ARA

Beğendiklerim

Sepetim

Satın Al

İndirim : 0 ₺

Toplam : 0 ₺

Yayınlanma Tarihi 24.05.2019 Saat Modelleri

Burçlara Göre Kadın Saat Modelleri

Burçlar adeta bizlerin gizli kimlikleri gibidir. Özellikle burçlara inananlar için bazı şeçimler çok önemli hale gelir. Burçlara göre kadın saat modelleri de bu seçim konusunda oldukça önemli bir hal alıyor. Gelin 12 burca özel olarak önerdiğimiz saatlere birlikte bakalım ve hem burçları hem de saatleri yakından tanıyalım.

koc burcu saat

Koç Burcu Kadın Saat Modelleri

İnatları ve dik duruşları ile bilinen Koç grupları ateş grubunda yer alır. Özgüvenleri fazladır ve çevrelerinde daima iddialı olarak bilinirler. Cömertliği ile de öne çıkan Koç kadınları için hayatı dolu dolu yaşamak en güzel şeydir.

Koç burcu kadınları için öne çıkan modeller onun ateş dolu ruhunu yansıtacak ve iddiası ile göz dolduracak saatler olacaktır. Eğer bir Koç kadınına hediye saat alacaksınız tercihinizi Casio Sheen serisinden yana kullanabilirsiniz. Casio SHE-3029PGL-7AUDR modeli tam ona göre olacaktır. 

boga burcu saat

Boğa Burcu Kadın Saat Modelleri

Boğa burcu toprak grubunun en öne çıkan burçlarından bir tanesidir. Hareketleri, konuşmaları ile ağır bir duruş sergileyen Boğalar mütevazıdırlar anlar aynı zamanda kendilerine yakışanı giymekten de asla çekinmezler.

Boğa burcu kadınları için yine öne çıkan modeller de yine toprak ve ten rengi tonlarında olacaktır. Eğer bir Boğa kadınına hediye saat alacaksınız tercihinizi Pierre Cardin 107592F06 modelinden yana kullanabilirsiniz. 

ikizler burcu kadın saat modelleri

İkizler Burcu Kadın Saat Modelleri

İşte enerjileri ile ele avuca sığmayan, hava grubunda yer alan bir burç. İkizler kadınları enerjiyi her zaman hissetmek isterler ve bu nedenle de ona enerji veren renklere bayılırlar. Klasik ve spor duruşu bir araya getirebilir, kendi tarzını yaratabilirler.

İkizler burcu kadınları için öne çıkan modeller onun hayata bağlılığını yansıtacak ve kullanmaktan keyif alacağı saatler olacaktır. Eğer bir İkizler kadınına hediye saat alacaksınız tercihinizi Casio LRW-250H-4A3VDF modelinden yana kullanabilirsiniz. 

yengec burcu kadın saat modelleri

Yengeç Burcu Kadın Saat Modelleri

Su grubunun en iştahlı, sahiplendiği alanı en çok çekip çeviren burcu olarak bilinen Yengeç burcunun öne çıkan özellikleri şefkat dolu oluşlarıdır. Hataları affedebilir ve çok yönlü olurlar. Yengeç burçlarının bu sadeliği ve rahatlığı da tüm moda tercihlerinde yerini alır.

Yengeç burcu kadınları için öne çıkan modeller onların nazik ruhunu yansıtacak ve uzunca bir süre kollarından çıkarmayacakları saatler olacaktır. Eğer bir Yengeç kadınına hediye saat alacaksınız tercihinizi Bulova 98P174 modelinden yana kullanabilirsiniz. 

aslan burcu kadın saat modelleri

Aslan Burcu Kadın Saat Modelleri

Geldik ateş grubu özelliklerini alev alev hissettiğimiz, her zaman gösterişli ve her zaman iddialı bir burca. Aslan burcu istediklerini alma konusunda uzmandırlar. Enerjileri çok yüksek, yaşama sevinci tavan seviyededir. Hayatı mutlulukla yaşamayı severler.

Aslan burcu kadınları için öne çıkan modeller onların bu büyük yaşam enerjisini ve hükmetme arzusunu doyurabilecek saatler olacaktır. Eğer bir Aslan kadınına hediye saat alacaksınız tercihinizi Casio Sheen serisinden yana kullanabilirsiniz. Casio SHE-4049SG-7AUDR tam onlara göre! 

basak burcu kadın saat modelleri

Başak Burcu Kadın Saat Modelleri

Nezaket konusunda çağ atlamış, sadelik ve elegant denildiğinde akla gelen ilk burç diyebiliriz Başak burcu için. Toprak grubunun en naif ancak bir o kadar akıllı burcu olan Başak burcu bağlılık konusunda da iddialıdır.

