargo ve Sipariş
- Sipariş gönderimi 3 iş günü içerisinde yapılmaktadır. Resmi bayram ve hafta sonu verilen siparişler tatil bitiminde kargoya verilir.
- İnternet mağazamızdan yapacağınız tüm alışverişlerde Türkiye'nin her yerine ile 2.500₺ ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz gönderim sağlanmaktadır.
İade
- Kargonuz elinize ulaştığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.
Önerilen Ürünler


