- Anasayfa >
- Saat >
- Kadın Saat >
- Kadın Spor Saat >
- Casio GMA-P2126W-8ADR Kol Saati
Ersa Saat, G-SHOCK markasının Türkiye yetkili satıcısıdır.
Casio GMA-P2126W-8ADR Kol Saati
Saatini Kişiselleştir
Lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. Saatinizin metal arka kapağına gravür tekniği ile formda belirtmiş olduğunuz şekilde işlenecektir.
Kişiselleştirilmiş ürünlerin teslim süresi gravür işleme sebebi ile 1-2 iş günü uzamaktadır. Gravür İşlemi tamamlandıktan sonra siparişiniz kargoya verilecektir. Kişiselleştirilmiş ürünlerde iade ve değişim yapılamaz.
G-SHOCK G-SHOCK WOMEN GMA-P2126W-8ADR Kol Saati Özellikleri
8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü onurlandırmak için tasarlanan bu özel G-SHOCK GMA-P2126W-8ADR, kadınların gücünü ve zarafetini simgeleyen anlamlı bir tasarım sunuyor.
Adalet ve onurun rengi olarak kabul edilen yumuşak mor ton, tasarımın merkezinde yer alırken; beyaz ve altın renkli zarif detaylarla dengeli ve şık bir bütünlük oluşturuyor. Dünya Kadınlar Günü geleneğinde önemli bir yere sahip olan mimoza çiçeğine yapılan özel gönderme ise LED arka aydınlatma aktif edildiğinde ekranda beliren mimoza motifiyle hayat buluyor. Mor tonlarda tasarlanan özel ambalajı sayesinde bu model, hayatınızdaki özel bir kadın için anlamlı ve şık bir hediye alternatifi sunuyor.
Analog ve dijital göstergeleri bir araya getiren sevilen GMA-P2100 modeli, daha küçük bileklere uyum sağlayan kompakt yapısıyla gün boyu konforlu bir kullanım vadediyor.
Kordonun ana reçine bileşenlerinde, yenilenebilir organik kaynaklardan elde edilen biyo-tabanlı reçine malzeme kullanılması ise çevresel etkiyi azaltmayı hedefleyen bilinçli bir tasarım yaklaşımını yansıtıyor.
G-SHOCK GMA-P2126W-8ADR, kadınların diledikleri her şey olabilecekleri bir dünyaya olan inancını bu özel tasarımla güçlü bir şekilde ifade ediyor.
G-SHOCK G-SHOCK WOMEN Kol Saati modelleri, G-SHOCK markasının Türkiye'deki tek yetkili distribütörü olan Ersa Saat garantisiyle satışa sunulmaktadır. Tüm ürünlerimiz orijinal kutusu ve online garanti belgesi koduyla birlikte gönderilmektedir. Sitemizde incelediğiniz 2.500 TL ve üzeri tüm kol saati modelleri, ücretsiz kargo ile 3 iş günü içinde adresinize gönderilmektedir.
Ölçü Rehberi20 Bar Su Geçirmezlik
Alarm
Aydınlatma
Darbelere Dayanıklılık
Dünya Saatleri
Günlük Kullanıma Uygun
İnce Tasarım
Kronometre
Sessizlik Fonksiyonu
Süper Led
Takvim
Yurtdışı Seyahat Uygun
Genel Özellikler
| Marka / Koleksiyon | G-SHOCK WOMEN |
|---|---|
| Ağırlık | 41 gr |
| Cam Tipi | Mineral |
| Cinsiyet | Kadın |
| Makine Tipi | Analog / Digital |
| Pil Ömrü | 3 Yıl |
| Su Geçirmezlik | 200 mt |
| Tarz | Spor Saat |
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Gri |
|---|---|
| Kasa Cinsi | Plastik |
| Kasa Çapı | 40,5 mm |
| Kasa Kalınlığı | 11,3 mm |
| Kasa Rengi | Gri |
| Kasa Şekli | Oval |
| Kasa Yüksekliği | 46 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Gri |
| Kayış Kordon Tipi | Silikon |
Kargo ve Sipariş
- Sipariş gönderimi 3 iş günü içerisinde yapılmaktadır. Resmi bayram ve hafta sonu verilen siparişler tatil bitiminde kargoya verilir.
- İnternet mağazamızdan yapacağınız tüm alışverişlerde Türkiye'nin her yerine ile 2.500₺ ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz gönderim sağlanmaktadır.
İade
- Kargonuz elinize ulaştığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.
Önerilen Ürünler