- Anasayfa >
- Saat >
- Bulova Saat >
- Bulova Erkek Saat >
- Bulova 98A162 Kol Saati
Ersa Saat, Bulova markasının Türkiye yetkili satıcısıdır.
Bulova 98A162 Kol Saati
Ersa Saat, Bulova markasının Türkiye yetkili satıcısıdır.
Ek Hizmetler
Saatini Kişiselleştir
Lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. Saatinizin metal arka kapağına gravür tekniği ile formda belirtmiş olduğunuz şekilde işlenecektir.
Kişiselleştirilmiş ürünlerin teslim süresi gravür işleme sebebi ile 1-2 iş günü uzamaktadır. Gravür İşlemi tamamlandıktan sonra siparişiniz kargoya verilecektir. Kişiselleştirilmiş ürünlerde iade ve değişim yapılamaz.
Bulova 98A162 Kol Saati
Bulova CURV 98A162 Kol Saati Özellikleri
Bulova, ikonik CURV koleksiyonuna ile eşsiz sofistikelik ve çığır açan teknolojiyi bir araya getiriyor. CURV saatleri, dünyanın ilk kavisli kronograf mekanizmasıyla donatılmış olup, ayda 5 saniyelik olağanüstü hassasiyet sunan yüksek hassasiyetli 262kHz kuvars teknolojisiyle çalışmaktadır.
98A162 CURV modeli, kavisli safir kristal camı, mat gri tonlu titanyum ve paslanmaz çelik kasası ile adeta bir sanat eserini andırmaktadır. Kadran içinde bulunan karbon detayları klasik bir saat görünümünün ötesinde spor bir hava katmaktadır. Arka kapağından görünen canlı mekanizması ile de kendine hayran bıraktırıyor.
Pembe altın tonlu paslanmaz çelik işaretçiler ve kollar, kadranla kontrast oluştururken, üç alt kadran, kronograf süresini 12 saatlik, 60 dakikalık ve 60 saniyelik aralıklarla göstermektedir.
Saat 6'daki kronograf 60 saniyelik alt kadran, standart saniye kolu olarak da çalışır. Çift mod, saat 4'teki itme düğmesiyle uygulanır. Saat, itme düğmeli katlanır bir toka ile eşleşen, sivrilen gümüş tonlu paslanmaz çelik bir kayış ile birlikte gelir.
Orjinal CURV'un zarif çizgilerini yeniden yorumlayan bu yeni Bulova saati, sofistike bir yaşam tarzına uygun şık ve rafine bir estetiği sunar.
Bulova CURV Kol Saati modelleri, Bulova markasının Türkiye'deki tek yetkili distribütörü olan Ersa Saat garantisiyle satışa sunulmaktadır. Tüm ürünlerimiz orijinal kutusu ve online garanti belgesi koduyla birlikte gönderilmektedir. Sitemizde incelediğiniz 2.500 TL ve üzeri tüm kol saati modelleri, ücretsiz kargo ile 3 iş günü içinde adresinize gönderilmektedir.
Ölçü Rehberi3 Bar Su Geçirmezlik
Günlük Kullanıma Uygun
İnce Tasarım
Kronometre
Genel Özellikler
| Marka / Koleksiyon | CURV |
|---|---|
| Ağırlık | 95 gr |
| Cam Tipi | Safir |
| Cinsiyet | Erkek |
| Makine Tipi | Analog |
| Pil Ömrü | 2 Yıl |
| Su Geçirmezlik | 30 mt |
| Tarz | Lüks Saat |
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Siyah |
|---|---|
| Kasa Cinsi | Çelik |
| Kasa Çapı | 44 mm |
| Kasa Kalınlığı | 10,1 mm |
| Kasa Rengi | Gri-Siyah |
| Kasa Şekli | Oval |
| Kasa Yüksekliği | 44 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Siyah |
| Kayış Kordon Tipi | Deri |
Kargo ve Sipariş
- Sipariş gönderimi 3 iş günü içerisinde yapılmaktadır. Resmi bayram ve hafta sonu verilen siparişler tatil bitiminde kargoya verilir.
- İnternet mağazamızdan yapacağınız tüm alışverişlerde Türkiye'nin her yerine ile 2.500₺ ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz gönderim sağlanmaktadır.
İade
- Kargonuz elinize ulaştığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.
Önerilen Ürünler


