ARA

Beğendiklerim

Sepetim

Satın Al

İndirim : 0 ₺

Toplam : 0 ₺

Yayınlanma Tarihi 12.06.2019 Saat Modelleri

Burçlara Göre Erkek Saat Modelleri

Daha önce sizlerle Burçlara Göre Kadın Saat Modelleri başlıklı yazımızda 12 burca özel seçimlerle saat modellerini sunmuştuk. Şimdi sıra burçlara göre erkek saat modelleri konusuna geldi.

Koç Burcu Erkek Saat Modelleri

Koç Burcu Erkek Saat Modelleri

Yine ateş grubu ile başlıyoruz. Dik duruşları ve liderlikleri ile bilinen Koç burcu erkekleri cömertlikleri ile de bilinir. Enerjileri yüksek olan Koç erkekleri için öne çıkan modelleri yine onun heyecan dolu ruhunu besleyecek bir saat olmalı ve grubunun rengini yani kırmızıyı taşımalı.

Eğer bir Koç erkeğine hediye saat alacaksınız tercihinizi Swiss Military 06-4279.04.007.04 kol saati modelinden yana kullanabilirsiniz. 

Boğa Burcu Erkek Saat Modelleri

Boğa Burcu Erkek Saat Modelleri

Toprak grubunun en cool erkeklerinden olan Boğa burcu erkekleri şık giyinmeyi severler. Genellikle smart-casual giyim tarzını sahiplenen Boğa erkeklerinin iştahlarına düşkün oldukları da bilinir. Sağlam duruşlarına uygun tüm aksesuarları da severek kullanırlar.

Eğer bir Boğa erkeğine hediye saat alacaksınız tercihinizi Timberland TBL.15423JS/03 kol saati modelinden yana kullanabilirsiniz.  

İkizler Burcu Erkek Saat Modelleri

İkizler Burcu Erkek Saat Modelleri

Eğlenceli, muzip ve her an her yerde olabilen İkizler burcu erkekleri spor dünyası ile oldukça haşır neşirdir. Formlarını korumayı seven ya da ekstrem sporlarla ilgilenmekten keyif alan İkizler burcu erkeği ona enerji veren renkleri tercih eder.

Eğer bir İkizler erkeğine hediye saat alacaksınız tercihinizi Casio GA-2000-1A2DR kol saati modelinden yana kullanabilirsiniz. 

Yengeç Burcu Erkek Saat Modelleri

Yengeç Burcu Erkek Saat Modelleri

İşte bir teknoloji canavarı! Her şeyi yapabilir, her sorunu çözebilir. Yalnızca sevdiği kişilere değil aynı zamanda sevdiği eşyalara da sahip çıkan Yengeç erkekleri için saatleri de olmazsa olmaz olur. Sadelik ve rahatlığın ön planda olduğu ancak tarzdan da asla geri durmayan bir aksesuar onun için vazgeçilmek olacaktır.

Eğer bir Yengeç erkeğine hediye saat alacaksınız Bulova 96A206 kol saati tercihinizi modelinden yana kullanabilirsiniz. 

Aslan Burcu Erkek Saat Modelleri

Aslan Burcu Erkek Saat Modelleri

İddia, gösteriş, kendinden eminlik. Bir Aslan burcu erkeğini tanımlamak isterseniz bunları söylemeniz yeterli. Bu yüzden Aslan burcu erkeği hissettiği bu enerjiyi ve yaşama sevincini giyimine de yansıtır. Spor ancak bir o kadar da şık bir seçim Aslan erkeğine harika bir hediye vermek demektir.

Eğer bir Aslan erkeğine hediye saat alacaksınız tercihinizi Pierre Cardin 902651F18 kol saati modelinden yana kullanabilirsiniz. 

Başak Burcu Erkek Saat Modelleri

Başak Burcu Erkek Saat Modelleri

Sakinlik bir heykel olsaydı bu kesinlikle Başak burcu erkeği olurdu. Sadelik ve elegantlık konusunda Başak burcu kadını ile astrolojinin en naif burçlarındandır Başak burcu. Zarif duruşlarını destekleyen ve uzun yıllar boyunca kullanabilecekleri bir saat mükemmel olur.

