- Anasayfa >
- Casio Saat >
- Edifice Saat >
- Casio EFR-574DE-7AVUDF Kol Saati
Ersa Saat, CASIO markasının Türkiye yetkili satıcısıdır.
Casio EFR-574DE-7AVUDF Kol Saati
Saatini Kişiselleştir
Lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. Saatinizin metal arka kapağına gravür tekniği ile formda belirtmiş olduğunuz şekilde işlenecektir.
Kişiselleştirilmiş ürünlerin teslim süresi gravür işleme sebebi ile 1-2 iş günü uzamaktadır. Gravür İşlemi tamamlandıktan sonra siparişiniz kargoya verilecektir. Kişiselleştirilmiş ürünlerde iade ve değişim yapılamaz.
CASIO EDIFICE EFR-574DE-7AVUDF Kol Saati Özellikleri
Her yönüyle sportif bir duruş sergileyen klasik EDIFICE EFR-574DE-7AVUDF kronograf erkek kol saati, gümüş paslanmaz çelik kordon detayıyla zamansız şıklığı güçlü bir karakterle buluşturur. İyon kaplamalı yeşil renkli takimetre çerçevesi modern ve dinamik bir görünüm sunarken, kadranda yer alan gün ve tarih göstergesi günlük kullanımda pratik bir referans sağlar.
Analog yapıda tasarlanan model; saat, dakika ve kronometre saniye ibrelerine ek olarak üç alt kadran (saat saniyesi, kronometre saati ve kronometre dakikası) ile fonksiyonel bir kullanım sağlar. Gümüş paslanmaz çelik kordonu sayesinde hem klasik kombinlerle hem de günlük stil ile uyum yakalayan bu EDIFICE EFR-574DE-7AVUDF, paslanmaz çelik kordonlu erkek saat, kronograf kol saati, takimetreli analog saat ve şık spor erkek saati arayanlar için güçlü ve dengeli bir alternatiftir.
CASIO EDIFICE Kol Saati modelleri, CASIO markasının Türkiye'deki tek yetkili distribütörü olan Ersa Saat garantisiyle satışa sunulmaktadır. Tüm ürünlerimiz orijinal kutusu ve online garanti belgesi koduyla birlikte gönderilmektedir. Sitemizde incelediğiniz 2.500 TL ve üzeri tüm kol saati modelleri, ücretsiz kargo ile 3 iş günü içinde adresinize gönderilmektedir.
Ölçü Rehberi10 Bar Su Geçirmezlik
Günlük Kullanıma Uygun
İnce Tasarım
Kronometre
Motor Sporları İçin İdeal
Takvim
Uzun Ömürlü Pil
Genel Özellikler
| Marka / Koleksiyon | EDIFICE |
|---|---|
| Ağırlık | 148 gr |
| Cam Tipi | Mineral |
| Cinsiyet | Erkek |
| Makine Tipi | Analog |
| Pil Ömrü | 5 Yıl |
| Su Geçirmezlik | 100 mt |
| Tarz | Spor&Klasik Saat |
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Gri |
|---|---|
| Kasa Cinsi | Çelik |
| Kasa Çapı | 42,3 mm |
| Kasa Kalınlığı | 11,4 mm |
| Kasa Rengi | Gri-Lacivert |
| Kasa Şekli | Oval |
| Kasa Yüksekliği | 48 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Gri |
| Kayış Kordon Tipi | Çelik |
Kargo ve Sipariş
- Sipariş gönderimi 3 iş günü içerisinde yapılmaktadır. Resmi bayram ve hafta sonu verilen siparişler tatil bitiminde kargoya verilir.
- İnternet mağazamızdan yapacağınız tüm alışverişlerde Türkiye'nin her yerine ile 2.500₺ ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz gönderim sağlanmaktadır.
İade
- Kargonuz elinize ulaştığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.
Önerilen Ürünler