ARA

Beğendiklerim

Sepetim

Satın Al

İndirim : 0 ₺

Toplam : 0 ₺

Yayınlanma Tarihi 1.04.2019 Saat Modelleri

Zamanı Saatlere Bırakın

Geçtiğimiz yıllarda televizyonlarda iki kez gördüğümüz bir haber vardı. Saatleri ne zaman ileri alıyoruz ve saatleri ne zaman geri alıyoruz? Bu iki haber mutlaka ana haber bültenlerinde yerini alır, biz de buna bağlı olarak ertesi gün daha az mı yoksa daha çok mu uyuyacağımızı planlar, ona göre yatmaya çalışırdık.

Sizi küçük bir anı ile geçmişe götürebilmişizdir diye düşünüyoruz. Eskiden tüm bunları manuel bir şekilde yapmamız gerekiyordu. Bazı otomatik saatler dahi saatin ne zaman ileri ne zaman geri alınacağı konusunda şaşırabiliyor, üstüne üstlük bizi işe ya da okula geç kalma korkusu ile baş başa bırakabiliyordu.

zamanı saatlere bırakın

Ancak artık buna ihtiyacımız yok. Çünkü dünyanın neresine giderseniz gidin kendini ayarlayabilen, bulunduğunuz zaman dilimine göre göz açıp kapayıncaya kadar değişen saatlerimiz var. Ve tabii ki bu saatleri şaşırmayacağınız şekilde Casio üretiyor.

Casio’nun bu saatlerinde gördüğünüz özelliğin adı ise dünya saatleri özelliği.

Premium Bir Saat, Premium Bir Özellik: Dünya Saatleri Özelliği 

Casio’nun neredeyse her bütçeye hitap eden bir saati olduğunu biliyoruz. Retro serisi olarak adlandırabileceğimiz F-91WM serisi 109,65 TL’den satışa sunuluyorken orta ve üst segmentte de bol bol saat modeli görüyoruz. Ancak Casio donanım ve fonksiyonalite noktasında konuyu her zaman bambaşka bir seviyeye çıkarmayı çok iyi biliyor. Bunu da kullanıcı ihtiyaçlarını iyi gözlemleyip en doğru şekilde sunarak çözüyor.

Premium bir saat olarak adlandırdığımız Casio saatle sizleri hemen tanıştıralım. Casio Pro Trek WSD-F20A-BUAAE saatten bahsediyoruz. Bu saat spor tutkunları için, zamana ve mekana meydan okumaya bayılanlar için adeta biçilmiş bir kaftan.

Peki hangi özelliklere sahip?

Okumaya hazır olun, çünkü oldukça fazla özellikle sizleri mest edecek.

- Alarm
- Altimetre
- Ay Durum Göstergesi
- Aydınlatma
- Barometrik Basınç
- Bluetooth
- Çift Saat
- Darbelere Dayanıklılık
- Dünya Saatleri Özelliği
- Gel Git Göstergesi
- GPS
- Gün Doğum Batım
- Kronometre
- Pil Seviye Göstergesi
- Pusula
- Takvim
- Titreşim
- Uygulama

Bu kadar uzayan bir listeye karşı Casio Pro Trek saate şapka çıkarmak gerekiyor. Pro Trek serisinin bu modeli adrenalin tutkusu ile yanıp tutuşanlara uygun, mükemmel bir saat diyebiliriz. 3.199 TL’den satışta olan bu saatin neden Premium olarak adlandırıldığı şimdi daha net bir şekilde gözlerinizin önünde diyebiliriz.

zamanın saatleri

Ancak dünya saatleri özelliği yalnızca bu saatte değil Casio’nun vazgeçilmez serisi G-Shock’ta da mevcut.

Casio G-Shock: Vazgeçilemeyen Bir Parça

ProTrek serisinin bütçesine göre Casio G-Shock serisi daha erişilebilir fiyatlarla karşımıza çıkıyor. İddialı duruşu, kaslı yapısı ve pek çok amaca hizmet edişi ile birlikte G-Shock serisinde de alarm, aydınlatma, darbelere dayanıklılık, dünya saatleri, kronometre, takvim gibi özellikleri bulabiliyoruz.

Mineral cam tipi, 200 ATM’ye kadar su geçirmezlik özelliği, 51,2 mm kasa çapı ile birlikte tüm gözleri üzerine toplayabilecek bu seride aradığınız saat Casio G-Shock GA-110CC-2ADR. Çünkü sahip olduğu özelliklerle dünyanın neresine giderseniz gidin saatiniz hep doğruyu gösterecek, saati ileri ya da geri alma derdinden sizi kurtaracak.

Şimdiden güle güle kullanın!

Ana Sayfa

Menü

Sepetim

Profilim