ARA

Beğendiklerim

Sepetim

Satın Al

İndirim : 0 ₺

Toplam : 0 ₺

Swiss Military Kadın Saat Saat Modelleri ve Fiyatları

Koleksiyon
Fiyat Aralığı
Kordon Cinsi
Kordon Rengi
Kasa Cinsi
Makine Tipi
Kasa Şekli
Kadran rengi
Özellikler
Kasa Çapı
Filtreler

Swiss Military Bayan Saat Modelleri

Hanowa markası kurulduğu 1963 yılından beri estetiği sağlamlıkla buluşturmakta başı çeken bir saat markasıdır. 1990 yılında tüm dünyaca bilinen imza tasarımını oluşturan ve İsviçre ordusunun sağlamlık, dayanıklılık ve yüksek hassasiyet gibi temel değerlerini taşıdığını, kullanıcılara zor koşullarda bile rahat bir kullanım imkânı sunduğunu vurgulamak için Swiss Military Hanowa olarak adlandırılan marka; sağlamlığı, zarafeti ve hassas ölçümü bileğinize getirir. Sağlam malzemeleri seçkin ve zarif tasarımlarla buluşturan Swiss Military, bayan saat modelleri arasında kalitesi ve şıklığıyla öne çıkar.

Swiss Military Kol Saatleri ile Dayanıklılık ve Zarafet Bir Arada

Günlük yaşamla ve resmi kıyafetlerle oldukça uyumlu zarif tasarımları sayesinde Swiss Military bayan kol saatleri giyiminizi şık bir dokunuşla tamamlar. İster iş kıyafetinizle uyumlu çelik ya da deri kayışlı bir saat modeli, isterseniz günlük aktivitelerinizde kullanmak için kumaş kayışlı bir model tercih edin, Swiss Military kadın kol saatleri arasında tarzınıza hitap eden bir model bulabilirsiniz. Üstelik çelik kasaları ve yapımlarında kullanılan safir ya da mineral camlar sayesinde Swiss Military kol saatleri oldukça sağlamdır.
Kol saatleri gün boyu kolumuzda taşıdığımız aksesuarlar olarak darbeye ya da suya fazlasıyla maruz kalır. Yaşadıkları deneyimler kullanıcıları sağlam ve kaliteli saat arayışına itmiş, böylelikle günlük saatlerde de askeri düzeyde sağlamlık ve dayanıklılık istenir olmuştur. Swiss Military kol saatleri kullanıcıların aradığı sağlamlığı, şık tasarımları ve dayanıklı malzemeleri ile siz değerli kullanıcıların beğenisine sunar.
Swiss Military saat modellerinde kullanılan safir ve mineral camlar saatlerinizn gün boyunca maruz kaldığı darbelerin etkilerini en aza indirir. Çizilmelere ve kırılmalara karşı oldukça dayanıklı olan safir camları ancak elmas gibi çok sert cisimler çizebilir. Bu özelliği safir camları darbelere ve çizilmelere karşı son derece dayanıklı kılar. Temperleme işlemi uygulanarak sertleştirilen mineral tipi camlar ise safir camların sağlamlığını aratmayacak kadar güçlü bir yapıdadır. Yandan bakıldığında açık yeşil renkte olduğu görülen mineral cam türü kimyasal maddelere karşı dayanıklılığı sayesinde şeffaflığını yitirmez ve kolayca temizlenebilir. Yine de ürünler yüksek aşındırma gücü olan hiçbir madde ile temas ettirilmemelidir.
100 ATM basınca kadar su geçirmezlik özellikleri, kaliteli malzemelerden üretilmiş çelik kasaları ve hassas ölçüm sunan üstün mühendisliğiyle Swiss Military saatler gün boyunca ihtiyaç duyduğunuz sağlamlık ve hassasiyeti zarif tasarımlarla harmanlayarak bileğinize taşır. Her tarza ve beğeniye uygun Swiss Military bayan saat modellerine Ersa Saat güvencesiyle ulaşabilirsiniz.

Ana Sayfa

Menü

Sepetim

Profilim