- Anasayfa >
- Saat >
- Bulova Saat >
- Bulova Erkek Saat >
- Bulova 96B432 Kol Saati
Ersa Saat, Bulova markasının Türkiye yetkili satıcısıdır.
Bulova 96B432 Kol Saati
Ersa Saat, Bulova markasının Türkiye yetkili satıcısıdır.
Ek Hizmetler
Saatini Kişiselleştir
Lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. Saatinizin metal arka kapağına gravür tekniği ile formda belirtmiş olduğunuz şekilde işlenecektir.
Kişiselleştirilmiş ürünlerin teslim süresi gravür işleme sebebi ile 1-2 iş günü uzamaktadır. Gravür İşlemi tamamlandıktan sonra siparişiniz kargoya verilecektir. Kişiselleştirilmiş ürünlerde iade ve değişim yapılamaz.
Bulova 96B432 Kol Saati
Bulova 96B432 Kol Saati Özellikleri
"Cesur ve dikkat çekici tasarımıyla Bulova Marine Star Precisionist 96B432 erkek spor saati, gelişmiş Bulova teknolojisini modern bir kasa tasarımıyla birleştiriyor. 43 mm paslanmaz çelik kasa, köşeli ve güçlü hatlara sahip; fırçalanmış yüzeyler ve parlatılmış detaylar ile öne çıkıyor. Tek yönlü zamanlayıcı bezeli seramik insert ile donatılmış, safir kristal cam ve vidalı kurma kolu sayesinde 200 metre su geçirmezlik sunuyor.
Canlı siyah kadran, okyanusun dalgalı tepelerinden ilham alıyor. Dalga desenleri, aplik saat indeksleri ve cesur kollarla birleşerek her koşulda mükemmel okunabilirlik sağlayan fosforlu detaylar sunuyor. 3 konumunda tarih penceresi bulunurken, kırmızı uçlu saniye kolu, Bulova’nın patentli Precisionist mekanizması sayesinde akıcı bir şekilde hareket ediyor. Bu devrim niteliğindeki 8 mücevherli kuvars mekanizma, 262 kHz titreşim frekansı ile yılda yalnızca 10 saniye sapma ile çalışıyor ve sıcaklık değişimlerine karşı üstün dayanıklılık sağlıyor.
Dayanıklı siyah silikon kayış ve pim tokasıyla tamamlanan bu Bulova Marine Star Precisionist 96B432, ofisten okyanusa kadar her koşula hazır, hem şık hem fonksiyonel bir spor saat deneyimi sunuyor."
Bulova Kol Saati modelleri, Bulova markasının Türkiye'deki tek yetkili distribütörü olan Ersa Saat garantisiyle satışa sunulmaktadır. Tüm ürünlerimiz orijinal kutusu ve online garanti belgesi koduyla birlikte gönderilmektedir. Sitemizde incelediğiniz 2.500 TL ve üzeri tüm kol saati modelleri, ücretsiz kargo ile 3 iş günü içinde adresinize gönderilmektedir.
Ölçü Rehberi20 Bar Su Geçirmezlik
Günlük Kullanıma Uygun
İnce Tasarım
İş Birliği Modeli
Takvim
Genel Özellikler
| Marka / Koleksiyon | Bulova |
|---|---|
| Cam Tipi | Mineral |
| Cinsiyet | Erkek |
| Makine Tipi | Analog |
| Pil Ömrü | 2 Yıl |
| Su Geçirmezlik | 200 mt |
| Tarz | Lüks Saat |
Kasa & Kayış & Kadran
| Kadran Rengi | Siyah |
|---|---|
| Kasa Cinsi | Çelik |
| Kasa Çapı | 43 mm |
| Kasa Kalınlığı | 10,5 mm |
| Kasa Rengi | Gri-Siyah |
| Kasa Şekli | Oval |
| Kasa Yüksekliği | 43 mm |
| Kayış Kordon Rengi | Siyah |
| Kayış Kordon Tipi | Silikon |
Kargo ve Sipariş
- Sipariş gönderimi 3 iş günü içerisinde yapılmaktadır. Resmi bayram ve hafta sonu verilen siparişler tatil bitiminde kargoya verilir.
- İnternet mağazamızdan yapacağınız tüm alışverişlerde Türkiye'nin her yerine ile 2.500₺ ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz gönderim sağlanmaktadır.
İade
- Kargonuz elinize ulaştığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.
Önerilen Ürünler


