ARA

Beğendiklerim

Sepetim

Satın Al

İndirim : 0 ₺

Toplam : 0 ₺

Yayınlanma Tarihi 23.04.2019 Saat Özellikleri

Casio Taşlı Saatler

Günlük hayatımızda yanımızdan eksik etmediğimiz saatleri tarzımızın bir tamamlayıcı olarak da görüyoruz. Bu yüzden bir kombin parçası olarak saatler hem bizi yansıtıyor hem de aksesuar seçimimizde bize en büyük desteği sağlıyor. 

Gün içinde, çalışırken, özel günlerde taktığımız saatlerin tasarımları da bize ayak uyduruyor. Özellikle şıklığı ve zarafeti bir arada bulundurmak isteyenler için taşlı saatler en iyi alternatiflerden bir tanesi oluyor.  

taşlı saatler

Parlayan Güzellik 

Kadın kol saatleri arasında taş detayları ile şıklığa yeni bir seviye ekleyen saatler her günün vazgeçilmezi olmaya aday. Casio hem vintage hem de modern görünümü ile birlikte bu çizgiyi daha da yukarıya çıkarıyor ve Casio kullanan kadınlara iki görünümü bir arada sunuyor.  

Saat ekranında yer alan minimal iki taş ile birlikte saat en doğru aksesuarlar arasına giriş yapıyor. Kolye, küpe ya da bilekliklerinizle birlikte kombinleyebileceğiniz taşlı saatler görsel anlamda bir şölen sunarken tarzınızı da bütünlemiş oluyor.

Birbirinden Farklı Renklerde Taşlı Saatler 

Altın ve gümüş renklerini sevenler için en güzel Casio taşlı saatler şimdi tam da karşınızda duruyor! Kıyafetlerinizle eşleyeceğiniz saatlerden gümüş renkte olanı siyah, mavi ve parlak renklerle kullanabilirsiniz. Bu sayede canlı görüntünüze parlayan bir detay eklemiş olursunuz.  

Daha pastel ve toprak tonlarında ise altın renkteki taşlı saatleri tercih edebilirsiniz. Bu sayede pastel tonların arasında görünen altın renkli saatiniz sade görüntüyü tamamlayan en şık parça haline gelir.   Kendinizi nasıl hissediyorsanız, hangi renkleri o gün için kendinize yakın görüyorsanız ona uyan bir Casio saat her zaman var.  

pırlantalı saat

Aynı Zamanda Vintage 

“Modayı takip etmem, ben yaratırım!” diyenler için de harika bir seçenek oluyorlar. Geçmişin güzel anılarını yanında taşımak isteyenler, Casio’nun vintage tarzını da beğenenler için bu seri gerçekten uyumu yakalamalarına yardımcı olacak.  

Vatkalı gömlek ya da ceketlerin kollarından hafifçe görünecek taşlı bir saatiniz varsa işte o zaman geçmişe döndünüz demektir. Geçmişle bugünü bir araya getirmenin tadını çıkarın, çünkü zaman sizden yana!   Saatinizi keyifli günlerde en güzel saatleri takmanız dileğimizle. 

Ana Sayfa

Menü

Sepetim

Profilim