- Anasayfa >
- Saat >
- Kadın Saat >
- Kadın Spor Saat >
- Casio GMA-P2100PC-4ADR Kol Saati
Ersa Saat, G-SHOCK markasının Türkiye yetkili satıcısıdır.
Casio GMA-P2100PC-4ADR Kol Saati
Ersa Saat, G-SHOCK markasının Türkiye yetkili satıcısıdır.
Ek Hizmetler
Saatini Kişiselleştir
Lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. Saatinizin metal arka kapağına gravür tekniği ile formda belirtmiş olduğunuz şekilde işlenecektir.
Kişiselleştirilmiş ürünlerin teslim süresi gravür işleme sebebi ile 1-2 iş günü uzamaktadır. Gravür İşlemi tamamlandıktan sonra siparişiniz kargoya verilecektir. Kişiselleştirilmiş ürünlerde iade ve değişim yapılamaz.
Casio GMA-P2100PC-4ADR Kol Saati
G-SHOCK G-SHOCK WOMEN GMA-P2100PC-4ADR Kol Saati Özellikleri
Yaz stilinize ışıltı katmak için tasarlanan GMA-P2100PC-4ADR modeli, polarize renkli kadranıyla dikkat çekiyor. Bu kompakt ve lüks görünümlü saat, açısına göre değişen renkli parlaklıklar sunarken, parıldayan göstergeleriyle de göz alıcı bir etki yaratıyor. Mat dokulu çerçeve ve kordon, parlak kadranla zarif bir denge oluşturuyor. Çevre dostu bir yaklaşımla, çerçevenin ve kordonun temel bileşenleri, biyo-tabanlı silikon malzemeden üretilmiştir. Bu çarpıcı sokak modası detayıyla yaz kombinlerinize modern ve özel bir dokunuş katın.
G-SHOCK G-SHOCK WOMEN Kol Saati modelleri, G-SHOCK markasının Türkiye'deki tek yetkili distribütörü olan Ersa Saat garantisiyle satışa sunulmaktadır. Tüm ürünlerimiz orijinal kutusu ve online garanti belgesi koduyla birlikte gönderilmektedir. Sitemizde incelediğiniz 2.500 TL ve üzeri tüm kol saati modelleri, ücretsiz kargo ile 3 iş günü içinde adresinize gönderilmektedir.
Ölçü Rehberi20 Bar Su Geçirmezlik
Alarm
Aydınlatma
Darbelere Dayanıklılık
Dünya Saatleri
Günlük Kullanıma Uygun
İnce Tasarım
Kronometre
Sessizlik Fonksiyonu
Süper Led
Takvim
Yurtdışı Seyahat Uygun
Genel Özellikler
| Marka / Koleksiyon | G-SHOCK WOMEN |
|---|---|
| Ağırlık | 40 gr |
| Alarm | 5 |
| Cam Tipi | Mineral |
| Cinsiyet | Kadın |
| Makine Tipi | Analog / Digital |
| Pil Ömrü | 3 Yıl |
| Su Geçirmezlik | 200 mt |
| Tarz | Spor Saat |
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | BiColor |
|---|---|
| Kasa Cinsi | Plastik |
| Kasa Çapı | 40,2 mm |
| Kasa Kalınlığı | 11,2 mm |
| Kasa Rengi | Pembe |
| Kasa Şekli | Oval |
| Kasa Yüksekliği | 46 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Pembe |
| Kayış Kordon Tipi | Silikon |
Kargo ve Sipariş
- Sipariş gönderimi 3 iş günü içerisinde yapılmaktadır. Resmi bayram ve hafta sonu verilen siparişler tatil bitiminde kargoya verilir.
- İnternet mağazamızdan yapacağınız tüm alışverişlerde Türkiye'nin her yerine ile 2.500₺ ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz gönderim sağlanmaktadır.
İade
- Kargonuz elinize ulaştığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.
Önerilen Ürünler


