ARA

Beğendiklerim

Sepetim

Satın Al

İndirim : 0 ₺

Toplam : 0 ₺

Yayınlanma Tarihi 6.01.2020 Moda Saatler

Sevgiliye Saat Hediye Önerileri

Sevgilinizle güzel bir yıla merhaba dediniz ve önünüzde tanışma yıldönümü, Sevgililer Günü, evlenme yıldönümü gibi özel tarihler mevcut. O halde sevgiliye hediye alma konusunda bir seçim yapmanız gerekiyor. Peki bu seçimi saatten yana kullanmaya ne dersiniz? Sevgiliye saat hediye önerilerini sizin için bir araya getirdik.

Her ilişkide çiftler birbirlerini mutlu edebilmek için farklı zamanlarda hediyeler alarak ilişkilerine de yeni ve minik heyecanlar eklerler. Bu sayede birbirlerini ne kadar çok sevdiklerini, onunla nasıl bir yaşam geçirmek istediklerini de iletmiş olurlar. Bu hediyelerden bir tanesi ise sevgiliye hediye edildiğinde yepyeni bir anlamla hediye edilir.

sevgiliye saat

Sevgiliye Saat Almak

Sevgiliye saat almak çok farklı bir anlam ifade eder. En temel anlamlardan bir tanesi “Seninle birlikte çok uzun bir yaşam geçirmek istiyorum.” demektir. Çünkü saat bizim anlarımızı takip eder, dakikalarımızı, saatlerimizi, günlerimizi bize gösterir. Adeta bir ayna gibidir ve bize zamanın ne kadar kıymetli olduğunu anlatır. Eğer sevgilinize hediye bir saat alırsanız işte o zaman zamanın onunla çok daha değerli olduğunu da söylemiş olursunuz. Bu sayede sembolik olarak zamanı birlikte geçirmek istediğinizi iletebilirsiniz.

Bir evlenme teklifi yerine de geçebilir hatta. Ancak bu kez yüzük yerine en az onun kadar güçlü bir sembol vardır elinizde. Saat, artık sevgiliniz için yalnızca zamanı öğrendiği bir araç değil sizi her zaman hatırlayacağı ve baktıkça mutlu olacağı özel bir parçaya dönüşür.

Böylece sevgilinizle aranızda çok daha güçlü bir bağ kurmuş olursunuz.

Sevgiliye Hangi Saat Hediye Edilir?

Sevgiliye saat hediye hederken onun tarzını mutlaka dikkate almalı, neyi sevip neyi sevmediğini düşünmelisiniz. Aksi halde her zaman yanında taşımak isteyeceği bir anıdan ziyade çok hoşlanmayacağı bir hediyeye dönüşebilir. Sevgilinize onu en iyi şekilde yansıtan saati seçtiğinizde ise ona bir kez de onu ne kadar iyi tanıdığınızı göstermiş olursunuz.

Sevgiliniz için bir erkek saati almak istiyorsunuz ancak hangisini almanız gerektiğine tam emin olamadınız. O halde size çok harika önerilerimiz var.

Pierre Cardin erkek saat kategorisinde onun için seçebileceğiniz harika saatler mevcut. Gümüş, altın ya da siyah renkte, çelik ya da deri kayışlı, farklı kadranlarla tarzını tamamlayacak ve tarzına mükemmel bir dokunuş katacak saatleri mutlaka incelemelisiniz. 

Bu saatler arasından sizin için birkaç seçim yapmamız gerekirse de hemen iletelim. Smart casual bir tarza sahipse ancak iddialı duruşundan hiçbir zaman kaybetmiyorsa o halde Pierre Cardin 902731F02 kol saati tam ona göre olacak. 

Daha klasik bir görünümü seviyorsa ve kendini şıklıkla ifade ediyorsa onun için de harika bir önerimiz mevcut: Pierre Cardin 902671F203 kol saati

Bu iki seçenekten bir tanesini seçtiğinizde eminiz ki sevgiliniz gerçekten mutlu olacak ve hediye saatinizi bir ömür boyu büyük bir keyifle birlikte takacak.

Sevgiliniz için Pierre Cardin kadın saat kategorisinde onun için seçebileceğiniz harika saatler de mevcut. Yine erkek saat modellerinde olduğu gibi gümüş ya da siyah tonlarında saat bulabileceğiniz gibi bu kez ihtişamı ile her zaman göz dolduran rose rengi de tercihler arasına ekleyebilirsiniz. Aynı zamanda kahverengi, mavi ve füme tonları da vazgeçilmezler arasında yerini alacaktır. 

Tıpkı erkek saatlerinde olduğu gibi kadın saat kategorisinde de sizin için iki harika seçimimiz olacak. Bunlardan ilki az önce de bahsettiğimiz gibi ihtişamlı ancak bir o kadar nazik bir renk olan rose tonlarında ve içindeki gül detayı ile de zarafeti bir üst seviyeye taşıyacak olan Pierre Cardin 902762F07 kadın kol saati harika bir hediye olacak.

