- Anasayfa >
- Saat >
- Roamer Saat >
- Roamer 220837 42 55 02 Kol Saati
Ersa Saat, Roamer markasının Türkiye yetkili satıcısıdır.
Roamer 220837 42 55 02 Kol Saati
Ersa Saat, Roamer markasının Türkiye yetkili satıcısıdır.
Ek Hizmetler
Saatini Kişiselleştir
Lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. Saatinizin metal arka kapağına gravür tekniği ile formda belirtmiş olduğunuz şekilde işlenecektir.
Kişiselleştirilmiş ürünlerin teslim süresi gravür işleme sebebi ile 1-2 iş günü uzamaktadır. Gravür İşlemi tamamlandıktan sonra siparişiniz kargoya verilecektir. Kişiselleştirilmiş ürünlerde iade ve değişim yapılamaz.
Roamer 220837 42 55 02 Kol Saati
Roamer Rockshell 220837-42-55-02 Kol Saati Özellikleri
Modern ve güçlü bir stil sunan Roamer Rockshell Mark III Chronograph 220837 42 55 02, dayanıklılığı zarif tasarım detaylarıyla birleştiren dikkat çekici bir erkek kol saatidir. 44 mm çapındaki paslanmaz çelik kasası ve derin siyah tonlu kadranı, modele hem sportif hem de sofistike bir karakter kazandırır. Günlük kullanımda şık bir görünüm sunarken aynı zamanda sağlam yapısıyla aktif yaşam tarzına da uyum sağlar.
Saatin içerisinde yer alan İsviçre üretimi Ronda 5030.D quartz mekanizma, yüksek hassasiyet ve güvenilir performans sunar. Kronograf fonksiyonunu destekleyen bu mekanizma, yaklaşık 54 aya kadar pil ömrü sağlayarak uzun süre kesintisiz kullanım imkânı tanır.
Takimetre ölçekli çerçeve, kronograf fonksiyonlarıyla uyumlu sportif bir görünüm sunarken çizilmeye dayanıklı safir cam kadranın uzun süre netliğini korumasına yardımcı olur. 100 metreye kadar su geçirmezlik (10 ATM) özelliği sayesinde yüzme ve günlük su temasına karşı dayanıklıdır.
Siyah deri kayışı ve kelebek toka sistemi ise hem konforlu hem de güvenli bir kullanım sağlar. İsviçre saatçiliğinin kalite anlayışını yansıtan bu siyah kadranlı kronograf saat, İsviçre mekanizmalı erkek kol saati ve çelik kasalı sportif saat arayanlar için güçlü bir alternatif sunar.
Roamer saatler, 2 yıl yasal garantiye ek olarak +5 yıl ek garanti ile toplam 7 yıl garanti kapsamı sunmaktadır.
Ek 5 yıl garantiden faydalanmak için, satın alma tarihinden itibaren 90 gün içinde aşağıdaki bağlantı üzerinden garanti kaydı yapılması gerekmektedir:
Belirtilen süre içinde kayıt yapılmadığı takdirde, kullanıcı bu haktan feragat etmiş sayılır.
Roamer Rockshell Kol Saati modelleri, Roamer markasının Türkiye'deki tek yetkili distribütörü olan Ersa Saat garantisiyle satışa sunulmaktadır. Tüm ürünlerimiz orijinal kutusu ve online garanti belgesi koduyla birlikte gönderilmektedir. Sitemizde incelediğiniz 2.500 TL ve üzeri tüm kol saati modelleri, ücretsiz kargo ile 3 iş günü içinde adresinize gönderilmektedir.
Ölçü Rehberi10 Bar Su Geçirmezlik
Günlük Kullanıma Uygun
İnce Tasarım
Kronometre
Takvim
Uzun Ömürlü Pil
Genel Özellikler
| Marka / Koleksiyon | Rockshell |
|---|---|
| Cam Tipi | Safir |
| Cinsiyet | Erkek |
| Makine Tipi | Analog |
| Pil Ömrü | 5 Yıl |
| Su Geçirmezlik | 100 mt |
| Tarz | Lüks Saat |
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Siyah |
|---|---|
| Kasa Cinsi | Çelik |
| Kasa Çapı | 44 mm |
| Kasa Kalınlığı | 12 mm |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Kasa Şekli | Oval |
| Kasa Yüksekliği | 44 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Siyah |
| Kayış Kordon Tipi | Deri |
Diğer Özellikler
| Makine Adı | Ronda-5030.D-A1C4 |
|---|
Kargo ve Sipariş
- Sipariş gönderimi 3 iş günü içerisinde yapılmaktadır. Resmi bayram ve hafta sonu verilen siparişler tatil bitiminde kargoya verilir.
- İnternet mağazamızdan yapacağınız tüm alışverişlerde Türkiye'nin her yerine ile 2.500₺ ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz gönderim sağlanmaktadır.
İade
- Kargonuz elinize ulaştığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.
Önerilen Ürünler


