- Anasayfa >
- Casio DW-6900TR-4DR_Outlet Kol Saati
Ersa Saat, G-SHOCK markasının Türkiye yetkili satıcısıdır.
Casio DW-6900TR-4DR_Outlet Kol Saati
Ersa Saat, G-SHOCK markasının Türkiye yetkili satıcısıdır.
Ek Hizmetler
Saatini Kişiselleştir
Lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. Saatinizin metal arka kapağına gravür tekniği ile formda belirtmiş olduğunuz şekilde işlenecektir.
Kişiselleştirilmiş ürünlerin teslim süresi gravür işleme sebebi ile 1-2 iş günü uzamaktadır. Gravür İşlemi tamamlandıktan sonra siparişiniz kargoya verilecektir. Kişiselleştirilmiş ürünlerde iade ve değişim yapılamaz.
Casio DW-6900TR-4DR_Outlet Kol Saati
G-SHOCK ICONIC DW-6900TR-4DR_Outlet Kol Saati Özellikleri
Ürün üzerinde kılcal çizgiler mevcuttur.
Ölçü Rehberi20 Bar Su Geçirmezlik
Alarm
Aydınlatma
Darbelere Dayanıklılık
Günlük Kullanıma Uygun
Kronometre
Takvim
Uzun Ömürlü Pil
Genel Özellikler
| Marka / Koleksiyon | ICONIC |
|---|---|
| Ağırlık | 67 gr |
| Alarm | 1 |
| Cam Tipi | Mineral |
| Cinsiyet | Erkek |
| Makine Tipi | Digital |
| Pil Ömrü | 2 Yıl |
| Su Geçirmezlik | 200 mt |
| Tarz | Spor Saat |
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Gri |
|---|---|
| Kasa Cinsi | Plastik |
| Kasa Çapı | 50 mm |
| Kasa Kalınlığı | 18,7 mm |
| Kasa Rengi | Kırmızı |
| Kasa Şekli | Oval |
| Kasa Yüksekliği | 53 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Kırmızı |
| Kayış Kordon Tipi | Silikon |
Kargo ve Sipariş
- Sipariş gönderimi 3 iş günü içerisinde yapılmaktadır. Resmi bayram ve hafta sonu verilen siparişler tatil bitiminde kargoya verilir.
- İnternet mağazamızdan yapacağınız tüm alışverişlerde Türkiye'nin her yerine ile 2.500₺ ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz gönderim sağlanmaktadır.
İade
- Kargonuz elinize ulaştığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.
Önerilen Ürünler