Eğer bir Başak erkeğine hediye saat alacaksınız tercihinizi Timberland TBL.15029JLU/61 erkek kol saati modelinden yana kullanabilirsiniz. 

Terazi Burcu Erkek Saat Modelleri

Terazi Burcu Erkek Saat Modelleri

Bir Terazi kadını ne kadar sanatsalsa bir Terazi erkeği de o kadar sanatsaldır. Giyimine kuşamına dikkat etmeyi seven, her zaman mutlaka bir uyumu gözeten Terazi burcu erkekleri teknolojinin nimetlerinden de yararlanmayı sever. O her zaman bir class’ın peşindedir. Ya da aslında şöyle diyelim: O class’ın canlı halidir.

Eğer bir Terazi erkeğine hediye saat alacaksınız tercihinizi Bulova 96A204 erkek kol saati modelinden yana kullanabilirsiniz. 

Akrep Burcu Erkek Saat Modelleri

Akrep Burcu Erkek Saat Modelleri

Aslan burcu ile birlikte tutkusu konusunda öne çıkan bir diğer burç erkeği de Akrep burcu erkeğidir. Taviz vermeyen, bulundukları yeri korumayı bilen Akrep burcu erkeklerinin saatleri de iddialı olmalı ve kendini ortaya çıkarmalıdır.

Eğer bir Akrep erkeğine hediye saat alacaksınız tercihinizi Pierre Cardin 902651F12 kol saati modelinden yana kullanabilirsiniz. 

Yay Burcu Erkek Saat Modelleri

Yay Burcu Erkek Saat Modelleri

Özgürlük! İşte isteği yere gitmek, istediğini yapmak ve sporu iliklerine kadar hissetmek. Bir Yay burcu erkeği her anı heyecanla ve bir tutku ile yaşar. Deneyime değer verir ve renkli tercihlerde bulunur.

Eğer bir Yay erkeğine hediye saat alacaksınız tercihinizi Casio ECB-900TR-2ADR kol saati modelinden yana kullanabilirsiniz.

Oğlak Burcu Erkek Saat Modelleri

Oğlak Burcu Erkek Saat Modelleri

Mükemmeliyetçilik dediğinizde karşınıza hep Oğlak burcu erkeği çıkar. İşine düşkün, para ile ilişkisi sağlam olan Oğlak burcu erkekleri tarzlarını da saatlerine yansıtmayı oldukça sever.

Eğer bir Oğlak erkeğine hediye saat alacaksınız tercihinizi Casio MTP-1291BL-1A1VDF kol saati modelinden yana kullanabilirsiniz. 

Kova Burcu Erkek Saat Modelleri

Kova Burcu Erkek Saat Modelleri

Yay burcu ile birlikte özgür ruhları ile bilinirler. Kimseye ihtiyaç duymadan yaşayabilen, yalnızlıktan hep keyif alabilen ve Kova burcu erkekleri için en ideal saat de onun özgür ruhunu ortaya çıkaracak bir saat olacaktır.

Eğer bir Kova erkeğine hediye saat alacaksınız tercihinizi Swiss Military 06-4326.04.003 kol saati modelinden yana kullanabilirsiniz.  

Balık Burcu Erkek Saat Modelleri

Balık Burcu Erkek Saat Modelleri

Burçların en hassası olarak sürekli yanlış anlaşılan bir burçtur Balık burcu. Oysaki Balık burcu erkekleri açık görüşlü, doğrunun peşinde ve saygılıdır. Balık burcu erkekleri için öne çıkan modeller onların ihtiyaçlarını pek çok anlamda karşılayabilecek saatler olacaktır.

Eğer bir Balık erkeğine hediye saat alacaksınız tercihinizi Casio MTP-SW320L-1AVDF erkek kol saati modelinden yana kullanabilirsiniz. 

Ana Sayfa

Menü

Sepetim

Profilim