- Anasayfa >
- Casio Saat >
- G-Shock Saat >
- G-Shock Iconic Saat >
- Casio GA-100A-9ADR Kol Saati
Ersa Saat, G-SHOCK markasının Türkiye yetkili satıcısıdır.
Casio GA-100A-9ADR Kol Saati
Ersa Saat, G-SHOCK markasının Türkiye yetkili satıcısıdır.
Sepette 4.999,00 ₺
Ek Hizmetler
Saatini Kişiselleştir
Lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. Saatinizin metal arka kapağına gravür tekniği ile formda belirtmiş olduğunuz şekilde işlenecektir.
Kişiselleştirilmiş ürünlerin teslim süresi gravür işleme sebebi ile 1-2 iş günü uzamaktadır. Gravür İşlemi tamamlandıktan sonra siparişiniz kargoya verilecektir. Kişiselleştirilmiş ürünlerde iade ve değişim yapılamaz.
Casio GA-100A-9ADR Kol Saati
G-SHOCK ICONIC GA-100A-9ADR Kol Saati Özellikleri
Casio GA-100-9ADR, G-Shock serisinin en çok satan modellerinden biri olarak hem aktif bir yaşam tarzını benimseyenler hem de günlük kullanıma şıklık arayanlar için mükemmel bir seçenek sunuyor. Sarı tonlarıyla dikkat çeken bu model, 35 mm çapındaki geniş kadranı ve sağlam gövdesiyle gerçek bir güç ve dayanıklılık simgesi oluyor. Kadranın çevresindeki halka ve yükseltilmiş saat işaretleri, üç boyutlu katmanlarla saatinize farklı ve etkileyici bir derinlik kazandırıyor. Ortada analog kadran ve yanlarda dijital ekranlar bulunan ikonik G-SHOCK üç kadranlı tasarımını taşıyan bu model, anti-manyetik yapısıyla donatılmış ve 200 metreye kadar su geçirmezlik ile üstün darbe dayanıklılığı sunacak şekilde tasarlanmıştır. Büyük boy düğmeler, işlemlerin hızlı ve hassas yapılabilmesi için tırtıklı, kaymayı önleyen yüzeye sahiptir. 1/1000 saniye hassasiyetinde kronometre, Dünya Saati, 5 alarm ve daha pek çok fonksiyonla bu model, üstün işlevsellik ve performans sağlıyor. G-SHOCK’un dayanıklılığını bileğinizde hissedin ve kendinize özgü tarzınızı yansıtın!
G-SHOCK ICONIC Kol Saati modelleri, G-SHOCK markasının Türkiye'deki tek yetkili distribütörü olan Ersa Saat garantisiyle satışa sunulmaktadır. Tüm ürünlerimiz orijinal kutusu ve online garanti belgesi koduyla birlikte gönderilmektedir. Sitemizde incelediğiniz 2.500 TL ve üzeri tüm kol saati modelleri, ücretsiz kargo ile 3 iş günü içinde adresinize gönderilmektedir.
Ölçü Rehberi20 Bar Su Geçirmezlik
Alarm
Aydınlatma
Darbelere Dayanıklılık
Dünya Saatleri
Günlük Kullanıma Uygun
Kronometre
Takvim
Yurtdışı Seyahat Uygun
Genel Özellikler
| Marka / Koleksiyon | ICONIC |
|---|---|
| Ağırlık | 70 gr |
| Alarm | 5 |
| Cam Tipi | Mineral |
| Cinsiyet | Erkek |
| Makine Tipi | Analog / Digital |
| Pil Ömrü | 2 Yıl |
| Su Geçirmezlik | 200 mt |
| Tarz | Spor Saat |
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Siyah |
|---|---|
| Kasa Cinsi | Plastik |
| Kasa Çapı | 51,2 mm |
| Kasa Kalınlığı | 16,9 mm |
| Kasa Rengi | Sarı |
| Kasa Şekli | Oval |
| Kasa Yüksekliği | 55 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Sarı |
| Kayış Kordon Tipi | Silikon |
Kargo ve Sipariş
- Sipariş gönderimi 3 iş günü içerisinde yapılmaktadır. Resmi bayram ve hafta sonu verilen siparişler tatil bitiminde kargoya verilir.
- İnternet mağazamızdan yapacağınız tüm alışverişlerde Türkiye'nin her yerine ile 2.500₺ ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz gönderim sağlanmaktadır.
İade
- Kargonuz elinize ulaştığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.
Önerilen Ürünler


