ARA

Beğendiklerim

Sepetim

Satın Al

İndirim : 0 ₺

Toplam : 0 ₺

Yayınlanma Tarihi 26.03.2019 Saat Modelleri

Yazlık Saat Modelleri

Nisan ayı itibariyle baharı hissetmeye başlıyoruz. Hemen ardından ise bizi yaz selamlayacak. Büyük bir enerji yayacak, herkes denize koşacak. Tabii ki yazlık saat modelleri de bol bol göz önünde olacak.

Bir önceki yazımızda sizlerle 2019’un saat trendlerini paylaşmıştık. Bu kez de yazlık saat modelleri hangileridir, özellikle çok çeşitliliği ile gözümüzü de gönlümüzü de rahatlatan Pierre Cardin hangi modellerle karşımızda olacaktır bu konuları işleyeceğiz.

Yaz denildiğinde artık daha hafif, narin ve nazik saatlerden bahsetmemiz gerekir. Çünkü yazlık saatler bize günün her anında destek olurken rahatsız hissettirmemeli, bileğimizde adeta tamamlayıcı bir aksesuar olarak yerini almalı. Renkleri de yaz renklerini yansıtmalı. Yalnızca yaz renklerini değil tasarımı ve yerleşimi ile de yaz ruhunu yalnızca bize değil çevremizdeki herkese aktarabilmeli.

yazlık saat modelleri

Pierre Cardin Saat Modelleri Erkek Saatlerinde Ön Sırada

Küçük bir sahil kasabasında olduğunuzu hayal edin. Bütün gününüzü denizde geçirdikten sonra akşam yemeğinde biraz keyif yapmak istiyorsunuz. Kıyafetleriniz de oldukça yazlık. Belki Şile bezinden bir gömlek var üzerinizde, hemen altında da keten bir şort. Gerçek bir yaz havasına kendinizi teslim etmiş durumdasınız. O halde saatiniz de size eşlik etmeli. Kıyafetleriniz kadar hafif, rahat ve güzel görünmeli.

Dilerseniz çelik kayışlı modellerinden tercih edin ve şıklığınıza yeni bir dokunuş katın ya da dilerseniz deri kayışlardan bir tanesini tercih ederek rahatlığınıza yeni bir boyut kazandırın.

Sadeliğin ön plana çıktığı, 42 mm kasa çapı, oval kasa şekli ve siyah rengi ile gerçekten dikkatleri üzerinize toplayacak bir saat önerimiz var: Pierre Cardin 902671F123 kol saati ince işçiliği siyahın bütünlüğü ve 30 ATM’ye kadar su geçirmezlik özelliği ile birlikte günün her saniyesinde yanınızda olacak. 

Yine Pierre Cardin saat modelleri erkek giyimin önemli bir parçası olduğu için eskimiş deri detayıyla uzun zamandır istediğiniz Retro tarzı size getirecek kadar güzel. Bir önceki saatte olduğu gibi 30 ATM’ye kadar su geçirmeyen, mineral cam tipi ile dayanıklılığın da ön planda olduğu, oval kasa tarzı ile neredeyse tüm kıyafetlerinize mükemmel bir şekilde uyacak ve 44 mm kasa çapı ile birlikte tam da istediğiniz seviyede size eşlik edecek Pierre Cardin 902381F117 modelini mutlaka denemelisiniz. 

yazlık saat çeşitleri

Kadınlar İçin Sınırsız Seçenek

Kadın saatlerinde kendinize uygun model bulmak bazen zor olabiliyor. Bunun nedenlerinden bir tanesi de Pierre Cardin gibi saat markalarının kadınlara özel olarak ürettiği yüzlerce model olması. Çünkü bir kadın bazen bir saat ile yetinmek istemez. Kıyafetlerine uyum sağlayacak birden fazla saate sahip olmak ister.

Yaz günlerinde rahatlıkla kullanabileceği ince kayışlı saatlerin yanı sıra özel akşam yemeklerinde tercih edebileceği, daha “classy” olarak adlandırabileceğimiz ve tarzını daha şıklık içinde tamamlayabileceği yoğun renklerin ve hatta bazen taşların bir araya geldiği saatleri tercih edebilir.

Yalnızca kayış değil aynı zamanda göstergelerin de farklılaştığı Pierre Cardin 902702F08 modeli altın rengi ile tercih edebileceğiniz en güzel saatlerden bir tanesi. 

Ana Sayfa

Menü

Sepetim

Profilim