Daha spor tarzda saatleri seven, giyiminde yine spor elementleri kullanmaktan hoşlanan kadınlar içinse Pierre Cardin 902662F12 kadın kol saati modelini öneriyoruz. Bu iki model dışında eminiz ki sevgiliniz için harika olacak seçenekler de mevcut. 

sevgililer günü hediyesi

Sevgiliye Hediye Notu Nasıl Yazılır?

Sevgiliniz için alacağınız hediyeye karar verdiniz ve ardından ona harika bir paket hazırladınız. Ancak üzerine ekleyeceğiniz, sevgilinizi etkileyecek özel birkaç not olması hediyeyi harika bir şekilde tamamlayacaktır.

Daha önce saatlerle ilgili sevgi sözlerini sizinle paylaşmıştık. Yine bu yazımızdan birkaç örneği buradan ileterek tüm önerilerimiz içinse yazımızı ziyaret etmenizi önereceğiz.

Saat kaça vurursa vursun. Dünya sana dönüyor.

Bir bozuk saattir yüreğim. Hep sende durur.

Seni her gün bir defa düşünüyorum. O da 24 saat sürüyor.

Diğer sözler içinse En Sevilen ve En Güzel Saat ile İlgili Sözler adlı yazımızı ziyaret edebilirsiniz.  

Sevgiliye Hediye Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Sevgiliye hediye alırken dikkat etmeniz gereken en önemli konu maddi mi yoksa manevi değeri mi yüksek olan bir hediye alacağınızdır. Burada seçim sevgilinizi ne kadar iyi tanıdığınız ve hangisinin onu daha çok mutlu edeceğine bağlı olarak değişecektir.

Örneğin sevgilinizle şimdiye kadar hep harika zamanlar geçirdiyseniz ve paylaştığınız her an çok daha keyifli hale geliyorsa o zaman deneyimi paylaşabileceğiniz bambaşka hediyelerle de özel günlerinizi taçlandırabilirsiniz. Örneğin sevgiliniz için harika bir saat seçtiniz ancak buna bir de deneyim eklemek istiyorsunuz o halde sevgilinizle yurt dışına çıkmaya ne dersiniz? Saat kulesi ile ünlü Londra ya da astronomik saatli Prag’a gitmek harika bir tercih olmaz mıydı?

Peki ya İzmir?

Sevgilinizle zamanı nasıl geçirdiğiniz tamamen sizin neler yaşadığınız ve neler hissettiğinize bağlı olarak değişecektir. Bu yüzden en güzel anları yaratmak da sizlerin elinde.

Tüm bunların yanı sıra sevgiliye hediye alırken onun tarzını da aklınızdan çıkarmamanız gerekir. Onun en çok hangi rengi sevdiğini, hangi tür kıyafetlerden, aksesuarlardan ya da ayakkabılardan hoşlandığını iyi bilmelisiniz. Örneğin pembe renkleri mi daha çok seviyor yoksa mavi renkleri mi? Yoksa siyah tonunun mu hayranı? İşte bu detayları bildiğinizde hediye seçmek de çok daha kolay bir hal alacaktır.

Belki de tüm bunların dışında evinde severek kullanabileceği harika bir aksesuar da onun gönlünü alacaktır. Bunları düşünerek hareket ederseniz sevgilinizin kalbini de fethetmiş olacaksınız.

Son olarak oldukça keyifli bir başka hediyeden de bahsetmek isteriz.

sevgililer günü saat

Sevgili ile Kombin Saatler Kullanmak

Sevgilinizle bir bütün olduğunuzu hissettirmek istiyorsanız ve bunu onunla en nazik şekilde paylaşmanın peşindeyseniz işte o zaman size önerebileceğimiz harika bir hediye daha var. Aynı markadan seçeceğiniz, birbirine yakın renklerde ve tasarımlardaki saatlerden sevgilinizle birlikte kullanabileceğiniz kombin saatler yaratabilirsiniz.

Böylece hediyenizin bir anlamı daha olmuş olur. Onunla paylaştığınız yepyeni bir anılar bütününe de merhaba demiş olursunuz. Kendinizi kısıtlamadan, onunla birlikte olmanın keyfini çıkararak, birlikteliğini yepyeni bir şekilde taçlandırarak ilişkinize yeni bir boyut katmak için bu tercihi de göz önünde bulundurmanız harika olur.

Sevgiliye hediye almak zor gibi görünse de eğer bu gibi önerileri dikkate alırsanız oldukça kolay bir hale gelir. Bu fırsatları değerlendirmek, onu düşündüğünüzü göstermek ve onun da keyif alacağı bir hediyeyi sunmak mükemmel bir deneyim yaratır.

Her zaman dediğimiz gibi, zaman sizden yana olsun.

Ana Sayfa

Menü

Sepetim

Profilim