- Anasayfa >
- Casio Saat >
- G-Shock Saat >
- G-Shock Master Of G Saat >
- Casio GG-B100XM-1ADR Kol Saati
Ersa Saat, G-SHOCK markasının Türkiye yetkili satıcısıdır.
Casio GG-B100XM-1ADR Kol Saati
Saatini Kişiselleştir
Lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. Saatinizin metal arka kapağına gravür tekniği ile formda belirtmiş olduğunuz şekilde işlenecektir.
Kişiselleştirilmiş ürünlerin teslim süresi gravür işleme sebebi ile 1-2 iş günü uzamaktadır. Gravür İşlemi tamamlandıktan sonra siparişiniz kargoya verilecektir. Kişiselleştirilmiş ürünlerde iade ve değişim yapılamaz.
G-SHOCK MASTER OF G GG-B100XM-1ADR Kol Saati Özellikleri
Zorlu doğa koşullarına meydan okuyanlar için tasarlanan G-SHOCK Master of G MUDMASTER serisi, dayanıklılığı ve ileri teknolojiyi bir araya getiriyor. Sağlam yapısı, karbon ve çevre dostu malzemelerle güçlendirilmiş çerçeve ve gövdesi sayesinde en sert koşullarda bile güven verir. Profesyonel kullanım için geliştirilen bu seri, özellikle zorlu arazilerde çalışan ekiplerin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlanmıştır. MUDMASTER modeli; çamur, toz ve darbelere karşı yüksek direnç sunarak kurtarma ve saha görevlerinde güvenilir bir yardımcı olur. G-SHOCK MUDMASTER GG-B100XM-1ADR, karbon fiber destekli kasa yapısıyla ekstra sağlamlık sunarken siyah kordonu ve gri metal vurgulu çerçevesi ile sade bir görünüm sunar. Özel filtre sistemi çamur girişini engellerken, paslanmaz çelik arka kapak ve dayanıklı silikon detaylar uzun ömürlü kullanım sağlar. Çok katmanlı çerçeve yapısı ise darbeye karşı ekstra koruma sunar. Biyo-tabanlı silikon malzemelerle üretilen gövde ve kordon, hem dayanıklılığı artırır hem de çevresel etkiyi azaltmaya katkı sağlar. Fonksiyonellik açısından da oldukça zengin olan bu saat; dijital pusula, altimetre, barometre, termometre ve adım sayar gibi özelliklerle donatılmıştır. Mobil uygulama ile senkronize edilerek rota ve yükseklik verilerini kaydeden “Mission Log” gibi akıllı özellikler sunar. Zorlu şartlarda hızlı ve doğru kararlar almanıza yardımcı olacak bu model, maceralarınızda her zaman yanınızda.
G-SHOCK MASTER OF G Kol Saati modelleri, G-SHOCK markasının Türkiye'deki tek yetkili distribütörü olan Ersa Saat garantisiyle satışa sunulmaktadır. Tüm ürünlerimiz orijinal kutusu ve online garanti belgesi koduyla birlikte gönderilmektedir. Sitemizde incelediğiniz 2.500 TL ve üzeri tüm kol saati modelleri, ücretsiz kargo ile 3 iş günü içinde adresinize gönderilmektedir.
Ölçü Rehberi20 Bar Su Geçirmezlik
Adım Sayar
Akıllı Telefon Bağlantısı
Alarm
Altımetre
Aydınlatma
Barometrik Basınç
Bluetooth
Darbelere Dayanıklılık
Dünya Saatleri
Gün Doğum Batımı
Günlük Kullanıma Uygun
Kronometre
Pusula
Rakım Ölçum
Sessizlik Fonksiyonu
Süper Led
Takvim
Termometre
Uygulama
Yurtdışı Seyahat Uygun
Genel Özellikler
| Marka / Koleksiyon | MASTER OF G |
|---|---|
| Ağırlık | 104 gr |
| Cam Tipi | Mineral Bombeli |
| Cinsiyet | Erkek |
| Makine Tipi | Analog / Digital |
| Pil Ömrü | 2 Yıl |
| Su Geçirmezlik | 200 mt |
| Tarz | Spor Saat |
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Siyah |
|---|---|
| Kasa Cinsi | Plastik |
| Kasa Çapı | 51,3 mm |
| Kasa Kalınlığı | 19,4 mm |
| Kasa Rengi | Gri-Siyah |
| Kasa Şekli | Oval |
| Kasa Yüksekliği | 55 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Siyah |
| Kayış Kordon Tipi | Silikon |
Kargo ve Sipariş
- Sipariş gönderimi 3 iş günü içerisinde yapılmaktadır. Resmi bayram ve hafta sonu verilen siparişler tatil bitiminde kargoya verilir.
- İnternet mağazamızdan yapacağınız tüm alışverişlerde Türkiye'nin her yerine ile 2.500₺ ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz gönderim sağlanmaktadır.
İade
- Kargonuz elinize ulaştığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.
Önerilen Ürünler