- Anasayfa >
- Saat >
- Unisex Saat >
- Reebok RV-WEL-U0-ANIN-BB Kol Saati
Ersa Saat, Reebok markasının Türkiye yetkili satıcısıdır.
Reebok RV-WEL-U0-ANIN-BB Kol Saati
Ersa Saat, Reebok markasının Türkiye yetkili satıcısıdır.
Ek Hizmetler
Saatini Kişiselleştir
Lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. Saatinizin metal arka kapağına gravür tekniği ile formda belirtmiş olduğunuz şekilde işlenecektir.
Kişiselleştirilmiş ürünlerin teslim süresi gravür işleme sebebi ile 1-2 iş günü uzamaktadır. Gravür İşlemi tamamlandıktan sonra siparişiniz kargoya verilecektir. Kişiselleştirilmiş ürünlerde iade ve değişim yapılamaz.
Reebok RV-WEL-U0-ANIN-BB Kol Saati
Reebok RV-WEL-U0-ANIN-BB Kol Saati Özellikleri
Reebok'un Unisex Akıllı Saat koleksiyonunda yer alan ve minimalist bir tasarıma sahip olan RV-WEL-U0-ANIN-BB modeli, modern teknolojiyi kompakt boyutlarla buluşturuyor. Lacivert rengin hakim olduğu bu model, köşeli kasa şekliyle dikkat çekerken, hem 25 mm kasa çapı hem de 25 mm kasa yüksekliği ile zarif ve küçük bileklere de uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Alloy (alaşım) kasası ve 11 mm'lik ideal kalınlığı sayesinde hafif ve rahat bir kullanım sunar. Modelin bütünlüğünü koruyan lacivert silikon kordon, özellikle spor ve günlük aktiviteler sırasında konfor ve dayanıklılık sağlar. Siyah kadran rengine sahip Digital ekranı, günlük darbelere karşı koruma sağlayan organik cam ile tamamlanmıştır. Ortalama 5-7 günlük pil ömrü ile kesintisiz bir deneyim sunar. IP68 derecesiyle, tatlı suda maksimum 1,5 metre derinliğe kadar 30 dakikaya kadar suya dayanıklıdır ve tozdan korunur.
Reebok Kol Saati modelleri, Reebok markasının Türkiye satış yetkilisi olan Ersa Saat garantisiyle satışa sunulmaktadır. Tüm ürünlerimiz orijinal kutusu ve online garanti belgesi koduyla birlikte gönderilmektedir. Sitemizde incelediğiniz 2.500 TL ve üzeri tüm kol saati modelleri, ücretsiz kargo ile 3 iş günü içinde adresinize gönderilmektedir.
Ölçü RehberiAdım Sayar
Alarm
Bluetooth
Günlük Kullanıma Uygun
Kronometre
Takvim
Uygulama
Genel Özellikler
| Marka / Koleksiyon | Reebok |
|---|---|
| Cam Tipi | Organik |
| Cinsiyet | Unisex |
| Makine Tipi | Digital |
| Pil Ömrü | 5-7 Gün |
| Tarz | Akıllı Saat |
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Siyah |
|---|---|
| Kasa Cinsi | Alloy |
| Kasa Çapı | 25 mm |
| Kasa Kalınlığı | 11 mm |
| Kasa Rengi | Lacivert |
| Kasa Şekli | Köşeli |
| Kasa Yüksekliği | 25 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Lacivert |
| Kayış Kordon Tipi | Silikon |
Kargo ve Sipariş
- Sipariş gönderimi 3 iş günü içerisinde yapılmaktadır. Resmi bayram ve hafta sonu verilen siparişler tatil bitiminde kargoya verilir.
- İnternet mağazamızdan yapacağınız tüm alışverişlerde Türkiye'nin her yerine ile 2.500₺ ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz gönderim sağlanmaktadır.
İade
- Kargonuz elinize ulaştığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.
Önerilen Ürünler