Başak burcu kadınları için öne çıkan modeller onların zarif duruşunu destekleyecek ve ömür boyu kullanabilecekleri saatler olacaktır. Eğer bir Başak kadınına hediye saat alacaksanız tercihinizi Pierre Cardin 902612F13 modelinden yana kullanabilirsiniz.  

terazi burcu kadın saat modelleri

Terazi Burcu Kadın Saat Modelleri

Hava burcunun güzellik timsali, estetik kraliçesi Terazi burcu. O olmadan sanatsal hiçbir dokunuş yok gibidir çünkü estetik anlayışı tüm burçların üzerindedir. Venüs’ün yönettiği Terazi burcu güzelliğe aşıktır.

Terazi burcu kadınları için öne çıkan modeller çok farklı olabilir çünkü onlar için en güzel şey sanat seviyesinde güzel olacaktır. Ancak bir Terazi kadınına hediye saat alacaksanız tercihinizi Bulova 98R239’dan yana kullanabilirsiniz. 

akrep burcu kadın saat modelleri

Akrep Burcu Kadın Saat Modelleri

En çok tutkusu ile bilinen, kabına asla sığmayan ve en az Aslan kadar tuttuğunu koparan bir burçtur Akrep. Stil sahibi, iddialı ve sağlam duruşludurlar. Kendilerinden taviz vermez, bulundukları yeri korumayı çok iyi bilirler.

Akrep burcu kadınları için öne çıkan modeller yine onların iddiasını ve tutkusunu ortaya koyabilecek saatler olacaktır. Eğer bir Akrep kadınına hediye saat alacaksınız tercihinizi Pierre Cardin 902662F17 modelinden yana kullanabilirsiniz. 

yay burcu kadın saat modelleri

Yay Burcu Kadın Saat Modelleri

Özgürlük neydi? Özgürlük Yay ile birlikte Kova’ydı ancak önce Yay burcundan bahsedelim. Hayat onlar için her anı mükemmel bir heyecanla yaşanması gereken özel anların toplamı. O yüzden deneyime değer veren Yay burçları her zaman renkli yaşamları ile bilinir.

Yay burcu kadınları için öne çıkan modeller onun özgür ve asi ruhunu bütünleyecek, spor tutkusuna destek olacak saatler olacaktır. Eğer bir Yay kadınına hediye saat alacaksanız tercihinizi Casio Baby-G serisinden yana kullanabilirsiniz. Özellikle Casio BAX-100-3ADR modeli tam onlara göre! 

oglak burcu kadın saat modelleri

Oğlak Burcu Kadın Saat Modelleri

Zaman, zaman, zaman! Her şeye yetişmeye çalışan, tüm zamanını mükemmel bir şekilde planlayan, işine düşkün, hedef odaklı bir burçtur Oğlak burcu. Bu nedenle belki de tüm burçlar arasında saat hediye edilmesi en doğru burç Oğlak olacaktır.

Oğlak burcu kadınları için öne çıkan modeller onun az önce bahsettiğimiz hedef odaklılığını ortaya çıkaran saatler olacaktır. Onların saatlerinde tüm saatler net görünmelidir. Eğer bir Oğlak kadınına hediye saat alacaksanız tercihinizi Swiss Military 06-6278.09.001 modelinden yana kullanabilirsiniz. 

kova burcu kadın saat modelleri

Kova Burcu Kadın Saat Modelleri

Yay burcunda özgürlükten bahsetmiştik. Özgürlük konusunda Yaylarla yarışan bir diğer burç ise Kova. Onlar özgürdür, hayatı hızlı yaşarlar ve kendi alanlarında hiç kimse olmasa bile mükemmel mutlu olabilirler.

Kova burcu kadınları için öne çıkan modeller onların özgür ruhunu da ortaya çıkarabilecek saatler olacaktır. Eğer bir Kova burcu kadınına hediye saat alacaksanız tercihinizi Casio Baby-G’den yana kullanabilirsiniz. Casio BSA-B100-2ADR modeli tam onlara göre. 

balık burcu kadın saat modelleri

Balık Burcu Kadın Saat Modelleri

Son olarak Balık burcuna geçiyoruz. Balık burçları 12 burç arasında en çok hakkı yenilen burç diyebiliriz. Sürekli olarak duygusal yönleri öne çıkarılır ancak Balık burçları açık görüşlü, saygılı ve doğrucu kişilerdir.

Balık burcu kadınları için öne çıkan modeller onların ihtiyaçlarını pek çok anlamda karşılayabilecek saatler olacaktır. Eğer bir Balık burcu kadınına hediye saat alacaksanız tercihinizi Casio LA670WL-2A2DF modelinden yana kullanabilirsiniz. 

Artık burçlara göre saat modelleri hangileridir daha yakından tanıyorsunuz. Her zaman söylediğimiz gibi bitirelim:

Zaman sizden yana olsun!

Ana Sayfa

Menü

Sepetim

Profilim