- Anasayfa >
- Saat >
- Unisex Saat >
- Reebok RV-RLI-U0-ABSB-BB Kol Saati
Ersa Saat, Reebok markasının Türkiye yetkili satıcısıdır.
Reebok RV-RLI-U0-ABSB-BB Kol Saati
Ersa Saat, Reebok markasının Türkiye yetkili satıcısıdır.
Ek Hizmetler
Saatini Kişiselleştir
Lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. Saatinizin metal arka kapağına gravür tekniği ile formda belirtmiş olduğunuz şekilde işlenecektir.
Kişiselleştirilmiş ürünlerin teslim süresi gravür işleme sebebi ile 1-2 iş günü uzamaktadır. Gravür İşlemi tamamlandıktan sonra siparişiniz kargoya verilecektir. Kişiselleştirilmiş ürünlerde iade ve değişim yapılamaz.
Reebok RV-RLI-U0-ABSB-BB Kol Saati
Reebok RV-RLI-U0-ABSB-BB Kol Saati Özellikleri
Reebok'un unisex kullanıma uygun Akıllı Saat koleksiyonundan olan RV-RLI-U0-ABSB-BB modeli, hem şık hem de fonksiyonel bir tasarıma sahiptir. Bu model, modern, keskin ve köşeli hatlara sahiptir. Kasa, dayanıklı Alloy (alaşım) malzemeden üretilmiş olup, 37 mm kasa çapı ve 37 mm kasa yüksekliği ile zarif bir duruş sergiler. 10 mm inceliğindeki siyah kasa, saate hafif ve rahat bir kullanım hissi verir. Saatin genel estetiğini tamamlayan siyah hasır kordon, hem dayanıklılık hem de şıklık sunar. İç kısımda yer alan siyah renkli dijital kadran, organik cam ile korunmaktadır. Digital makine tipine sahip olan bu akıllı saat, ortalama 5-7 günlük güçlü bir pil ömrü sunarak günlük kullanıma uygundur. IP68 derecesiyle, tatlı suda maksimum 1,5 metre derinliğe kadar 30 dakikaya kadar suya dayanıklıdır ve tozdan korunur.
Reebok Kol Saati modelleri, Reebok markasının Türkiye satış yetkilisi olan Ersa Saat garantisiyle satışa sunulmaktadır. Tüm ürünlerimiz orijinal kutusu ve online garanti belgesi koduyla birlikte gönderilmektedir. Sitemizde incelediğiniz 2.500 TL ve üzeri tüm kol saati modelleri, ücretsiz kargo ile 3 iş günü içinde adresinize gönderilmektedir.
Ölçü RehberiAdım Sayar
Alarm
Bluetooth
Günlük Kullanıma Uygun
İnce Tasarım
Kronometre
Sessizlik Fonksiyonu
Takvim
Uygulama
Genel Özellikler
| Marka / Koleksiyon | Reebok |
|---|---|
| Cam Tipi | Organik |
| Cinsiyet | Unisex |
| Makine Tipi | Digital |
| Pil Ömrü | 5-7 Gün |
| Tarz | Akıllı Saat |
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Siyah |
|---|---|
| Kasa Cinsi | Alloy |
| Kasa Çapı | 37 mm |
| Kasa Kalınlığı | 10 mm |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Kasa Şekli | Köşeli |
| Kasa Yüksekliği | 37 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Siyah |
| Kayış Kordon Tipi | Hasır |
Kargo ve Sipariş
- Sipariş gönderimi 3 iş günü içerisinde yapılmaktadır. Resmi bayram ve hafta sonu verilen siparişler tatil bitiminde kargoya verilir.
- İnternet mağazamızdan yapacağınız tüm alışverişlerde Türkiye'nin her yerine ile 2.500₺ ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz gönderim sağlanmaktadır.
İade
- Kargonuz elinize ulaştığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.
Önerilen Ürünler


