- Anasayfa >
- Casio Saat >
- Edifice Saat >
- Casio EFR-575C-8ADF Kol Saati
Ersa Saat, CASIO markasının Türkiye yetkili satıcısıdır.
Casio EFR-575C-8ADF Kol Saati
Saatini Kişiselleştir
Lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. Saatinizin metal arka kapağına gravür tekniği ile formda belirtmiş olduğunuz şekilde işlenecektir.
Kişiselleştirilmiş ürünlerin teslim süresi gravür işleme sebebi ile 1-2 iş günü uzamaktadır. Gravür İşlemi tamamlandıktan sonra siparişiniz kargoya verilecektir. Kişiselleştirilmiş ürünlerde iade ve değişim yapılamaz.
CASIO EDIFICE EFR-575C-8ADF Kol Saati Özellikleri
Zamansız tasarım anlayışını modern detaylarla buluşturan EDIFICE EFR-575C-8ADF kronograf erkek kol saati, geçişli gri renkli kadran tasarımıyla güçlü ve sofistike bir görünüm sunar. Işığa göre derinlik kazanan kadran yapısı, saate dinamik bir karakter katarken klasik çizgilerle dengelenmiş estetik bir duruş sağlar. Bu özellikleriyle model, geçişli kadranlı erkek saat, klasik tasarım kronograf saat ve şık çelik kasa kol saati arayanlar için ideal bir seçenektir.
Dışbükey kubbeli cam tasarımı, saate vintage esintili premium bir hava kazandırırken; dar çerçeveli paslanmaz çelik kasa ve buton detayları bütüncül, zamana meydan okuyan bir stil oluşturur. Hem günlük kullanımda hem de iş hayatında rahatlıkla tercih edilebilecek bu EDIFICE EFR-575C-8ADF, estetik ve fonksiyonelliği bir arada sunan güçlü bir erkek saat alternatifidir.
CASIO EDIFICE Kol Saati modelleri, CASIO markasının Türkiye'deki tek yetkili distribütörü olan Ersa Saat garantisiyle satışa sunulmaktadır. Tüm ürünlerimiz orijinal kutusu ve online garanti belgesi koduyla birlikte gönderilmektedir. Sitemizde incelediğiniz 2.500 TL ve üzeri tüm kol saati modelleri, ücretsiz kargo ile 3 iş günü içinde adresinize gönderilmektedir.
Ölçü Rehberi10 Bar Su Geçirmezlik
Günlük Kullanıma Uygun
Kronometre
Motor Sporları İçin İdeal
Takvim
Genel Özellikler
| Marka / Koleksiyon | EDIFICE |
|---|---|
| Ağırlık | 64 gr |
| Cam Tipi | Mineral Bombeli |
| Cinsiyet | Erkek |
| Makine Tipi | Analog |
| Pil Ömrü | 2 Yıl |
| Su Geçirmezlik | 100 mt |
| Tarz | Klasik Saat |
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Gri |
|---|---|
| Kasa Cinsi | Çelik |
| Kasa Çapı | 40,5 mm |
| Kasa Kalınlığı | 12,6 mm |
| Kasa Rengi | Gri |
| Kasa Şekli | Oval |
| Kasa Yüksekliği | 48 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Gri |
| Kayış Kordon Tipi | Deri/Kumaş |
Kargo ve Sipariş
- Sipariş gönderimi 3 iş günü içerisinde yapılmaktadır. Resmi bayram ve hafta sonu verilen siparişler tatil bitiminde kargoya verilir.
- İnternet mağazamızdan yapacağınız tüm alışverişlerde Türkiye'nin her yerine ile 2.500₺ ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz gönderim sağlanmaktadır.
İade
- Kargonuz elinize ulaştığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.
Önerilen Ürünler