- Anasayfa >
- Saat >
- Erkek Saat >
- Erkek Spor Saat >
- Casio WS-1800-3AVDF Kol Saati
Ersa Saat, CASIO markasının Türkiye yetkili satıcısıdır.
Casio WS-1800-3AVDF Kol Saati
Saatini Kişiselleştir
Lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. Saatinizin metal arka kapağına gravür tekniği ile formda belirtmiş olduğunuz şekilde işlenecektir.
Kişiselleştirilmiş ürünlerin teslim süresi gravür işleme sebebi ile 1-2 iş günü uzamaktadır. Gravür İşlemi tamamlandıktan sonra siparişiniz kargoya verilecektir. Kişiselleştirilmiş ürünlerde iade ve değişim yapılamaz.
CASIO STANDART WS-1800-3AVDF Kol Saati Özellikleri
Mat haki rengiyle güçlü ve sade bir duruş sergileyen WS-1800-3AVDF çok işlevli dijital saat özelliği ile, geniş ve net okunabilen ekranıyla hareketli bir yaşam temposuna ayak uydurmak için tasarlandı. Spor yaparken, antrenmanda ya da günün koşuşturması içinde ihtiyaç duyduğunuz bilgileri tek bakışta sunar.
Retro esintiler taşıyan büyük grafik ekran, özellikle geri sayım sayacını hızlı ve zahmetsiz şekilde takip etmenizi sağlar. Siyah kasanın derin ve kontrastlı yapısı, ekranın okunabilirliğini artırırken saate zamansız bir karakter kazandırır.
100 metreye kadar su geçirmez yapısı sayesinde zorlu koşullarda güvenle kullanılabilir. Yaklaşık on yıla varan pil ömrü uzun süreli kullanım sunarken, LED arka aydınlatma karanlık ortamlarda bile mükemmel görünürlük sağlar. Kronometre ve alarm gibi temel ama vazgeçilmez fonksiyonlarıyla bu siyah dijital saat, hem spor aktivitelerinde hem de günlük hayatta güvenilir bir yol arkadaşıdır.
CASIO STANDART Kol Saati modelleri, CASIO markasının Türkiye'deki tek yetkili distribütörü olan Ersa Saat garantisiyle satışa sunulmaktadır. Tüm ürünlerimiz orijinal kutusu ve online garanti belgesi koduyla birlikte gönderilmektedir. Sitemizde incelediğiniz 2.500 TL ve üzeri tüm kol saati modelleri, ücretsiz kargo ile 3 iş günü içinde adresinize gönderilmektedir.
Ölçü Rehberi10 Bar Su Geçirmezlik
Alarm
Aydınlatma
Dünya Saatleri
Günlük Kullanıma Uygun
İki Şehir Saati
Kronometre
Sessizlik Fonksiyonu
Takvim
Uzun Ömürlü Pil
Genel Özellikler
| Marka / Koleksiyon | STANDART |
|---|---|
| Ağırlık | 41 gr |
| Cam Tipi | Organik Bombeli |
| Cinsiyet | Erkek |
| Makine Tipi | Digital |
| Pil Ömrü | 10 Yıl |
| Su Geçirmezlik | 100 mt |
| Tarz | Spor Saat |
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Gri |
|---|---|
| Kasa Cinsi | Plastik |
| Kasa Çapı | 45 mm |
| Kasa Kalınlığı | 13,8 mm |
| Kasa Rengi | Yeşil |
| Kasa Şekli | Oval |
| Kasa Yüksekliği | 48 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Yeşil |
| Kayış Kordon Tipi | Silikon |
Kargo ve Sipariş
- Sipariş gönderimi 3 iş günü içerisinde yapılmaktadır. Resmi bayram ve hafta sonu verilen siparişler tatil bitiminde kargoya verilir.
- İnternet mağazamızdan yapacağınız tüm alışverişlerde Türkiye'nin her yerine ile 2.500₺ ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz gönderim sağlanmaktadır.
İade
- Kargonuz elinize ulaştığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.
Önerilen Ürünler