- Anasayfa >
- Saat >
- Swiss Military Hanowa Saat >
- Swiss Military Hanowa Erkek Saat >
- Swiss Military Hanowa SMWGL0002102 Kol Saati
Ersa Saat, Swiss Military Hanowa markasının Türkiye yetkili satıcısıdır.
Swiss Military Hanowa SMWGL0002102 Kol Saati
Ersa Saat, Swiss Military Hanowa markasının Türkiye yetkili satıcısıdır.
Ek Hizmetler
Saatini Kişiselleştir
Lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. Saatinizin metal arka kapağına gravür tekniği ile formda belirtmiş olduğunuz şekilde işlenecektir.
Kişiselleştirilmiş ürünlerin teslim süresi gravür işleme sebebi ile 1-2 iş günü uzamaktadır. Gravür İşlemi tamamlandıktan sonra siparişiniz kargoya verilecektir. Kişiselleştirilmiş ürünlerde iade ve değişim yapılamaz.
Swiss Military Hanowa SMWGL0002102 Kol Saati
Swiss Military Hanowa SMWGL0002102 Kol Saati Özellikleri
SWISS MILITARY HANOWA DILIGENTER: USTALIĞIN ESERİ
Diligenter - Şıklığın ve Fonksiyonelliğin Mükemmel Buluşması!
Diligenter modeli SMWGL0002102, otomatik kendi kendine kurma mekanizması sayesinde sürekli çalışırken, size hiçbir manuel müdahale gerektirmez.
Her anı zarifçe yakalamak için tasarlanmış bu İsviçre yapımı saat, paslanmaz çelik kordonu ile dayanıklı ve şık bir görünüm sunar.
Göz alıcı mavi kadranı, her bakışta tarzınızı ortaya koyarken, çizilmelere karşı dayanıklı safir cam günlük maceralarınıza direnç gösterir.
100 metre suya dayanıklılık özelliği ile su sporları ve yüzme gibi aktivitelerde de güvenle kullanılabilir.
Saat 3’te yer alan tarih göstergesi ve madeni para kenarlı bezel bu saate sıra dışı bir hava katıyor.
Günlük yaşamınıza zarafet katacak, her koşulda size eşlik edecek Diligenter, stil ve işlevselliği bir arada sunarak, her anınıza değer katar.
Zamanı sadece izlemekle kalmayın, onunla bir bütün olun!
Swiss Military Hanowa saatler, 3 yıl yasal garantiye ek olarak +2 yıl ek garanti ile toplam 5 yıl garanti kapsamı sunmaktadır.
Ek olarak verilen 2 yıl garantiden faydalanmak için, satın alma tarihinden itibaren 90 gün içinde aşağıdaki bağlantı üzerinden garanti kaydı yapılması gerekmektedir:
Belirtilen süre içinde kayıt yapılmadığı takdirde, kullanıcı bu haktan feragat etmiş sayılır.
Swiss Military Hanowa Kol Saati modelleri, Swiss Military Hanowa markasının Türkiye'deki tek yetkili distribütörü olan Ersa Saat garantisiyle satışa sunulmaktadır. Tüm ürünlerimiz orijinal kutusu ve online garanti belgesi koduyla birlikte gönderilmektedir. Sitemizde incelediğiniz 2.500 TL ve üzeri tüm kol saati modelleri, ücretsiz kargo ile 3 iş günü içinde adresinize gönderilmektedir.
Ölçü Rehberi10 Bar Su Geçirmezlik
Günlük Kullanıma Uygun
İnce Tasarım
Otomatik Saat
Takvim
Genel Özellikler
| Marka / Koleksiyon | Swiss Military Hanowa |
|---|---|
| Cam Tipi | Safir |
| Cinsiyet | Erkek |
| Güç Rezervi | 38 Saat |
| Makine Tipi | Otomatik |
| Su Geçirmezlik | 100 mt |
| Tarz | Klasik Saat |
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Lacivert |
|---|---|
| Kasa Cinsi | Çelik |
| Kasa Çapı | 41 mm |
| Kasa Kalınlığı | 11 mm |
| Kasa Rengi | Gri |
| Kasa Şekli | Oval |
| Kasa Yüksekliği | 41 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Gri |
| Kayış Kordon Tipi | Çelik |
Kargo ve Sipariş
- Sipariş gönderimi 3 iş günü içerisinde yapılmaktadır. Resmi bayram ve hafta sonu verilen siparişler tatil bitiminde kargoya verilir.
- İnternet mağazamızdan yapacağınız tüm alışverişlerde Türkiye'nin her yerine ile 2.500₺ ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz gönderim sağlanmaktadır.
İade
- Kargonuz elinize ulaştığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.
Önerilen Ürünler


